Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan For Fun

duża łechtaczka

Polecane posty

ha ha ha... ktoś się postarał żeby się pod naszego Fana podszyć :) jak chcesz byc przez nas lubiany to przede wszystkim bądź sobą !! :P Szukaj ... hejka:) nie to nie fan... daj spokój.... miłego dzionka;) do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak własnie myślałam, byłam jeszcze zaspana jak to czytałam, a przede wszystkim nasz Fan nie robi takich byków ortograficznych!!!!!!!!!! Do wieczorka i miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej uwagi nie przyciągnąłeś... skończ z używaniem takich słów albo je zakropkuj, to jest kulturalny topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj przepraszam nie wiedziałem że słowo używane już w języku staropolskim jest niekulturalne, ale ok respektuje Twoją delikatność i skoro nie przeciągnąłem uwagi, już się nie wypowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się nie gniewam , tylko jeśli przeczytałeś nasz cały topik to powinieneś zauważyć, że takich słów my nie używamy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem, że słowo k**as jest słowem dwuznacznym, tylko myślę, że moderatorów to raczej nic nie obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo wiedzę szukaj... że sobie tutaj miłą pogawędkę połączoną z lekcją dobrego wychowania uciełaś :P wiesz ja sobie myślę że my chyba do tego forum nie specjalnie pasujemy, a nasz topik wyjątkowo "inny" od pozostałych rozerwane spodnie... to miło że zajrzałeś do nas i zechciałes napisać dlaczego większe jest lepsze ;) echhh jakoś tak czuje że nasz topik umrze śmiercią naturalną... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Tutaj jesteś?? no ja właśnie też widzę, że tak jakoś nudą tu powiewa, mimo, że my się tak staramy Fana telepatycznie ściągnąć...a on nic, co niektórzy tam próbują się wedrzeć, ale chyba za grzeczne jesteśmy na całą całą chmarę kafeteriuszy. Fan weź się ogarnij i wróć do nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki , że wczoraj zniknęłam, ale zasnęłam i nawet nie wiem kiedy, komp chodził całą noc...taka byłam wykończona... No właśnie i co teraz dalej będzie z nami???? My nawzajem jak zaczniemy sobie opowiadać o łechtaczce to się zleci chmara zboczeńców, bo se pomyślą, że dwie l*sby założyły topik, z drugiej strony to brakuje mi tego Fana, fajnie się z nim gawędziło... a jak on nas opuścił...to co...czy znajdzie się jakiś zastępca...tylko teraz tak...jak tu takiego znaleźć...co Casting przeprowadzimy?????? No i gdzie my takiego jak Fan znajdziemy??? Dzisiaj mam luźniejszy dzień, i będę tu zaglądać. Pozdrawiam :-) Buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! rozbawiłaś mnie od rana... dzięki:) może zróbmy casting... taaaak .. to bardzo dobry pomysł... tylko widzisz, nie sądzę by nam się na tym forum udało, za mało w naszym topiku typowych wyrazów :D k***wy, c***py, k****sy itd są chyba siłą która przyciąga najbardziej i "produkuje" strony :P, a słowo łechtaczka... łeeeeeeee co to jest ;) A teraz zupełnie poważnie to ja akurat lubię wulgaryzmy w łóżku .... uffff... przyznałam się.... mam nadzieje że mnie teraz nie przestaniesz lubić :P wieeeem że nie :D ja mam dzisiaj dzień mega wypełniony więc zajrzę pewnie wieczorem... miłego i słonecznego... paaaaa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że jestem poszukiwany przez Interpol. Czy cos przeskrobałem? fakt dawno tu nie zaglądałem. nawet mi głupio, że tak Was zostawiłem, nie wiedziałem, ze mam tak wierne towarzystwo w Was. przywitam sie usmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeeeeee i znowu podszyw.... ale miło, że zadajecie sobie tyle trudu żeby nam naszego fana zastąpić he he he.... ale my jesteśmy jemu wierne :P:P:P może po prosty bądź sobą co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieee Fan..... to niewybaczalne co nam zrobiłeś :P a myśmy myślały, żeś nas opuścił :-( co tam u Ciebie??? opowiadaj!!! i no szybciutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani w tą słoneczną niedzielę :D jakie plany na dziś? Jaka u Was pogoda??? Ja mam dziś suuuper huumorek i niech nikt nie waży się mi go popsuć bo nie ręczę za siebie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szukaj...widzę, że jednak mimo naszych usilnych starań topik umiera śmiercią naturalną .. szkoda... :( Ja będę tutaj zaglądać od czasu do czasu więc pisz co u Ciebie... chętnie poczytam :) a gdybys się kiedyś wybierała na południe to piiiiisz, może uda nam się jakoś spotkać i poplotkować przy kawie, albo na zakupy iść :D:D:D miłej niedzieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję za zaproszenie :-) nie wiem kiedy to będzie ale jakby co to dam znać. A Fan co???? Raz napisał i myśli, że bedzie mu to wybaczone??? My tu na wyjaśnienia czekamy!!!! Mam nadzieję, że się opamięta i o nas sobie przypomni! U mnie dziś pada, więc nudy...:O Ale za to wczoraj było fajowo, pogoda piękna a wieczór udany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak to wlasnie z Wami jest. Kiedy ja moge to Was tutaj nie ma. a pózniej jest płacz i zgrzytanie zębów.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan... no już z tym płaczem nie przesadzaj :P co u Ciebie? długo Cię nie było masz zaległości więc opowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D No Fan nic się nie stało, ja mam dość zajętą niedzielę, więc dlatego mnie nie było... a my to już chyba na zapas panikujemy, że znowu nas opuścisz. Tak jak Miłlo tutaj napisała to opowiadaj co tam u Ciebie ciekawego? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam...czekałam i sie Was nie doczekałam :-) idę lulu a Wam życzę słodkich snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam u mnie, wszystko super. Słoneczko dziś świeci ładne, słyszę jak ptaszory ćwierkają. Jest pięknie. :). Problem dużej łechtaczki nie rozwiązany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan miło,że zajrzałeś :-) u mnie dziś paskudna pogoda, raz świeci słonko a za chwile leje jak z cebra.:O A ja myslałam, że juz jakąś Ł sobie znalazłeś, bo tak rzadko nas odwiedzasz. Miło tutaj a jak Tobie dzien mija??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×