Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek polak

W jakich językach umiecie mówić i jakie byście chcieli umieć no i dlaczego?

Polecane posty

Gość okololol
komunikatywnie angielski, grecki Chciałabym umiec włoski, hiszpański-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
umiem: francuski, hiszpański, angielski chciałabym: jak najwięcej :) ale jak mam wymieniać to: włoski,niemiecki, rosyjski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaarwena
angielski calkiem niezle niemiecki podstawy planuje uczyc sie japonskiego, slabo wypadam przy kafeteryjnych poliglotach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edddl
Ile potrzebowaliście lat na to zeby dobrze nauczyc sie języka angielskiego ? 2-3 lata to wystarczający czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie: - biegle po angielsku (polski sie nie liczy, to przeciez ojczysty jezyk i to moj obowiazek w nim poprawnie i biegle mowic :P) - spokojnie dogadam sie po rosyjsku - bardzo lamany braz. portugalski - niemiecki - po 4 latach nauki w liceum melduje zerowa znajomosc i ujemna chec do nauki tego jezyka Mam nadzieje juz wkrotce zaczac nauke hiszpanskiego i porzadnie zabrac sie za portugalski. Powody - hiszpanski po angielskim to klucz do swiata, a braz. portugalski, bo planuje emeryture w Brazyii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaannna
edddl jesli chodzi o Speaku Up to mysle ze spokojnie 2 lata to juz taki max zeby bardzo dobrze znać angielski. Ale tez zalezy od tego z jakiego poziomu startujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
jaannna, edddl - fakt dwa lata wystarczą, czasem nawet mniej, jeżeli startuje się z jakiegoś poziomu. Tak często wygląda nauka w dobrych szkołach językowych. Najpierw szkoła średnia czegoś nauczy, ale potem należy to poprawić we własnym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dutttkowska
Jaka jest cena za takie kursy ? To najbardziej teraz jednak mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzzja
Wujek google sie kłania, zajrzyj tam i dowiesz sie ile kosztują kursy, ile trwaja itd... To chyba proste, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlaty misiek
Mowie po polsku i po angielsku. Mieszkam od prawie 15 lat w Ameryce, angielskim posluguje sie na codzien, ale powiem Wam ze jak ktos zagada z akcentem z Anglii to sie czasem musze chwile zastanowic co powiedzial. Irlandzki akcent tez mi czasem sprawia problem ale z tym mam doczynienia tylko w filmach. Ogolnie wole pisac z kims (sms, email) niz rozmawiac przez telefon (wlasnie przez roznorodnosc akcentow z jakimi ludzie tu mowia). Z pisaniem nie mam problemow. Po tylu latach tutaj potrafie tez po czesci zrozumiec jak ktos mowi po hiszpansku. To jest prawda z ta perfekcyjna znajomoscia angielskiego-dopoki nie znajdziesz sie w sytuacji, w ktorej musisz go uzywac 24/dobe, to raczej nie mozesz powiedziec ze znasz go perfect. Ja sama staram sie bardzo duzo czytac po angielsku, poznawac nowe slowa i powiedzonka. Przyjechalam tu jako osoba dorosla juz w sumie, majac za soba jakies 6 lat nauki angielskiego w szkole. Tez myslalam ze mowie po angielsku, zycie zweryfikowalo moje myslenie;). Spotkalam tu wiele osob, ktore przyjechaly i znaly angielski "perfect" a nie potrafily sie za cholere dogadac, nawet w sklepie. Nie jest sztuka znajac jezyk (mowie o angielskim)rozmawiac z kims, kto tez go zna. Sztuka jest zeby byc w stanie zrozumiec osobe, ktora mowi slabo, lub bardzo slabo, a takich tu gdzie mieszkam jest bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzzzzzzka
Jesli o mnie chodzi to dopiero jest to poczatek kursu, ale mam nadzieje ze naprawde pojdzie to wszystko prosto i szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhonkoska
Zawsze mozna sobie zrobić takie Noworoczne postanowienie, i zacząć uczyć sie angielskiego już teraz. To zawsze dobra motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile potrzebowaliście lat na to zeby dobrze nauczyc sie języka angielskiego ? 2-3 lata to wystarczający czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaae9e9e
