Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Za robotę się wzięła, przed 11-tą? W nastroju niekafeteryjnym była? Mandata za niesprawność dzwonka dostała to i w nastroju nie była!!! A ostrzegałem, no ostrzegałem!!! Dobrze że faceta od latarni wreszcie oderwało. Czy karę wykonałem? No niech będzie że z małą zmianą nie żabką a crawlem do tyłu pod wodą śmigałem. Może być? No co nie, co nie? Ty wiesz jakie zamieszanie było? A co po za tym? No ja nie wiem u kogo ten wodomierz główny śmiga ale za te deszcze to ktoś równo beknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja te deszcze to ku nauce za nieautoryzowane zmiany w planach kary ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie nie autoryzowane? No jakie? To ja "kurza dupa" wyskok z wanny zakończony telemarkiem koło kibelka skończyłem a ta mi tu z autoryzacją wyskoczyła jak policjant z radiowozu? No wiesz co? Poświecenie okrutne było i coś takiego? No co Ty boso spałaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja poświęcenie doceniam i już nie pyskuję , telmark mnie przekonał ;-) Lewą nogą wstałam bo się mąż rozpychał ;-) Żonaty wybacz, że dzień nie szeptany , jeszcze nadrobię ;-) , zresztą Tobie też karę dać muszę za pozostawienie wczoraj tematu bez opieki ;-) . Jutro karę szeptaną wymierzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonaty , Malakezja się bronił rękami i nogami , dobrze , że Ty trochę pokorniejszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co? No duża dziewczynka i nie wie? Jak mąż się rozpycha to nie daj Boże lewą nogą wstawać, a jeszcze gorzej prawą!!! Jak to jak wstawać najpierw proszę ja Ciebie lewa ręką na podłogę potem prawą nogą na podłogę i prawa ręka i lewa noga i dopiero po trzech kroczkach na czworaka do pozycji pionowej. No!!! Zrozumiała? I więcej mi tu nie pisać ze jak chłop się na hamaku rozpycha to dzień do kitu? No i czy ja to wszystko muszę Ci tłumaczyć? No wiesz co? A tak po za tym to co Ty wszystkich tak karać chcesz co? I to jeszcze w pierwszy czwartek tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonaty jaki sprytny no! No jaki sprytny??? Przecież już dawno ten krzyż zabrali z pod pałacu prezydenckiego. No co Ty? W TV pokazywali!!! Stawy nadwyrężone? Jak nadwyrężone, no jak??? Do robótki śmigałem stawy jak były tak i są. Wędkarze jak wczoraj siedzieli nad nimi tak i dzisiaj siedzą. Jak wczoraj jednemu wisiał gil u nosa tak i dzisiaj wisi więc jakie te no? .......... No stawy nadwyrężone są, co??? Arwa, jakie nadwyrężone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja zły humor nie zpowod rozpychania mężowskiego , aczkolwiek rady co do wstawania zaotowałam i stosować będę ;-) Żonaty się stawami wymiguje bo wie , że coś innego dla niego szykuje :-) Karać należy ( choć z ciężki sercem to czynię ) bo to wychowawcze :-) Zresztą co Ty myślałeś , że ja taka okrtnica , że tylko Ty miałbyś konsekwencje ponieść ? Toż to by o pomstę do nieba wołało , taka niesprawiedliwość rażąca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literówki , klawiatura mi nawala i nie wszystkie literki wchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie zonaty no ładnie? Tylko patrzeć jak Ci Arwa każe po ryżowym polu kombajnem do szczawiu śmigać albo sokowirówkę do szyszek obsługiwać. No tak. Coś ja widzę że nagrabiłeś Ty sobie konkretnie. A Ty Arwa tu sorków za literówki nam nie rób i na klawiaturę nie zwalaj. W dokazywanie jakieś uderzyłaś i no co się dziwić że rączęta się trzęsą, no co się dziwić. My to z zonatym zrozumiemy ważne że było ok!!! A boso nie śpij!!! Jak dlaczego? Bo mogą się gołe cygany śnic co to skubańcy przez ognisko skaczą i kobitka jak się rano budzi to i oczy czerwone mieć może, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja , cyganki bym wolała :-) Klawiatura nie nadąża po prostu za moją myślą chyżą i paluszkami biegłymi , ale w końcu czego się spodziewać po materii nieożywionej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem ze cyganki byś wolała, no wiem!!! Ale? .............. No słyszałaś aby cyganki przez ognisko skakały? No własnie. A chłopy skaczą bo najarane na cyganki są!!! Erotycznie ich to kręcić musi. Najara się taki cygan rozumiesz. Najara, malucha na ognie piekielne wystawia i na stres silny to i może wzwód