Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcesięzmienic

Chcę zmienić siebie i swoje życie

Polecane posty

Gość chcesiezmienic
Witajcie Dziewczynki:) Naomi ja również życzę powodzenia, napewno poradzisz sobie z tym problemem, ważne byś uwierzyła w siebie, i w to że jest to możliwe:)najważniejsze, że sama widzisz problem i chcesz się zmienić:)Napisz jak Ci będzie szło, my trzymamy kciuki i wierzymy a Ciebie:) Anoo życzę w takim razie udanego pobytu, super miłych wakacji:) Kejtlinko a co u Ciebie jak się masz, jak włoski olor się trzyma?mam nadzieję że tak:)zostałyśmy same..hi hi Ano zapewne się świetnie bawi i dobrze:) a u mnie, nic nowego nie było mnie bo szukałam zacięcie pracy, a potem to spędzałam czas z bratankiem, więc chociaż się nie nudziłam:) Pozdrawiam Was Serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Hej dziewczyny! :) Wróciłam, było wspaniale, polecam Bałkany :) A jak Wy się macie, jak czas Wam upływa? :). Jakieś nowe pomysły, inspiracje, przemyślenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było to tak, że nic mi się nie chciało, nie chciało mi się wyjść z domu by się spotkać z kimkolwiek. Starałam się na siłę odbudowywać jakieś stare znajomości, ale to nie są prawdziwe przyjaźnie. Czułam się strasznie samotna. Rozwiązanie przyszło jakby znikąd. Szukając w Internecie ludzi z podobnymi problemami znalazłam stronę http://energiaduchowa.pl i zamówiłam oczyszczanie aury. I nagle po kilku sesjach zaczęłam nabierać sił do życia. Teraz w wolnym czasie nie przesiaduję już w domu, lecz spotykam się z ludźmi. Nauczyłam cieszyć się z tego co mam, po prostu zmieniłam podejście. Dlatego głowa do góry, nie ma problemów nie do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widzę, że nikt dawno nie zaglądał do wątku więc może ja go odświeżę, może coś sie zmieniło po tych kilku latach? Jakie macie pomysły na zmianę swojego życia? O jakim aspekcie myślicie? Finansowy, miłosny, społeczny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjhj
Brutalna prawda jak zmienić kogoś , czy niedorzeczne jak kogoś nie możemy zmienic , to ty masz się zmienic z przymusu .I tak czasem jest ze słyszymy naiwne wejscie w pułapke bo myslimy ze zmienimy i wszystko będzie ok. Niestety to jes pulapka może wejscie do klatki z której można nie wyjść . Po pierwsze nie mozemy siebie oszukiwac zmieniamy coś siebie czyli , uczucia no i jak pomyslimy dalej na pewno ze szukamy najczesciej no niech będzie np,,milosci ..Jak mamy zamiar to zmienic zabijamy miłość uczucia .A pamietajmy ze życie wymaga od nas naturalnisci predzej czy pózniej .Nie sluchajmy na temat zmiany raz widziales co złego musisz być twardy i szukac dalej odrzucic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolata

zmień je tak, żebyś była szczęśliwa i nie przejmowała się przeciwnościami losu a juz tym bardziej opinia innych - to ty jestes najwazniejsza! kiedyś była szarą myszką, uległą każdemu a teraz jestem silna kobieta, która nie pozwala sobie na złe traktowanie i i brnie do przodu po trupach byleby tylko osiągnąć swój cel, bo pamiętaj ze „Musi być tylko spokojnie lub szczęśliwie, w moim umyśle chcę tylko wspierające mantry, niczego innego nie akceptuję” - cytat z bloga Teksty-Aplana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette831

Polecam znaleźć sobie trenera, który Wam w tym pomoże. Ja tak zrobiła i zgłosiłam się do Oli Łomzik, mojej coach. Cudowna kobieta, bardzo charyzmatyczna, która swoim głosem uspokaja. Z nią podróż w głąb siebie jest czystą przyjemnością. Dużo wyciągnęłam z rozmów z Olą i zmieniłam siebie oraz swoje życie. Teraz mi się CHCE. Rozwijam się w dziedzinach, których wcześniej nie brałam w ogóle pod uwagę. Nabrałam świadomości własnej osoby oraz pewności siebie. Czuję się inaczej, czuję się szcześliwa. Ciężko tak dokładnie określić to uczucie, ale w końcu wiem i czuję, że nie marnuję swojego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luk
Dnia 17.04.2019 o 11:28, Gość anette831 napisał:

Polecam znaleźć sobie trenera, który Wam w tym pomoże. Ja tak zrobiła i zgłosiłam się do Oli Łomzik, mojej coach. Cudowna kobieta, bardzo charyzmatyczna, która swoim głosem uspokaja. Z nią podróż w głąb siebie jest czystą przyjemnością. Dużo wyciągnęłam z rozmów z Olą i zmieniłam siebie oraz swoje życie. Teraz mi się CHCE. Rozwijam się w dziedzinach, których wcześniej nie brałam w ogóle pod uwagę. Nabrałam świadomości własnej osoby oraz pewności siebie. Czuję się inaczej, czuję się szcześliwa. Ciężko tak dokładnie określić to uczucie, ale w końcu wiem i czuję, że nie marnuję swojego życia. 

super reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×