afrikaans (native) angielski i polski płynnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
poza polskim to angielski i norweski, przydalby sie niemiecki ze wzgledow czysto praktycznych (chociaz melodii jezyka nie lubie), natomiast podoba mi sie hiszpanski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz podszyw
Ja znam wiele języków. -Murzyński, -Skośnooki, -Jodłujący, -Muzułmański. Z każdym z nich się przelizałam więc wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begoniafoniaa
Dla mnie na pewno wazny jest sposób nauki, a ten który jest w SpeakUp całkowicie spełnia moje oczekiwania. I na taką szkołe postawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostuszkowa02
Przez jaki okres czasu uczyłeś się w Speakup ? Od jakiego poziomu zaczynałeś jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kostuszkowa02, spokojnie 2 -3 lata wystarczą na naukę w dobrej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam grecki i angielski. Od października zaczynam rosyjski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w Syllabusie w Krakowie ucze sie angielskiego ale równolegle od wrzesnia chce też isc na podstawy niemieckiego. Coś mnie wzięło na jezyki i mam nadzeje ze uda mi sie szybko ich nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka27735782
Ja w miare dobrze umiem angielski (uczylam sie w angielskiej szkole od 13 r.z), francuski w stopniu dosc dobrym (mieszkam od dwoch lat w Francji), w niemieckim tez sie dogadam i w hiszpanskim tez cos powiem ;). A chcialabym doszlifowac te jezyki, nauczyc sie arabskiego (fascynuje mnie Maroko), chinski, rosyjski i lacina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja znam grecki i angielski. Od października zaczynam rosyjski." Podziwiam, ja mam do języka stosunek bardzo praktyczny. Uczyłam się, bo wiedziałam, że mi się przyda. I tak się stało. Oczywiście samodzielna nauka jest niemożliwa. Pomógł mi Speak Up, bo to co umiałam po szkole średniej, to raczej trudno nazwać angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z cytryną o poranku
Witam. Moja córka idzie teraz do gimnazjum i chciałabym się poradzić. Lepiej żeby postawiła na język niemiecki czy rosyjski? Chcialabym zeby miala latwiej w zyciu. Ona jest skierowana bardziej ku niemieckiemu. A wy jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllonka
Ja od wrzesnia ide do SpeakUp. Postanowiłam sie porządnie wziąc za nauke angielskiego bo naprawde jest z nim kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli posyłasz córkę do szkoły języków obcych jak np. Syllabus to moim zdaniem warto posłac na angielski , a potem na niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delllicja2
W Warszawie to jednak własnie ten SpeakUP jest taką znaną szkoła. I mam kilku znajomych którzy bardzo sobie chwala własnie takie kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzka3
Nie wiem jak Wy ale ja stawiam na pierwszym miejscu angielski. I tez tak załozyłam jesli chodzi o moje dziecko. Ja zapisałam je do wspomnianego tu Syllabusa u nas w Krakowie. Wiadomo ze nic tak nie pomaga jak wczesna nauka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allinka34
Dokładnie tak samo uważam. niestety wiele ludzi nie przykłada sie do tego i nie przywiązuje wagi aby nauczyć sie dobrze języka. A przecież jest teraz tyle kursów z których możemy skorzystac. To naprawde nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiem bardzo dobrze angielski-mieszkalam w Anglii i bylam "zmuszona"uzywac tego jezyka 24h na dobe, jezyk niderlandzki-znajomosc podstawowa-mieszkam 1,5roku w Holandii caly czas sie ucze, po niemiecku potrafie powiedziec pare wyrazen, chcialabym potrafic rozmawiac w jezyku francuskim i chinskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×