Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek polak

W jakich językach umiecie mówić i jakie byście chcieli umieć no i dlaczego?

Polecane posty

Gość gość
Ja stawiam na nauczanie dzieci. I dlatego posyłam je do szkoły Helen Doron w Krakowie. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie zeby dobrze i skutecznie mogły sie uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polish native , English and German fluently spoken and in writing. Cheerio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielski, niemiecki i jestem w trakcie nauki hiszpańskiego. Chciałabym też nauczyć się włoskiego i francuskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski, angelski, norweski, urdu, panjabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi też o takie przygotowanie do matury z języków obcych to na pewno warto polecic w Krakowie dokładnie tą szkołe http://www.prolog.edu.pl/ Ja jestem naprawde bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzona i w 100% pewna jesli chodzi o nasze dzieci http://helendoron.pl/ Naprawde widze ze bardzo pomogła moim dzieciom i te bardzo chętnie chodzą na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie do tych co próbuja sie uczyc sami, od czego zaczynacie i dlaczego uważacie ze jest to lepsze od kursów ? Oczywiscie pozostawiając kwestię finansowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja norweskiego nauczylam sie sama dlatego ze kurs w norwegi za miesiac to koszt ponad 3 tys a w miesiac sie nie naucze wiec zaczelam z neta oraz ze slownikiem google- tlumacz, tak po 3,4 godz dziennie, wazne aby opanowac podstawe i znac slowka, duzo nasluchiwalam od ludzi, dziecko nauczylo sie w przedszkolu duzo mi pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killlska
Ja postawiłam na Syllabus i uwazam ze to jest naprawde jedna z lepszych szkoł językowych, równiez jesli chodzi o edukacje naszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam angielski i hiszpański. Chciałabym jeszcze nauczyć się niemieckiego i rosyjskiego. Na wszelki wypadek obu języków, bo mieszkam w centrum kraju i nie wiem w którym kraju bym się znalazła w razie rozbioru Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej dziwi to ze ludzie którzy wyjezdzaja za granicę do pracy, szczególnei do Angli nie ucza sie jezyka. A przeciez byłoby im o wiele prościej nawet znalezc lepsza prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym umieć mówić we wszystkich językach i z każdym się dogadać. Dlaczego? Dlatego że to by mi ułatwiło życie i cofnęło masę ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja umiem czytać po rosyjsku, a raczej dukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy to jest szkoła dla dorosłych czy mozna do niej posłac równiez dzieci ? Jak wygląda kwestia ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie jesli chcecie sie uczyć angielskiego to tylko w Prologu. To jest taka szkoła na którą i ja spokojnie bym postawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do dobrej nauki angielskiego w dobrej szkole jak Prolog w Krakowie to tutaj radzilabym jednak spróbować z angielskim biznesowym. To na pewno sie oplaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najwazniejsze jest to zeby jednak dobrze poznać jezyk angielski. Stad tez moja decyzja o tym zeby nauczyc sie go w takiej szkole jak Prolog w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikT
Jasne, angielski to podstawa. Ja znam na chwilę obecną 4 języki, słownictwo opanowane na bardzo dobrym poziomie. Niebawem zaczynam chiński, bo wybieram się również na wycieczkę i z pewnością się przyda. A naukę każdego języka proponuję zacząć od słownictwa, ja uczę się z niebieskich fiszek (www.fiszki.pl). A później idzie gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi też o takie przygotowanie do matury z języków obcych to na pewno warto polecic w Krakowie dokładnie tą szkołe http://www.prolog.edu.pl/ Ja jestem naprawde bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja sie zapisze do Prologa. Bo tez bardzo własnie zalezy mi na tym zeby dobrze i solidnie nauczyc sie jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syllabus to jest jednak jeden z lepszych kursów jezykowych jesli chodzi o to aby skutecznie i dobrze nauczyć sie jezyka angielskiego.A to powinien byc pierwszy krok jesli w ogole mamy w planach wyjazd za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde kursy na pewno są wystarczajace, zwłaszcza jesli myslisz o Syllabusie. Warto sie zapisać i zobaczyć jak duzo sie mozemy nauczyc. A szkoła ma bardzo pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczę się japońskiego w http://www.makilen.pl/ - bardzo podoba mi się ten kurs, widzę postępy. Chciałabym jeszcze znać chiński. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam angielski i trochę czeski, a chciałabym się nauczyć japońskiego, bo bardzo podoba mi się ten kraj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze jednak na poczatku warto jest dobrze nauczyc się języka angielskiego ,a dopiero potem własnie brac sie za inne jezyki. No ale to takie moje spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę w Krakowie jest bardzo dobra szkoła- Syllabus wiec jesli tam szukasz dobrych kursów to uwazam ze warto tam sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze dla mnie jesli Kraków to tylko w Syllabusie. Naprawde miałam juz porównanie z tą inną szkoła i tutaj jest zupełnie inne podejście nauczycieli. Więc jesli miałabym komuś polecać to własnie Syllabusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze do tych sie nie zaliczam, ale od kwietnia ide na kurs do Syllabusa, wiec tez licze jednak na to ze kursy pomogą mi dobrze poznac jezyk, i potem znalezc tez lepsza prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest moim zdaniem naprawde dobre rozwiązanie. Jednak własnie kwestia tego żeby wybrać do tego jeszcze dobra szkoła jezykowa - a Syllabus wydaje sie zdecydowanie własnie taką być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×