Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek polak

W jakich językach umiecie mówić i jakie byście chcieli umieć no i dlaczego?

Polecane posty

Umiem tylko po angielsku w stopniu dość dobrym, a chciałabym znać japoński, hiszpański i portugalski. Tyle mi starczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florence87
Francuski jest moim kochanym językiem, mam ciotkę we Francji i co roku jeżdżę tam na wakacje :) Ale też są tego minusy, przez mój pociąg do francuskiego zaniedbałam angielski, coś kosztem czegoś, ale właśnie od września zapisałam się do szkoły Speak Up, więc jeszcze nic straconego, pewnie spokojnie zdołam nadrobić :) Chciałabym zapisać się też na włoski, ale to dalsze plany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilka66
ja jestem antytalenciem językowym. dosłownie i w przenośni. ambicje mam spore, a niewiele z tego wychodzi :(. w zeszłym roku, dzięki samozaparciu i intensywnemu kursowi w speak up, wreszcie udało mi się zacząć porozumiewać się po angielsku :). sukces totalny :). marzy mi się też rosyjski, bo jest nie co zbliżony do polskiego :). ale pomału, spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuś_14
Ja obecnie umiem mówić biegle po polsku i po angielsku, ale umiem jeszcze podstawy 7 innych języków :: * niemiecki * francuski * włoski * czeski * słowacki * grecki * hiszpański No to tyle :) Kocham uczyć się języków,,, a i chciałabym umieć po chińsku ( mam nadzieję że się nauczę ) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek tadek
ja znam kaczy,byczy i indyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś zawsze
1. polski, niemiecki, angielski - bardzo dobrze, kurs i emigracja 2. włoski - komunikatywny, kurs 3. japoński, arabski - w planach, narazie odległych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys29
ja znam polski,rosyjski,czeski i słowacki troche ukraiński i angielski chciałbym poznać hebrajski i jidysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gość
Ja znam podstawowo niemiecki, teraz zapisałam sie do Speak'up na angielski. Wiec mam nadzieje ze jakoś uda mi się tez ten drugi ogarnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danulllka
Czyli tak naprawde wychodzi teraz na to ze większość z nas naprawde umie dobrze mówic po angielsku, albo przynajmniej w dobrym stopniu zna chociazby jeden jezyk obcy. I tak w sumie powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka((((
Rosyjski i Ukrainkski i Polski (Ukrainka z pochodzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryll
poza ojczystym dogadam się po angielsku i rosyjsku. Kląć potrafię po francusku i włosku. Kiedyś chorym będąc z nudów się pouczyłem. Pouczę si jeszcze obelg po hiszpańsku. Na EURO 2012 będzie jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gość
Mnie spokojnie wystarczyłoby dobrze nauczyć sie języka angielskiego. Oczywiscie robie wszystko w tym kierunku więc mysle ze za jakies 2 lata będe mogła powiedziec ze znam jezyk angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dużo
Nie znam żadnego i nie mam ochoty się uczyć a często wyjezdzam za granicę nawet byłam w Chinach miesiąc bez biura podrózy i sobie poradziłam tylko ręce bolały od machania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikowa3
Kiepsko tak nie znać zadnego jezyka. W dzisiejszych czasach na pewno przydaje sie jezyk angielski i tego bym sie trzymała, bo jest najwazniejszy. I tu z pomoca przychodza kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
Z tym jezykiem angielskim to rzeczywiscie jest prawda. Teraz coraz wiecej osób stawia na ten jezyk i czesciej sie go uczy. Bo to tak naprawde zaprocentuje z pewnością na przyszłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielski
a ja uczę się już od dobrych nastu lat angielskiego, ale jakoś nie umiem powiedzieć, że mówię biegle, zawsze jakaś barierka się włączy jak mam mówić zwłaszcza w pracy no i przez telefon:( chciałabym przysiąść i konkretnie wyuczyć się biegle, ale czasu brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j.polski j.angielski j.rosyjski j,niemiecki podstawy planuje uczyć się arabskiego, urdu, farsi, hindu i włoskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
Zwykle własnie jest tak ze im wiecej sie uczymy tym potem chcemy nauczyc sie kolejnych, to tak jak mówią apetyt rośnie w miare jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię w języku polskim, angielskim, niemieckim. Najbardziej lubię niemiecki. Chciałabym umieć hiszpański i tyle chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawwka90
No to rzeczywiście znacie troszkę tych języków, mnie troche wstyd, bo liznęłam dopiero angielski jestem w trakcie kursów w Speakup. Ale jak to mówią nic straconego, życie przede mną tak samo jak czas na naukę jezyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dogadam się po angielsku, chcę podszlifować niemiecki, bo dużo już zapomniałąm nie mając kontaktu z językiem, chciałabym równiez nauczyć się mówić po włosku, bo to piekny język:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- dogadam się po angielsku (ciężko tu mówić o biegłości, bo jednak na co dzień nie posługuję się tym językiem, a wyjazd za granicę weryfikuje znajomość... niestety na minus) - hiszpański w miarę się dogadam, ale jeszcze zapominam słówek i czasem idzie średnio, zależy czy druga strona mówi w miarę prosto i wyraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegle tylko po portugalsku, angielski podstawy i niemiecki tak samo chce podszkolic jezyk niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dutttka
Chyba macie rację, najważniejsze to to żeby mówić po angielsku. To jest jednak najwazniejsze, ponieważ w tym jezyku dogadasz się po prostu wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjolkkka
Ja byłam teraz za granicą . I ciesze sie bardzo ze jestem w trakcie kursu SpeakUp bo bardzo mi to ułatwiło porozumiewanie się z obcokrajowcami. Człowiek nie jest "niemową" tylko potrafi dobrze komunikowac sie z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the show must go on
w stopniu komunikatywnym ogarniam jedynie angielski. japończyków w sumie też potrafię zrozumieć, bo lata katowania anime i programów japońskich plus rok nauki jakoś zaprocentowały, więc mniej więcej wiem co się do mnie mówi, ale nie umiem się posługiwać tym językiem. zawsze chciałam umieć arabski, nie przepadam za krajami arabskimi, ale język mają piękny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Elektronik
polski, angielski, francuski niemiecki ukraiński kantoński rosyjski chciałbym się jeszcze nauczyć hiszpańskiego i włoskiego i arabskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×