Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek polak

W jakich językach umiecie mówić i jakie byście chcieli umieć no i dlaczego?

Polecane posty

Gość oluuuska
Moim zdaniem warto jest tez szukac opinii na temat szkół jezykowych wsród znajomych którzy byc moze własnie chodzili do niej i potrafią nam powiedzieć troszke wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chorwacki czyli stary Jugo oraz niemiecki niemiecki chcialabym tak dobrze jak niemcy zeby lepiej im dopierdoooolic bo to wredne scierki sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym umieć mówić po rosyjsku i ukrainśku.Podobają mi się te języki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losssowa33
No poki co ja musze sie dobrze nauczyć angielskiego. Własnie tez miedzy innymi dlatego zdecydowałam sie na Syllabusa, bo jednak najlepiej jest uczyć sie w sprawdzonych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tak naprawdę wzięliby sie i nauczyli języka angielskiego. Ja jestem po kursach w Speakup i widze po sobie jak dobrze mozna umieć i potem posługiwać sie angielskim, ale z głową , nie z popisem jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sie z Wami zgadzam ze jednak najlepiej jest zacząć od angielskiego a potem własnie decydowac sie na inne języki obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaaka
Ja byłam 2 lata na kursie w Syllabusie. Teraz bez problemu mogę pojawić sie na rozmowie o prace i bez zacięcia odpowiedziec na to o co mnie zapytaja. Tez myslałam ze nie naucze sie tego jezyka, a jednak wszystko jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkowwwa
To prawda ze takie szkoły są własnei najlepsze i tez najlepiej przygotowuja nas jesli chodzi o znajomość jezyków obcych. To jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie pytania. Słabo niemiecki. Angielski poziom 0. A jakie języki chciałbym znać ? Wierzyłem, że do 30 nauczę się mówić biegle po niemiecku i angielsku. Dziś wiem, że to jest nierealne. Niemiecki, Angielski, Francuski dla mnie to podstawa, ułatwia życie w europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina89
Ja też bym chciała nauczyc sie teraz niemieckiego. Moze Wiecie dokładnie gdzie mozna sie do nauczyc w Krakowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jillkowa
A ile czasu chodzicie do takiej szkoły językowej ? Rozumiem ze pewnie ze 2-3 lata trzeba na nią poświęcic? Zwłaszcza ze sama sie tam zastanawiam nad Syllabusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po moich doświadczeniach w Speak Upie, to ok. 2-3 lata nauki. Oczywiście wiele zależy także czy startujemy od zupełnego zera, czy po prostu mieliśmy fatalnych nauczycieli angielskiego w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainski ,rosyjski ,POLSKI;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
Najlepiej mówię po niemiecku i łacinie. Trochę gorzej po szwedzku. Mówię "podstawowo" po holendersku i czesku.Najgorzej angielski, nie lubię tego języka. Chciałabym nauczyć się "pa ruski".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na codzien mowie po angielsku , tez niezle po rosyjsku bo czesto rozmawiam z klientami naszej firmy. bardzo podoba mi si ewloski i hiszpanski , ale nie mam czasu na nauke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
Teraz jest lans na angielski, a tak naprawdę to niektórzy znają tylko czas teraźniejszy :D Ja angielskiego, niemieckiego i łaciny uczyłam się w szkole. Po szwedzku od męża. Mieszkałam rok w Czechach. A holenderski...samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam angielski, hiszpański i rosyjski, przy czym hiszpańskiego nauczyłam się sama. Znam też biernie niemiecki, ale nie przepadam za tym językiem więc go nie szlifuję. Może kiedyś nauczę się arabskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po angielsku biegle albanski tylko mowiony, komunikatywnie, na pewno nie biegle, bo czasami czegos nie zrozumiem, ( maz Albanczyk, no i z racji ze spedzamy tam od 9 lat prawie zawsze kolo miesieczne wakacje to chcac nie chcac nauczylam sie jezyka, pisanego nie znam w ogole slowacki - normalnie moge sie dogadac, ale pisanego nie znam (szwagierka Slowaczka) a chcialabym hmm chyba po niemiecku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dosc dobrze mowie po angielsku a chcialabym nauczyc sie hiszpanskiego :) bardzo podoba mi sie brzmienie tego jezyka. Kiedys bedac jeszcze zagranica kupilam slownik ang-hiszp ale niewiele z niego korzystam. Nie chce mi sie uczyc z ksiazek, najlatwiej nauczyc sie w kraju w ktorym ten jez obowiazuje. A tak samej to mi sie nie chce bo trzeba w to wlozyc drugie tyle pracy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvera
W sumie sama jestem na etapie poszukiwań dla siebie tej własciwej szkoły angielskiego bo u mnie ze znajomością tego języka jest dosyć kiepsko. Ale czas własnie to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie idź do jakiejś badziewnej szkoły no name bo szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała mówić po francusku, bo uważam, że to dobra inwestycja. Uczę się, ale ciągle jest za słabo. Z takich bardziej egzotycznych to np. w którymś z języków polinezyjskich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest tak że kazdy z nas chciałby w przeciagu 2mc dobrze nauczyć sie języka. A przeciez wiadomo ze wcale tak nie musi byc. A juz na pewno tak nie bedzie zwłaszcza jesli wczesniej nie uczylismy sie w ogóle... Dlatego tak czy inaczej warto pochodzić przynajmniej rok,aby były widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli naprawde zalezy nam na tym zeby nauczyć sie angielskiego to tez sie zgadzam ze taka szkoła jak SpeakUp bedzie na pewno doskonałym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała umieć j.polski, j.angielski głównie .Myślę że jeśli uczą nas j. angielskiego to jest on potrzebny a j.polski chciała bym umieć żeby się jakoś negatywnie nie rzucać w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deesssska
Zeby nauczyc sie takich języków tez trzeba wybrać odpowiednią szkołe, i dlatego ja szczerze mówiąć polecam Wam własnie jesli chodzi o Kraków szkołe Syllabus. Moim zdaniem bedziecie najbardziej zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×