Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcesięzmienic

Chcę zmienić siebie i swoje życie

Polecane posty

Gość kejtlinka
naomi.20, slusznie zauwazylas swoj problem- jesteś uzalezniona, a uzaleznienia leczy się na terapii. Jednak zastanawiam sie,czy naprawde chcesz zmiany,przegladajac bowiem Twojego bloga mozna wyczuc,ze Ci sie to bardzo podoba. Pewnie kazde uzaleznienie na poczatku jest fajne i pozwala zapomniec o tym,przed czym tak naprawde uciekamy. Ale to tylko zludne, chwilowe lepsze samopoczucie,bo potem dopadaja wyrzuty sumienia, ktore i u Ciebie juz sie pojawiaja. Jestes mloda, wiec moze warto wziac sie za siebie. Nie bardzo liczylabym na Twoim miejscu na slowa pocieszenia,bo ludzie beda Cie tylko linczować, za to co robisz.Ale Ty po prostu masz jakis problem w sobie, ktory pcha Cie w takie a nie inne postepowanie i wyniszcza Cie powoli. Zrob cos z tym, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Hej hej! :) Jak się ma Pani mgr, czy mi się zdaje, czy to Twoje drugie mgr? :). Pisałaś coś, że to Twój drugi kierunek. kej, Jak się dziś masz? :), No uwielbiam czytać Twoje rady psychologiczne, są takie w moim stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Tak a propos studiów jeszcze...Niedawno odezwała się do mnie koleżanka, która teraz ze mną studiuje, fajna dziewczyna, ale kompletnie nie ma predyspozycji do socjologii. Ostatnio znów nie zdała egzaminu, kolejnego, dziewczyna chodzi na wszystkie zajęcia, ma pieczołowite notatki, uczy się, a nie zdaje, ja bym chyba tego nie wytrzymała :O. Na ten ostatni egz wystarczyło przeczytać tylko notatki, bo wszystkie pytania na pisemnym były na bazie tego, proste zresztą. A tych notatek też nie było dużo, no jak 10 str A4 to max, ja miałam dużo mniej ;). Męczy się dziewczyna, bo mam wrażenie, że nic z tego nie kuma, a to żadne skomplikowane rzeczy...No ale przecież jej nie powiem daruj sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
Cześć dziewczyny:) Ja dziś z mama wzielam sie za mały remont w piwnicy i padam z nóg,tak mnie umęczyła :) Tachałyśmy meble i czuję ,że jutro mogę to odczuć :O Ano,a Ty studiujesz socjologie teraz? Bardzo lubiłam ten przedmiot na studiach:) Zycze Wam dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
Hej:) No i mamy gorący weekend:) A ja nudze sie samotnie w domu:( Pozdrawiam Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
Witajcie Dziewczynki:)dziś także będę się nudziła w domku::(taka pogoda, ale zamierzam ogarnąć w domu bo wczoraj nie miałam czasu. Dlatego , też nie bylo mnie tutaj:(zajmowałam się bratankiem:)więc w sumie dzień minął mi milutko. Co tam Kejti??co powiesz hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
Anoo nie nie to mój drugi kierunek, ale dlatego że zmieniłam całkowicie pierwszy, najpierw była pedagogika a teraz dziennikarstwo:)a jak się czuję, hm tak samo jak przed otrzymaniem tego tytułu:)ale cieszę się, że udało mi się go uzyskać bo troszkę pracy mnie to kosztowało, zresztą tak jak każdą z Was:) A co do tej Twojej koleżanki dobre, ale ja także nie umiała bym powiedzieć komuś szczerze że się do tego nie nadaje:)tak głupio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
Licencjat była pedagogika, a mgr dziennikarstwo. Hahahaha piszę jakoś tak bez ładu przepraszam:)dziś dopiero co wstałam i jeszcze śpię chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
Hej:) Cos zacichł nasz topik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
hej, będę jutro, dziś nie mam czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
Do jutra wiec:) Pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
To do jutra Dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Hej! :) chce, aha to coś mi się pomyliło...a który kierunek Ci bardzo odpowiadał pedagogika, czy dziennikarstwo? :) kej, jak się masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
kej, tak studiuję teraz socjologię, kierunek bardzo ciekawy, tylko powszechnie niedoceniany, bo idzie dużo ludzi na to, którzy uważają, że jest łatwo, no i fakt przeleźć z roku na rok z reguły trudno nie jest, ale co się z tym wiąże jest dużo osób, którzy po skończeniu trudno nazwać socjologami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
A jeszcze dziewczyny chce Wam powiedzieć, że ja w weekendy z reguły mało, albo wcale przy kompie siedzę, także mogę się nie odzywać, co nie znaczy, że opuściłam topik na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
