Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

No Seba? No zaskoczyłeś mnie jak? "Policjant pijanego w krzakach" no!!! A skąd wiesz że Arwa nie jest z cierpliwych kobitek, no skąd? A widzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaezja , proza życia mnie dopadła , wyjazd służbowy mam . Widzę jednak ,że temat w dbrych rękach zostaje , choć męskich . Tylko grzecznie mi tu bo ja jeszcze wrócę ;-) Buziaki dla was szanowni panowie 😘 , jakby się jakaś chętna odezwała jak mnie nie będzie to do kaloryfera przykuć i nie wypuszczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zonaty pilnuj spraw bo Arwa wymiata, no? No dobra, na razie znikam bo? No jak co? ........ Dochód narodowy Najjaśniejszej Rp muszę troszkę podnieść. Co nie rozumiem, co nie rozumiem? Do roboty trzeba się wziąć bo coś mi się widzi że? ........... Na paluszki słone w Sejmie kasiory nie mają!!! No tak! Jakby takie paluszki słone w Sejmie były to by i tych posłów tam troszkę było a nie latali by jak chore na prostatę do bardaszki, tak czy nie, no!!! Więc powiem krótko: idę, pójdę bo trza iść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie , ładnie , zostawi kobieta temat pod opieką mężczyzn na chwilę i co ? Ja za drzwi a oni fiuuuu i już ich nie ma . A jakby tak tematkowi mojemu małemu coś się złego stało ?? 😭 Który by się do odpowiedzialności poczuł się pytam ?? Rażąca niesubordynacja , będzie kara ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już jestem. Na paluszki wybrańcy narodu zarobili. A co mi się Arwa po jakiś wyjazdach służbowych mota, co? Zonatemu jak widzę prąd wyłączyli bo spraw nie pilnował. A do monitora rżał? No tak czy nie? I mnie jeszcze nauczył!!!I jak Arwa aby ciepło się ubrałaś? No jak czego? Lodem ciągnie konkretnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kara to? No co? Mam prawo do ostatniego życzenia czy nie? No widzisz!!! Mam!!! To ja? .............. To ja proszę o najwyższy wymiar kary. O karę śmierci przez ścięcie ............... Szpachelką malarską, a co!!!I na dębowym pieńku ma być i? ............ I Ojciec dyrektor tuż po ścięciu ma mi na grzebieniu Europę Santany zaburczeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja za krótko byś cierpiał za zbrodnię pozostawienia powierzonego tematu bez opieki :-) Kara będzie straszliwa hahahahahahaha (śmieje się złowieszczo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ty łobuz jesteś jakiś albo co? No ciekawy jestem co Ci tam po główce śmiga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jutro proszę mi tu wypracowanie napisać na temat " dlaczego nie należy powierzonego tematu zostawiać bez opieki " :-) Może też być wiersz ale co najmniej 2 zwrotki :-) No chyba , że jednak zmianę płci wolisz hahahahahaha :-D Teraz cierp męki twórcze hahahahaha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mekuf twurczyh nie bedzie!!!Wypracowaniuf tesz nie bedzie!!!Wierszuf tym bardziej! A dlaczego? A bo nie!!!Co ja jaki pisasz czy co? No powiec sama???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kary siem śmierz uhylać . Oooooooo tosz to niedopószczalne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Malakezja , znaj moje dobre serce :-) łaskawie zezwalam na samodzielnie wymyślenie sobie kary ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa, mysle, ze powinnas troche opisac kobiete jakiej szukasz, o sobie tez cos napisz. Jak lubisz spedzac czas wolny, jakiej sluchasz muzyki itp. Wlasnie wrocilam z zakupow jedzeniowych i przy stoisku z jogurtami podrywal mnie facet...ej! panie, panowie nie jest zle, takie momenty sa zawsze mile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iris opisuje ale na maila , tu się przedstawiać wszem i wobec nie będę :-) Maila podaję chętnie i nie ukrywam , zresztą jeśli ktoś poczyta moje posty to zdoła mnie troszkę poznać :-) Podrywu gratuluję ;-) , jakby nie patrzeć miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no Iris a chociaż skubaniec aby pomógł do kasy wiktuały targać? Nie? I bardzo dobrze, jak dlaczego mógł co "buchnąć", albo nadpić? A do Arwy? No tak? Może i Iris dobrze prawi??? A kare jaką sobie wymyślę? No powiedzmy skoczę na dyńkę z baterii do wanny i? .... I żabką do tyłu pod wodą płynąć będę w płetwie jednej, Pasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic , uciekam bo małżonek z pracy powraca i powitać go odpowiednio muszę :-) Miłego popołudnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja , kara idealna , rozgrzeszenie uzyskałeś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kontent Ci ja jestem, no!!! Ale? ............ No teraz znikam bo do jakiej Sodomii czy Gomorii mogę się sam doprowadzić albo i jakiej innej tam onanii z radości, a dzień przecież jeszcze jest. Pozdrawiam cieplutko. A i jak na rower chcesz śmigać to dzwonek mi założyć!!! Co dlaczego, no co dlaczego??? Mijała faceta z gilem u nosa wczoraj, mijała? I ......... do dzisiaj się bidny wokół latarni kręci takich obrotów dostał jak go z pędem powietrza mijałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja, nic nie nadpil :D...dojrzal obraczke, powiedzial, ze moj facet to szczesciarz i rozplynal sie na miesnym :D..a swoja droga nie przypominam sobie zadnych damskich podrywow hmmm...jedynie ukratkowe spojrzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa, jestesmy chyba w tym samym wieku :) wychowana na muzyce lat 80-tych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak? Iris nosi obrączkę, czyli? W szpiczastej chałupce w obecności faceta w kiecce tak musiała powiedzieć??? I jak mniemam za Anioła przebrana była. Czyli zamężna. Posiadłości ziemskich może i nie posiada ale? Złotem obwieszona (no przynajmniej na palcu jednym) ale obwieszona i tyle!!! No wiesz skoro facet szczęściarzem Twojego faceta nazywa to? No "Jaszczureczka" jesteś z "górnej półki". I mówisz na mięsnym się rozpłynął? No tak! No dziwisz się? Popatrzył, pomarzył i poszedł bidulek sobie jakiegoś gołego kurczaczka na drobiowym obejrzeć, no co mu zostało jak w obrączce po sklepach śmigasz, no co!!! Lepiej obrączkę na haczyku w sieni powiesić i na zakupy mi śmigać. Damskich podrywów sobie nie przypomina, nie przypomina!!! Ale ukradkowe jak napisała spojrzenia to się widuje tak!!! Ukradkowe spojrzenia najgorsze są i tyle!!! Taka jedna ukradkowe spojrzenie zrobiła i co? Potem buta zgubiła jak z imprezy przed północą nawiewała i taki król (no wiesz to taki facet co do roboty nie chodzi, czapkę złotą na dyńce nosi, i kasy do cholery ma) szajby na jej punkcie dostał i z tym sandałem na obcasie co zgubiła cały kraj zjeździł co by ją odnaleźć i jak mniemam do wyrka zaciągnął. I dokazywali długo i szczęśliwie. A wyrko z baldachimem było a ona Kopciuszek się nazywała, o właśnie!!!Tak ze widzisz Ty lepiej uważaj z tymi ukradkowymi spojrzeniami Ty uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich miło mimo że pogoda nie miła , przynajmniej u mnie ...mam nadzieję że dzień mimo wszystko Wam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 8:20 zonaty wpada ale przywitał się przyzwoicie. A pogoda zajebista jest i tyle. No jak dlaczego? Bociany dziobami do przodu latają, w czerwonych rajstopach po łące chodzą czyli jest wszystko ok. Tylko Panie wymiotło coś dzisiaj? Arwa od wczoraj swojego faceta wita i przywitać nie może (rozpusty jakiej dokonują czy co?) Iris na mięsnym w tą i z powrotem chodzi. No i co o tym myśleć no co? Zakręcenia totalnego Panie doznały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-), za opóźnienie przeprasam ale byłam w niekafeteryjnym nastroju , więc za robotę się wzięłam. Iris z muzyką trafiłaś idealnie lata 80-te to lata mojego dziecięctwa :-) Malakezja , męża przywitałam i na rowerze też byłam , gościu faktycznie kręcił się jeszcze wokół latarni , więc jak na dobą samarytanę przystało minęłam go z drugiej strony i odkręciłam biedaka ;-) . Pytanie mam czy karę wykonałeś ? ;-) Żonaty witaj , Tobie również miłego dnia życzę :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roboty się ne przerobi ale kapka relaksu też się należy :-) Witaj Seba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×