po takiej imprezie do rana ma. No zobacz Ty no? Ale co tam cyganie? W Ameryce tez podobni są tylko nie wiadomo po co sobie pióro do łba przypinają na Gawrona to robią z kobietkami czy co? W każdym bądź razie tez przez ogień skaczą. A tak od siebie to? No co? ....... Humorek wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... pojęcia nie mam co mi Arwa za pokutę wymyśli, mam nadzieję że przeżyje :) ...literówek się czepiał nie będę , zaś co do cyganek to one chyba bez majtasów chodzą a ze ponoć niedepilowane to skakać nad ogniskiem ryzykowne jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja , mnie się złe humory nigdy długo nie trzymają :-) Żonaty , karze sprostasz , wieżę w Ciebie ;-) Niedepilowanej nie chcę , bo co , będę później po dentystach latać , żeby spomiędzy ząbków powyciągali ? Nie kce mnie się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonaty no wiesz co? Jak to niedepilowane są? Gadasz? Skąd wiesz? Nie czaruj, widziałeś????? A tak po za tym to co? Na barchanki nie mają kasiory? No zobacz Ty, no? Niby człowiek nie młody a ile to jeszcze spraw przed nim nie odkrytych, no??? A Ty mi powiedz a gdzie Ty się pałętasz jak Arwa Ciebie szuka co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty szeptem łatwiej jest dostępny jest ale ja dzisiaj nie szeptata więc pewnie sporadycznie zagląda :-) Albo wiem kuli się pod biurkiem w obawi przed karą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zaglądam od czasu do czasu bo prackuję ...niestety, szepta zawsze mogę odebrać bez biegania po forum bo się komp odzywa ze ktoś szepce :) ...wiadomości o barchankach a raczej ich braku jak i braku depilacji nie z empirii wynikają a jedynie są zasłyszane :) ..zresztą jakbym miał okazję to na własne oczyska zobaczyć to i pewnie nie miałbym okazji o tym z wami pisać bo jakiś cygan na bank by mi łeb przy ...upie urżnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty , bo zabawy przy onisku z ukrycia obserwować trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów? Pod biurkiem mu się kuli? Rany boskie Zonaty wyprostuj nogi. No jak to tak co by się kulił??? Pod biurkiem jeszcze??? w ogóle to dzisiaj jak widzę ciekawie, no??? Seba też tu dzisiaj wpadł jak facet co to w słoiku po ogórkach mocz do analizy przyniósł. Był i znikł no!!! a tak od siebie to? A jak to tym szeptem jest co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja , szeptem do mailowego uszka ;-) , a jak jest to żonatego pytaj hihihiihihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dobrze jest malakezja :) możesz mi wierzyć na tyle dobrze że nic się nie kuli pod biurkiem, a nawet wręcz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To on skubaniec taki? Pocztę sobie założył? Listonoszy nie popiera? Poczty Polskiej!!! A patriotyzm gdzie? No masz? I Bozia pokarała i się kuli, pod biurkiem, a powinien wisieć. No ewentualnie tak od czasu do czasu to i jakby się podniósł toż to i radość w człowieku wielka wtedy, no!!! Na szeptanego chce gadać? To może Zonaty do jakiej konspiracji zmuszony co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kamień ze serca Zonaty, no ze serca spadł? Na podłogę spadł a jak zajebał? A i radość jaka ze zdrowotności człowieka!!! No widzisz a już myślałem ze Ciebie jakieś choróbsko dopadło albo jaka inna szkodliwość. No kamień ze serca czyż nie Arwa? No powiedz sama, czyż nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja ja się nie martwiłam , bo wiem , że żonaty zdrowy jak najbardziej jest i odruchy też ma zdrowe hahahahahaha :-D . Szepty to nie konspiracja , szeptem więcej i usłyszeć i powiedzieć można ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział Ci? No zobacz Ty no. To Zonaty otwarty chłop jest. To wiesz co? To ja tez zdrowy jestem i odruchy tez mam zdrowe jakby co? Nawet sikam na stojąco a i oczu nie mrużę przy tym. Jak Boga kocham nie mrużę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha malakezja mam na słowo wierzyć , tak nie empirycznie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, dobrze!!!No kolana mi drżą ale to dlatego ze prostata ok i ciśnienie należyte jest. Ale? .......... No tak jak napisałem oczu kurne nie mrużę, no!!! Możesz wierzyć na słowo. A jak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×