Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcesięzmienic

Chcę zmienić siebie i swoje życie

Polecane posty

Gość kejtlinka
Oj tak,moja siostra do wszystkiego tak emocjonalnie podchodzi, łatwo ją wyprowadzić z równowagi,wtedy wpada w szał, krzyczy i bluzga:O najgorsze jest to ze wyladowuje sie na swojej corce,dlatego postanowilam w koncu zwrocic jej uwage,no ale skonczylo sie jak skonczylo-ona idealna,to ja mam problem,wiec trudno:O No widzisz,kolejna rzecz,ktora nas łaczy:)Obie najmlodsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Najmłodsze dzieci też mają specyficznie ;), nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
No na pewno :) Czasem bylo to fajne,bo wiadomo najmlodszego sie zawsze troche rozpieszcza,ale tez czasem i ciezko:)No jak ze wszystkim,zawsze jakies plusy i minusy:) Chcialabym miec jeszcze mlodsze rodzenstwo jednak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Ano właśnie, różnie było ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
OJOJOJOj dziewczynki ale miałam lekturę dzięki Wam:)tyle napisałyście:)oczywiście wszystko przeczytałam:) Witajcie poza tym, i bardzo dziękuję za życzenie powodzenia:)obroniłam się, stres mnie prawie zjadł tak na prawdę:(nie miałam śliny, bełkotałam bez sensu..ale na szczęście mam to już za sobą:)Dziękuję Wam jeszcze raz:) Hm co do opjania obrony, to nie świętuje bo ogólnie w ogóle nie pije, nie lubię alkoholu a po drugie to nie ma z kim.. Mam znów doline, bo normalnie nie mam z kim się cieszyć. Dzwoniłam do mamy by się pochwalić, fakt gratulowała ale te teksty co z tego ,że magister jak bez pracy. W sumie tak szczerze to każdy ma to gdzieś, pewnie gdyby nie fakt że sama od siebie chciałam się podzielić z nimi dobrą informacją, to nie pamiętali by w ogóle miałam obrone:(jak dzwoniłam do mamy to mi się zapytała czy coś się stało, brachol nie odpisał nawet a drugi brat w sumie się cieszył, ale wolał o sobie pogadać, więc go wysłuchałam. Tata się cieszył, ale też się śmiał że pracy nie mam, że mam sobie dać spokój z nauką już itd. Mówię Wam, ogólnie koleżanka z którą zdawałam byłam taka "zrzyta" bynajmniej tak myślałam, wkurzyła się bo dostała gorzą ocenę niż ja. Zresztą to jest to o czym Wam pisałam , że czuje od znajomych, że chcą być lepsi, czuję jakoś że życzą źle. No ale co zrobić, wiadomo każdy ma swoje życie, i chce dla siebie jak najlepiej, kurcze tylko że ja tak trzymałam za nią kciuki, chciałam by dostała lepsza ocenę. Mimo, że ja wchodziłam pierwsza, to stresowałam się też tym że ona tam siedzi. No i mam odpłacenie, wredne uwagi że jej gorzej poszło. Więc widzicie, ogólnie mimo że jest to powód do dumy i zadowolenia to z czego mam się cieszyć sama ze sobą:(i znów narzekam:)chyba bardziej mi przykro, łzy to mi dosłownie w oczach stoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Gratuluje!!! :) Mi się cieszymy i jesteśmy z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
Dziękuję Bardzo:)chociaż ktoś:)na prawdę mi miło, normalnie czasem takie słowo z daleka w dodatku tak wirtualnie może sprawić wielką radość:)Dziękuję Bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
