Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan For Fun

duża łechtaczka

Polecane posty

Witajcie moi drodzy...ja tak jakby juz na nogach...tzn...leżę...kompa mam doslwonie na momencik bo sąsiadka obok sie wyprowadza i do domciu jedzie. Powiem Wam tak...żyję...jakos ale żyję. Tylko trochę nie ogarniam monitora a co dopiero tych malutkich literek na klawiaturze...tak głośno stukają...:-) A to wszystko przez FFF oczywiście , upił mnie tym Mar**ni wczoraj :-) Byłam grzeczna, lodziarza nie było ;-) dzisiaj słońca trochę mało,ale może to i dobrze...bo po gałach by dawało...a na plażę to nikt by mnie dzisiaj nie wygonił...nawet jakby płacili!!! Ale jest ok, nie martwcie się...co mnie nie zabije, to mnie wzmocni hehe :-) Pewnie będę dopiero jutro, bo nie wiem , o której ta wyjeżdża, ale jak bedzie dłużej to jeszcze tu zajrzę. Aaaaa Fan i jak Ty mnie znajdziesz na tej plaży jak mnie tam nie bedzie???? chyba , że po czerwonym stroju na balkoniku :-):-) ;-) Bo ja się dziś nie ruszam!!!!!! :-) Pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooj widzę, że nikogo nie ma...a kto mi gorącej herbatki zrobi??? Fan czyżbyś jeszcze spał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat już widziałam...mógłbyś wymyślić coś bardziej spektakularnego... a poza tym piszę do "Fan For Fun" albo "miło tutaj" . :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj.. - jak milo Cię czytac. Co tam u Ciebie ? widze ze niedzielę spedziłas na leczeniu kaczora i przywoływaniu pogody, a co robisz teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj ;-) a juz myślałam, że opuściłeś mnie... u mnie jakos leci, jutro muszę wyjechać, i wrócę za jakieś 2 dni może 3, jak wrócę dam znać. A jak tam u Ciebie???jak poszukiwania??? napisałam Ci maila. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba, że okazyjnie dorwę jakiegoś kompa, to się odezwę wcześniej, albo tu albo na maila:-) papappaapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że nad morzem Szukaj. tam zawsze jest miło. Kurcze czemu usunełaś swojego maila Szukaj ? chciałem Ci odpisać ale niestety nie ma takiego adresu. :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;-) przez przypadek usunęłam,a potem zapomniałam zaraz stworzę nowy i napiszę do Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś trochę słonka więc sioo nad morze się posmażyć :D Fan może wpadniesz :-) :-) :-)... jak mnie znajdziesz oczywiście... :-) dzisiaj strój będzie koloru niebieskiego z białym kwiatkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani.... widzę że nie tylko ja jestem po dłuugim urlopie ;) ale czemu tutaj nic się nie dzieje? :P Szukaj... proooooszę daj trochę tego słońca... jesooo wracam do 17 st i deszczu....:( czy to jeszcze lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło tutaj witaj ;-) u mnie dziś bardzo cieplutko było :-) w sam raz na plażę ;-) Fan to chyba bardzo dużo pracuje...??? Ja to właściwie zaglądam tu codziennie, ale przecież sama do siebie nie będę pisać hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLAZOWICZ 1
WITAJ SZUKAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło tutaj a dla Ciebie na jutro przesyłam duuuuużo słoneczka :D :D tylko zostaw trochę dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj... kochana jesteś... czekam cierpliwe na wschód słónca .. huuuura.... dzisiaj w zasadzie tylko wizja ciebie na plaży w niebieskim kostiumie z kwiatkiem sprawiła że zrobiło sie jakby cieplej :) Fan założył wątek o dużej łechtaczce ale może już zrezygnował i jednak woli mniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×