Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

No świntuszysz, świntuszysz!!! A żeby pod biurkiem to? ...... To na budowę trzeba wcześniej iść i kask na głowe komuś buchnąć!!! No jak po co? Jak zacznie człowiek dochodzić to i łepetynę o taki blat można niexle rozbić!!!A facio przychodzi do sex shopu i pyta? A wibratory w rozmiarze XXL to są na składzie? A są odpowiada sprzedawca, po czym układa pełen asortyment. A coś no jakby większego???? No większego to nie ma. A to na podłodze w rogu tam pod regałem? Wskazuje głową owalny przedmiot. To proszę pana wibrator dla ZOO im to jest potrzebne do inseminacji hipopotanicy, odpowiada. A można tak to do ręki? Sprzedawca podaje, facet długo ogląda po czym?No to by mi pasowało? Czy zapakować, pyta sprzedawca? Facet z uśmiechem na twarzy odwraca się tyłem do sprzedawcy zdejmując spodnie. No prosiłbym bardzo o zapakowanie, no bardzo bym prosił!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny topic:)
Różnie w życiu bywa..a że zaradna jestem:) to pod biureczkiem od czasu do czasu też wysprzątać trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo umieram hahahahahahahahahaha padłam i ledwo zipie , usta -usta mi potrzebne , reanimacja szybko , hahahahahahaha :-) świetny.... porządek ważna rzecz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....biurowe figle o tyle ciekawe że jednak jakby nie patrzeć jakieś ryzyko zawsze istnieje ... wiec adrenalina skacze :) zresztą to najczęściej nieplanowane objawy nagłych emocji i nieopanowanej chuci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny topic:)
Dowcip niezły...i powiem że bardzo nieprzyzwoity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tu leżę bez tchu i nikt mi pomocnych ust nie poda , zdrajcy , szczeznąć mi tu pozwolą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się podnoś Arwa!!! Listonosz jaki wejdzie albo inny tam gazownik i co??? Zamolestować może albo zagwałcić i bida będzie jak po sobie nie posprząta. A już mi z pod tego biurka czy innego mebla wyłazić i do pozycji pionowej powrócić!!!Do Homo sapiensów należysz więc mi tam na raka po chałupce nie śmigać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do dziadka .... sikał za drzewem w ogródku i go wnuczek przyfilował .... Dziadku co ty tam w reku trzymasz .... skonsternowany dziadek - ...aaaa ptaszka wnusiu, ptaszka ... Nooo tak masz rację dziadku bo na **uja mi to nie wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyjścia nie mam , żonaty nawet zawiódł , no rozumiem , że świetny.... z ustami się nie pchała bo krótko się znamy , ale żeby tak nikt ???? 😤 Wstałam już , sama grawitację pokonać musiałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny topic:)
..kurde bo ja trochę nieśmiała jestem:) ale następnym razem służę ustami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny..... jednak co kobieta to kobieta , ratujesz moją wiarę w ludzi ;-) Na panach się zawiodłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze. No tak się dzisiaj złożyło że i ja wzorem Arwy na wyjazd służbowy udać się muszę. Tak że Żonaty a pilnuj mi tu Arwy co by jakiś „Parch Jej tu za mocno nie zdenerwował!!! No bo wiesz? Będzie się potem po nocach zrywała i latała po takim pokoju jak kot z pęcherzem albo co??? A na urlopie przecież i nie uchodzi takie zachowanie porą nocną zamiast w dokazywanie jakieś uderzyć!!! Pozdrawiam wszystkich cieplutko i przestrzegając ruchu kołowatego zaraz albo jeszcze szybciej w wyżej wymienioną podróż się udaje!!! A teraz na koniec? Mówi facet do żony. Moja droga, w takim piśmie widziałem ze ludzie się ciurlają na różne tam sposoby a nie tak jak my od 20-lat to samo. Dzisiaj Wyciurlam ciebie w ucho. No nowoczesnym i otwartym na nowe trzeba być, prawda?. W Unii my są. Żona na to. Rany Boskie toż ja mogę po czymś takim ogłuchnąć!!!! Na to maż. Moja droga jak do tej pory nie oślepłaś to i nie ogłuchniesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny topic:)
....przykład idzie z góry..teraz pewnie będą wiedzieć co mają robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo , jedź tylko ostrożnie , skup się bo po tych głupotach jakie tu dzisiaj wypisywałam , ze skupieniem może być problem hahahaha :-) Dowcip fajny ;-) Świetny ... panowie od kobiet bardzo wiele by się nauczyć mogli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny topic:)
Arwa ja siedzę i nie mogę sie na pracy skupić...a ty wymagasz od niego niemożliwego:) Jazda+zbereźne myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani moi , muszę zamknąć rozpasaną wyobraźnie na chwil parę , gdyż dziecię moje kompa się stanowczo domaga :-) Zajrzę tu jeszcze później :-) Świetny... mam wielką nadzieję , że to nie jednorazowa Twoja obecność tutaj i nie będziesz nam żałować przyjemności goszczenia Cię na moim temacie :-) Na razie się ewakuuję i miłego przedpołudnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny? A kto to widział aby w pracy się skupiać? No wiesz co? Jak do Arwy wskoczyłaś? No nie żartuj!!!Ale powiem tak. Z guruf bo tu ja dzisiaj pozdrawiam cieplótko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny topic:)
Oczywiście że będę was podczytywać:) a i nawet coś napisze jak pozwolicie;) Do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny topic:)
malakezja jakież to góry? W "mich" zimno, mglisto, ponuro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonaty tylko mi jej tu nie uwodź czasem ;-) Świetny , podczytywać mówisz będziesz i czasem coś skrobniesz ? Mało , niniejszym proszę o stałą obecność, bo każda persona poczucie humoru posiadająca i w miarę , podkreślam w miarę (bo sama błędy robię ) poprawnie się posługująca językiem polskim , jest tu jak najbardziej mile widziana . Kobiety z przyczyn oczywistych pożądane są w dwójnasób :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic , lecę na poszukiwanie prezentu dla kolegi syna , piszcie kochani bo coś temacik obumiera popołudniową porą ;-) Jak wrócę to zaglądnę pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny topic:)
Będę sie starała w miarę moich skromnych możliwości:) Miałam nadzieje na spokojny wypicie kawuni aż tu nagle problem sie pojawił i przerwał mi błogie leniuchowanie w pracy... Ale problem nie zając chyba nie ucieknie, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny topic:)
Kobiety pożądane powiadasz..to tym bardziej zostanę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny topic:)
Teraz to chyba sama zostałam....taka Zosia samosia jestem, no cóż będę należycie Was zastępować jakby ktoś pytał czy coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny , widzę , że godnie mnie zastąpiłaś i serdecznie dziękuję :-) Problemem w pracy się nie przejmuj może sam się rozwiąże jak dłużej poleży , a przynajmniej mocy prawnej nabierze ;-) Malakezji nie ma z przyczyn oczywistych ale , że żonaty łobuz jeden też temat porzucił ? Oj się jutro tłumaczyć gęsto będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny topic:)
Tylko żeby w zeznaniach sie nie pogubił:) Oj problem już poszedł w niepamięć, zajmę się tym jutro:) Arwa a skąd jesteś jeżeli to nie tajemnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny topic:)
Arwa a znalazłaś jakiś fajowy prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nadszedł mój koniec...w pracy:0 pakuje manatki i zabieram je do domku:) Musze ugotować obiad, trochę ogarnąć mój artystyczny nieład... a tym czasem...Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×