CSZ :) Ja rowniez sie dolaczam do gratulacji:) Tak,to jest czasem takie dziwne,ze bliskie nam osoby nie potrafia dzielic z nami radosci,a calkiem obce wlasciwie,ciesza sie z naszego sukcesu. Bo ja sie wlasnie bardzo ciesze z tego i myslalam dzis o Tobie cieplo,jak Ci poszlo :) Postaraj sie nie dolowac tym co powiedzieli Twoi rodzice, nie pozwol sobie zepsuc swietowania ,bo dzis jest Twoj dzien:) Niestety smutna rzeczywistosc w tym kraju i Twoi rodzice bardzo przesiąkli nią,dlatego od razu patrzą na to z takim czarnowidztwem. Ale studiujemy także dla siebie, to nas rozwija, to nie tylko papierek! Dlatego z tego powodu mozesz byc dumna,ze Ci sie udalo :) Gratulacje!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
Dziękuję Wam Naprawdę:)miłe słowa Kejti, dziękuję z całego serca:)Wam obu:)dokładnie masz rację, co tam u Was??na jaki temat sobie dziś popiszemy???:)bo nie mam zamiaru sie dłużej dołować:)dziękuję za takie słowa, masz rację nic nie popsuje mi tego dnia..chociaż tak chciałam z kimś to dzielić..ale nie popsuje, bo w końcu dużo pracy mnie to wszystko kosztowało, tak jak mówisz bo studiujemy nie tylko dla papierka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
miło mi , że o mnie sobie dziś pomyślałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
A prosze,prosze:)Dobrze,ze juz masz to za soba:) To skoro nie pijesz alkoholu to nagrodź siebie czyms slodkim np :) A my dzis sobie z ano pogaworzylysmy troche :) A tak poza tym to u mnie niewiele ciekawego, kolejny deszczowy:O dzień! A teraz siedze i wcieram w swoje zniszczone koncowki olejek kokosowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
Widziałam widziałam:)znaczy czytałam tylllleeee napisałyście,lubięczytać to co piszecie:)noooo już sobie "poświętowałam" zamówiłam pizze i ją zjadłam całą:)w sumie na coś słodkiego tez bym miała ochotę, ale już nie chce mi się wyjść, jakaś śpiąca jestem:)z nerwów nie spałam prawie całą noc:)ha ha ale już na szczęście mam to za sobą:)zrobię sobie przerwę do końca tygodnia, znaczy odpocznę od wszystkiego, zrobię porządek w domku a od poniedziałku będę tak konkretnie szukać pracy:)ojoj te nasze końcówki, ja mam to samo z nimi. Dziś jak jechałam to zauważyłam ,że moje włosy w dotyku ś normalnie takie sztywne i suche. A ten olejek kokosowy daje coś???ja wcieram jedwab, używam masy odżywek , masek i tak na prawdę nic nie pomaga tak jak bym chciała;(a jeszcze chcę zapuścić włosy, w sumie bym chciała obciąć na prosto bo wycieniowane jakoś mi się znudziły i się niszczą bardziej. Ale narazie nie obcinam, poczekam bo chce mimo tyych cienkich końcówek, takich jakby poszarpanych czuć że mam długie włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
U Ciebie znów pada:(u mnie tu śliczna pogoda, jutro od rana się poopalam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
No nie dziwie się,że jesteś zmeczona, ja po obronie padłam spać jak zabita:) A czy olejek cos daje, hmmm...W sumie nie wiem, ale tak zachwalaly w necie go dziewczyny wiec kupilam. Troche sie niszcza,bo wiadomo rozjasnianie plus prostowanie robi swoje,ale mysle ze troche pomaga,bo jednak nie sa az takie tragiczne jakie mialam kiedys. Czasem tez wcieram olejek rycynowy, ogolnie to wszelkie cuda juz robie na tej glowie:) Ale nawet to lubie:)Marze o dlugich wlosach, moze mi sie uda:) Tak, a u mnie dzis znow bylo deszczowo,ale weekend ponoc ma byc goracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
a dokąd obecnie masz włosy??w ogóle grube są, pocieniowane czy jakie? także czytałam o tym olejlu ale nie kupiłam go, a pachnie kokosami i w ogóle jak koszt jest tego specyfiku??dokładnie, u nas tu także zapowiadają na weekend piękną upalną pogodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
