Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Małgoś aż rumieńce mi od tego całusa wyszły :-) 😘 Żonaty , Malakezja , złaźić ze mnie , lecę do Małgosi 😘 Tralalalala bo zakochałam się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodż do nas. Co tam migdały. Żonatemu zyrandol wybiliśmy z głowy ale Ty Małgoś no Ty możesz z niego skoka wykonać boś cherubinek. Tylko telemarkiem lądowanie zakończyć!!!Dawaj tu kwdrata erotycznego bez linijek i ekierek wymalujemy. Żonaty no co Ci się tak policzki zapadły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha ... nosi nosi ale tylko w pracy ... Malakezja ale ci od monitoringu to dzisiaj ubaw mieć muszą ...zapomniałeś kamerkę gumą do żucia oślepić :) Pozdrówka Małgoś ... masz rację nie wychodź spod kołderki zaraz Cie tam wszyscy odwiedzimy kawa może poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś bo mi się styki przegrzeją a Malakzja już całą gaśnicę wypsikał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś no co Ty robisz? My z Żonatym dochodzimy a Ty kuszące szmatki na konstrukcję zarzucasz. Weźmie nam zaraz jaka żyłka w głowie pęknie i na golonkę kuku będziemy mówić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo , nie pchaj się ja też chcę popatrzeć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa a Żonaty co tak na obroty wszedł? Dochodzić myśli? Żonaty no rzesz Ty! No nie bądź taki poczekaj!!! Co Ty tak dziwnie Żonaty na szafę patrzysz? No nie szafa go zaczyna rajcować. No to ładne meble będą no ładne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha ...nie pchać mi się tutaj, też bym luknął na Małgosię jak już tych ciuszków się pozbyła ... zawsze taka tekstylna i pod szyje zakutana w jakieś ciuszki a tu masz z rzuciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się ładnie porusza nam tu Małgosia. Migdały chore? No ładnie. No zobacz jaki to migdały wpływ na erotykę mają. Małgoś nie za wąsy nie za wąsy Żonatego. Nie za wąsy! No mówiłem że miarczeć będzie!!!Nie za wąsy. Arwuś rany Boskie co ty kombinujesz na parapecie? A co my piloty jakie czy spadochroniarze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no to się nam towarzystwo rozbrykało :) mnie tu zaraz wąsy zdepilują na żywca ... Arwa jak tak dalej pójdzie sobie coś skręci na tym parapecie a Malakezja załatwi cudze majty na amen i oddać nie będzie miał co ... popatrz Małgoś coś narobiła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś kochanie , jak do spowiedzi to tylko do mnie 😘 Żonaty no z figurami miało w końcu być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwisz się Żonaty? Małgoś z Łobuzicuf jest!!! U spowiedzi była i co? Ksiądz za moherami po kościele od trzech dni nagina!!! Do spowiedzi chce iść? Teraz do do biskupa naginać musi. No zobacz a teraz do Arwy na parapet włazi? No na spadochroniarza będą to robić Jaszczurki no!!! Żonaty może my sprzątajmy po sobie i chodu, co??? No na co czekać jak nam się po wytryskach tak policzki pozapadały. No niech Arwuś się Małgosia na osobności zajmie bo przecież to gardłowa sprawa jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo z Małgosią do tego łóżeczka już wskakuję ;-) Kochani robota mnie dopadła , ale ja tu jeszcze wrócę ;-) Małgoś kochanie zdrowiej szybko 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a było się z ptakiem na wolności koło sieczkarni kręcić :) ....no widzę że emocje pomału opadają :) ...dziewczyny się zmyły ...czas się wziąć za robotę przed fajrantem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Małgoś zdrowiej nam w tym łóżeczku zdrowiej!!! Gdzie łapki? No gdzie łapki a już mi na kołderkę!!! No kto to widział coś takiego. Jak rączki na kołderce będą to my w swojej wspaniałomyślności odpuszczenie grzechów u samego Benedykta Ci załatwimy. Jak w jaki sposób?...... Buchniemy mu tą białą jarmułkę i tyle? No co? .... Bez tej czapki do ludzi wyjdzie? Taki obciach? Musi rozgrzeszenie dać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jakie wszystko pomordowane po tych ekscesach!!!! No z formą to jak widzę cieniutko, no cieniutko!!!Zobaczę za jakiś czas czy aby towarzystwo do siebie doszło. A może do jakich punktów medycznych po coś na wzmocnienie się udać? No tylko głośno myślę, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo ja się tak szybko nie męczę ekscesami , jestem ekscesocholiczką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo , dziękuję za szeptanki , tą jedną pogłębiającą toś prosto do seducha trafił :-) dzięki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no nic ...wypada kolejny dzień pracy i seksualnych ekscesów zakończyć i iść grzecznie do domku :)))) Życzę wszystkim udanej reszty dnia i wesołej nocki ...tylko grzecznie mi tam żeby rano z nowymi siłami tu zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×