Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan For Fun

duża łechtaczka

Polecane posty

szukaj.. - dzioeki za te radosne buzki. baw sie dobrze i pomysl tam o mnie jak bedziesz miała nastrój :D. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa jak ona widziała, że na kafe siedze...marudzi mi juz pod nosem...powiedzcie jej coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko szukaj.. co to jej la-ptoka chcesz zapierniczyc...chono tu... noo chono.. no.. dobrze że jestes.. a moze Ty masz dużą Ł :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno, że pomyślę, gorzej bedzie jak dostane gadanego juz póxniej i się komus wygadam co ja dziś robiłam przez wiekszość dnia hehe:-) a masz tu jeszcze :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) co ja ci będę żalować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FFF prosze Cie nie bądź takim desperatem :-) hihi koleżanka nie w temacie, ale nie wiem czy chciałbyś się z nią zmierzyć...waga ciężka...mogłaby Cię nieco przydusic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan.. no to mnie teraz rozbawiłeś... taaak koleżanka ma na pewno dużą Ł i zaraz ją nam tutaj wywali jak kawę na ławę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj.. - no mówie wyslij kolezanke na impreze.. ruch wskazany jak najbardziej :D godzina tanca to jak 2 godziny jazdy na rowerze.. wiem co mowie.. jezdze na rowerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Szukaj .. pamietaj.. nie kazdy facet na parkiecie to ja :).. ale rozgladaj sie :D. co drugi :)..szukaj wiekszych. nie jakis tam wymoczków :D.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zeby nie było. nie jestem jakims tam desperatem no po prostu lubie sie powydurniac w dobrym towarzystwie i to jest najwazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałem na mysli żeby szukajac mnie nie wieszała wzroku na takich malutkich chudziutkich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh... to wiem... ale temat chciałam rozwinąć... bo mnie zainteresował.. i choć rzeczywistość sie o mnie upomina chętnie jeszcze doczytam co odpowiesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie... nie zrobię ci tego tutaj... zdecydowanie ogólnie :) bo jak tym 488846788284 sie nie spodobasz to wiesz ile będzie zgłoszeń... i po temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powaznie to myslisz że ktoś nas czyta? ja sądzę że jestesmy nudni jak na życie erotyczne i każdy kto był juz dawno śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha przestań... wiesz o czym piszę... przede wszystkim brak tutaj wulgaryzmów... ja rzadko na tym forum bywam.. ale zdążyłam zauważyc to popularne zjawisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak az sie dziwie, ze zadne pomarancze sie nagminnie nie przyczepiły. nie wiem od czego to zalezy ale chyba nalezą nam sie gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dobrze nie będę dłużej męczyc ... zaznaczam tylko że wolę większych facetów ;) pora wrócić do rzeczywistości .. chce jutro normalnie funkcjonować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan For Fun na pomaranczowo
hasło mnie nie chce wpuścić :).. dobrze ze jestem wikszy. :) myslałem zeby nie meczyc tej całej masy ludzi to jakies inne miejsce znajdziemy ale jasne wszystko.... dobrego odpoczynku :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×