To co dziewczyny zaczerniamy się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siri
Polecam książkę Uwe Boschemeyer SIŁA TWOICH MYŚLI Edycja Świętego Pawła .Uwe Boschemeyer psycholog,autor wielu publikacji naukowych.W Polsce ukazała się także jego druga książka ,,Język snów".W swoich pracach zachęca do refleksji i pracy nad sobą,do tego ,aby poznawać swoje siły wewnętrzne ,które w każdym z nas drzemią i czekają na odkrycie ich i wykorzystanie z pożytkiem dla człowieka.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
Witajcie Dziewczynki:)co do tych kierunków, to oba na swój sposób mnie interesowały:)dlatego, nie potrafię jakoś jednego z nich wybrać. Do każdego z nich mnie jakoś ciągnęło, sęk w tym że mnie kręci w danej chwili jakiś kierunek a po czasie chciała bym coś nowego:(nawet teraz myślę jeszcze by na coś się zapisać, ale poczekam aż znajdę jakąś pracę i zarobię:) Anoo to na którym jesteś roku?ja gdy zapisywałam się na pedagogikę rozważałam też socjologię:)ale bym była w tej grupie której pisałaś, trudno było by mnie nazwać socjologiem;)ha ha aTy Anoo studiujesz dziennie czy zaocznie?patrząc na to,że w weekendy Cię nie ma to pewnie zaocznie co:) Jak dla mnie możemy się zaczernić:)muszę pomyśleć tylko nad nowym nickiem:) Ciekawe co tam u Kejt:) Pozdrowionka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Hej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Tzn. nie to że się uznaję, za super przyszłego socjologa :D, absolutnie, mam też spore braki w teorii ;)...chodzi bardziej o to, że na takich studiach powinno się mieć zainteresowania odnośnie kierunku, wiedzieć jakie przemiany społeczne się obecnie dzieją, lubić obserwować, a sporo jest takich ludzi, którzy nie mają żadnych i tylko zakuć i zdać...:O Ja jestem po 4 roku i tak zaocznie studiuje, to nie jest szczyt moich marzeń, ale ile można dziennie studiować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
chce, super pomysł jak będziesz miała kasę żeby iść na jaki kierunek jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
:)dokładnie masz rację z tym pojęciem o socjologii:)trzeba się tym choć trochę interesować bo bez tego to w sumie taka nauka jest bez sensu:)napewno jesteś z tego super, tak uważam:)wow czwarty rok to już prawie koniec:)fajnie:)masz rację, ile można studiować dziennie:)także jestem tego zdania, teraz to gdybym się zapisała to tylko na zaoczne:)ale ładna pogoda tu u mnie, aż żyć się chce a jak u Ciebie. Wczoraj tu u mnie tak lało przez cały dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
też tak myślę:)może w końcu znajdę coś co tak do reszty mnie zainteresuje i nie znudzi się po jakimś czasie:)tak, że będę chciała się tak tym zająć. Bo teraz tak szczerze, to sama nie wiem co chciała bym robić, znaczy gdzie pracować:)dlatego wysyłam cv wszędzie gdzie się da, i mam nadzieję że to co bym miała robić zainteresuje mnie:)a Ty Anoo co robisz tak na codzień w jakiej branży opracujesz?robisz to co lubisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
:). Mnie lenistwo też często ogarnia i coś się nie chce przeczytać na czas, a później wstyd :D, ale staram się nadrabiać jakimiś praktycznymi rzeczami...;) U mnie dziś pochmurno, ale ciepło, choć wczoraj było więcej słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Znajdziesz na pewno :). JU mnie między filologią polską, a socjologią jest po protu przepaść, tzn. od 3 roku filologia była dla mnie nudna, jedyne co mnie tam trzymało, to fajny ludzie, dyskusje na korytarzu, super klimat :D. Miałam średnie predyspozycję do tego, dlatego wielu rzeczy nie czułam do końca jak powinnam, musiałam wszystko doczytać, bo jak nie to nie wiedziałam po prostu, a na socjologii potrafię coś z niczego z sensem wydedukować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Czy robię to co lubię do końca jeszcze nie ;), ale dążę do tego...Pracuję trochę w kulturze, trochę to się wiążę z pisaniem z dziennikarstwem. Teraz mam nowe plany, no ale nie chce o tym na razie pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
W każdym razie jeszcze nie mam takiej pracy gdzie bym się czuła w 100 procentach na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Ale ja też mam ten problem, że mam masę zainteresowań, pomysłów, to mnie rozprasza na boki i często ciężko mi się zająć tym, czy powinnam, bo w tym jestem naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
chce, a Ty na jakiej uczelni w Poznaniu studiowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×