No teraz mam takie do ramion i koszmarnie sciete, fryzjerka naprawde zrobiła mi pomste na tej głowie :O Ja mam włosy grube,ale puszące sie, kręcące w rozne strony. Mowilam jej to,by mi je podciela,ale jedynie lekko wystopniowala koncowki,by po prostu nie byly sciete na prosto,a tak lekko postrzepione. Ale ona wystopniowala mi cale wlosy,wycinajac taki stopien w polowie glowy:O Nie cierpie tego,bo nie moge swobodnie zlapac kucyka i obowiazkowo musze prostowac wlosy,bo nic innego z nimi nie moge zrobic:(A ten olejek co ja mam pachnie kokosami i to dosc intensywnie,poczatkowo mi to przeszkadzalo,ale teraz nawet to polubilam. Mozna tez kupic bezzapachowy:) Sam jedwab moze Ci nie pomoc, czytalam,ze on tak naprawde nie odzywia wlosow,tylko tak doraznie je wspomaga,by lepiej wygladaly. Moze powinnas sprobowac olejkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
A co do ceny olejku to jakos cos ok.15-16 zl na allegro,juz z przesylka.Nazywa sie Dabur Vatika:)A ten bezzapachowy to ponoc mozna kupic w sklepach ze zdrowa zywnoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
Zapuścisz włoski zobaczysz, tylko potrzeba trochę czasu i kosmetyków by się nie łąmały itd:) No to rzeczywiście nie za ciekawie z tym fryzjerem, widzę że borykasz się z tym samym problemem co ja. Bo moja fryzura rónież jest w fatalnym stanie:(a co z tym farbowaniem, kiedy farbujesz ?i robisz sobie naturalby ciemny blond?to taka drastyczna zmiana będzie, bo jeśli teraz masz takie jasne włoski to w porównaniu to tamte będą ciemne:)ale może się coś odżywią przez farbę:)tak samo, mam ja puszą mi się włosy, kręcą w różne strony dlatego muszę je prostować chociaż ograniczam się ostatnio:)ale one tak mają, jak już pisałam od przesuszenia:(jitro zaopatrzę się w taki olejek, nie wiedziałam że jedwab szkodzi:(spróbuję też olejku rycynowego,ten kiedyś stosowałam do rzęs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
Dziękuję za nazwę i cenę, na pewno zaraz zobaczę:)fajnie, że jest zapachowy lubię takie zapacy jak kokos, migdał, wanilia, kwiatowe itd:)więc zapach na pewno mi się spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
No chyba zdecyduje sie polozyc te farbe ciemny blond,czytalam o niej ,ze naprawde fajnie wychodzi, naturalnie i ze nie wyplukuje sie szybko. Moje naturalne sa wlasnie takie dosc ciemne-zwlaszcza w zime byly, a w lato rozjasnialy sie od slonca. Mam juz dosyc tego blondu teraz,nie pasuje mi jakos,twarz sie zlewa. Mysle ze w ciemnym bedzie mi troche lepiej,oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
:)Kejtlinko , ja właśnie mam takie samo odczucie, że w tym blondzie twarz mi się jakoś zlewa, brwi nie pasują itd. Myślę, że powinno być dobrze jak położysz ten kolor, tym bardziej jeśli taki masz naturalny:)daj tylko znać jak już zaeksperymentujesz , to i może ja się zdecyduje:)bo ten mój kolor straszny jest..ehh No i jak położysz farbę, to włosy takie jakby odżywione są, bynajmniej tak zauważyłam u koleżanek, że gdy farbują na ciemny kolor ich włosy są takie lejące, gładie jaku lalek,a moje obecnie są takie sztywne :(nie wiem co na to poradzić, by się nie puszyły a były takie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
a najgorsze jest to, że jak patrzę na niektóre dziewczyny z blond włosami to one je mają takie ładne , gładkie lejące..ciekawe co robią by takie były..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
