Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan For Fun

duża łechtaczka

Polecane posty

Gość Pouljebca 26
Jandzia no to come on dawaj ten twój kwiat lotosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało Cie nie byc do poniedziałku.. nie ze jestem zawiedziony, ale co sie stało ?? alem sie nałaził po tej plazy, przyznaj się, zdjełas majtki bo zadnych czerwonych nie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaaaaa nie zdjęłam ;-) a co stęskniłeś się??? Dorwałam na parę chwil kompa od dziewczyny w pokoju obok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że sie steskniłem :). jak sądzę Ty tez. ;). acha.. jakby modek usunał temat to wróce :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiJedenMen
i juz na forum erotycznym szalejesz? nie boisz sie, ze dziewczyna z pokoju obok zczai jaka jestes erotomanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakiJedenMen a skąd czy wiesz czy ona nie jest zboczona, bo ja nie jestem,nie jesteś chyba w temacie od początku...co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow.. :) no to mnie teraz zaskoczyłas tym SZUKANIEM :). no widzisz.. a ja po plaży sie szwendałem. Musisz miec skąpe te majteczki, no albo tyłem do mnie leżałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo troche się zdziwiałam jak nas usuneli...komu przeszkadzała kulturalna rozmowa, na innych topikach wrzucają sobie nawzajem...komentują zdjęcia gołych h***ów itp. a tu takie coś kasują...porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrwała jej trzy włosy i gdyby nie stawiała oporu, obeszło by się bez tej blizny od świeżo pomalowanego paznokcia. Naprawdę aż strach pomyśleć do czego zdolni są ludzie, by tylko poprzegrywać na Kafe... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałam Cie,a jak byłeś ubrany??? ale pan z lodami był nieco speszony, jak nie mogłam się od śmiechu powstrzymać jak lody kupowałyśmy hehehehehee :-) chyba myślał, że z niego się śmiałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego to ja juz nie wiem.. ale jak sądzę, to ktos po prostu chce pokazac swoją wielkość a tak naprawdę jest maluczki ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie ja te lody sprzedawałem :) ale nie zazdroszcze lodziarzowi uśmieszków.. ale czego innego to mu zazdroszczę :) ale widzisz, to działa. myślałaś o mnie :). jak widzisz temacik sie nie rozwinął dzięki działaniom Sił Wyższych.. ;).. i dalej jestem w fazie poszukiwań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooj nie ładnie... a tak poza tym zauważyłeś, że znowu nikt się nie włacza do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostatnim temacie włączyła sie jedna osoba, ale niestety musiałem odejsc i temat zniknął. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy myślałam o tobie...mozna tak powiedzieć...w końcu to ty poprawiłeś mi dzisiaj humorek no nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz szczęscie :) i choc masz całkiem normalną łechtaczke to juz Cie polubiłem, taki ze mnie szybki bill :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×