No okaze sie,sprobuje,chociaz nie mam zbyt dobrego zdania o farbach l'oreal, jakos szybko mi sie wyplukuja i zostaja takie zolte potem. Ostatnio zafarbowalam kolorem h-ombrie z serii loreal preference i wyszedl sliczny, taki chlodny ciemny blondzik,niestety po kilku myciach sie splukal:O Ponoc ta farba ktora teraz chce polozyc jest trwalsza,ale okaze sie. Zaluje,ze kiedykolwiek wzielam sie za farbowanie bo wlasciwie i tak nigdy z niego nie bylam zadowolona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
No ja tez bym chciala takie lejace wloski,a ja to mam wrecz puch:O One albo juz takie maja,albo nie wiem,moze jakies zabiegi u fryzjera, sauny itp??No mnie na takie rzeczy nie stac. Ale na ile moge to o nie dbam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
Rozumiem, nie sądziłam że te farby tak szybko się wypłukują. Dokładnie, trzeba było zostawić włosy takie jak dała nam natura Anoo ma szczęscie:)a my:(teraz mamy problemy z nimi, ja cały czas robię rozjaśniaczem balayage więc nie mogę narzekać, że moje włosy są żółte bo ten odcień jest naprawdę ładny. Za to ten czerwony jest okropny, mam nadzieję że będzie tak jak mówisz i może się wypłucze, dziś tak patrzyłam i widzę że jakby mi się trochę zlał z tym blondem , taki szałabaj na głowie. Mogłam zostawić sam blond z naturalnymi Chyba tak jest jak mówisz, te dziewczyny albo tak mają albo stać je na zabiegi drogie. Mnie również nie stać na takie, ale tak jak Ty dbam tyle na ile jestem w stanie. W sumie, mam koleżankę fryzjerkę i ona zawsze mówi, że na ładne włosy to trzeba zdrowo się odżywiać,łykać witaminy. Że choćbyś używała cudownych kosmetyków to nic nie da, jeśli nie zadbasz o nie od środka. Cały czas mi poleca jakieś maski szczególnie matrixa ale nie stać mnie na nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi.20
Też bym chciała zmienić swoje życie...Jest po prostu chore... Zeszłam na złą stroną i nie potrafię się otrząsnąć... Swoje przeżycia i zdrady opisuję na blogu http://niebezpieczna.bloog.pl/ Zajrzyj proszę chociażby na momencik z czystej ciekawości... http://niebezpieczna.bloog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlinka
No ponoc na mocno rozjasnionych wlosach ciemniejsza farba nie wytrzyma dlugo i szybko sie wyplukuje,no ale bede probowac. Ja mialam zamiar kupic sobie skrzypowite,albo cos w tym stylu,ale narazie sie wstrzymalam. Łykam tran i nie chce mieszac tych wszystkich witamin. Moze nam sie jakos uda odhodowac te wloski:)Mi to w miare szybko rosna,ale co z tego,ze kiedy juz sa dlugie to sa bardzo zniszczone i pozostaje mi je tylko sciac:( No trudno:)Chcialo sie farbowac,trzeba cierpiec:) CSZ, ja juz sie klade, Ty tez pewnie juz jestes zmeczona:) Zycze Ci wiecej dobrej nocy i jeszcze raz bardzo gratuluje:)Do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
Mam podobie:)także mi w miarę szybko rosną, ale za to końce są tak straszne:(masz rację, chciałyśmy farbować to teraz musimy pocierpieć:):(dokładnie, nie ma co mieszać kilku witamin bo zamiast dobrze wyjdzie źle:)ja także się już kładę, bo padam..fajnie było popisać Dziękuję Bardzo z całego serca jesteś Kochana:*dobranoc i również życzę miłych snów i dobrej nocy:)do usłyszenia:)Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesiezmienic
a co do tych farb, także tak słyszałam że z blondu wszystko szybko się wypłukuje:(niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi.20
Wy tu o włosach a ja mam poważniejsze problemy... Chce zmienić siebie i swoje życie.. Nie tylko wygląd zewnętrzny jest ważny.. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×