Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan For Fun

duża łechtaczka

Polecane posty

No to co zaczynamy poszukiwania? Fan ty jesteś tutaj niezbędny :) ja z Szukaj.... tobie pomożemy :P no odświeżaj topik i leciiiiiimyyyy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagląda, zagląda, ale co z tego, że zazwyczaj wtedy kiedy tutaj żywego ducha nie widać. tak jak teraz własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem :D a jak zaglądasz tu w ciagu dnia Fan,to napisz coś. bo ja w ciągu dnia a zazwyczaj z rana zawsze jestem i sprawdzam czy ktoś się odezwał :-) Jutro np na 99% będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy to sobie nalezy powiedzieć otwarcie ... nic z tego szukania tutaj nie będzie :P Fan zdecydowanie stracił zapał...hmmm ciekawe dlaczego? :P a my dwie kobity łechtaczki nie potrzebujemy... mamy swoje :P nooooo to może o pogodzie porozmawiamy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :-) na weekend mnie nie było:-) Możemy pogadać o pogodzie, tylko ileż to o niej można nawijać??? Coś musimy chyba wymyślić aby Fana z powrotem tu zaciągnąć...:D A może Fan nam sam powie, może faktycznie stracił zapał...albo duużo pracuje i nie ma czasu na kafe przebywać? Tak to byśmy przynajmniej wiedziały na czym stoimy? czekać na Fana czy nie czekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u Was słychać ciekawego ? Pewnie nawet juz tutaj nie zaglądacie. No trudno, ja wyruszam na poszukiwanie łechtaczki w imponującym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan ja zaglądam codziennie, ale tu cisza jest cały czas:-( u mnie wszystko gra, jutro idę na ślub i wesele i wracam dopiero w poniedziałek...aleee się wybawię za wszystkie czasy :-) :D:D:D Miło tutaj a co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie zaglądałam i widzę że mnie zbyt wiele nie ominęło :D Fan.. jest na pewno tylko ty jej nie szukasz z zapałem :P Co z tobą? Odżwieżaj topik i niech się dzieje ;) Szukaj.... a ty gdzie jesteś? przyłączysz się? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hello :-) Ja miałam szalony tydzień :-) Jak nie wesele to panieńskie koleżanki, i tam wiele innych jeszcze okazji :-) koniec wakacji miała suuuuper :-) dlatego mnie tak długo nie było, bo nawet nie było mnie w domu. no a jak tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!.. widzę Panie sie zaprzyjaźniły, bo jak ja sie odezwę to cisza przez kilka dni.. a jak Pani miło_tu cos napisze to zaraz Pani Szukaj sie odnajduje.. i jak sie za chwilę okaze, to nie ja szukam łechtaczki w tym topiszczu... :).. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgfjgdfkjug
jhljbg-j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanowne Pomocnice :) Temat juz tyle czasu wisi a tu ani widu ani słychu. Znakiem tego albo moje fantazje są zbyt wymyślne albo kobiety krepują sie przyznać do fajnej dużej soczystej łechtaczki. No cóż, to może w ramach ułatwienia jakieś rozszerzenie kręgu poszukiwań wprowadzimy. Co proponujecie dziewczyny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan.... ty juz nie bądź taki dowcipny :P Rozszerzyć krąg powiadasz.... hmmmm ok ale musisz określic co ci sie podoba... np. małe piersi? a może duże? wtedy napiszemy soczysta łechtaczka z małymi piersiami poszukiwana... :D:D:D leżę :P Szukaj.... hej co u ciebie? oczywiscie ze sie polubiłysmy.... bo niby dlaczego nie hę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło_tutaj :).. dziekujeee, ale ja zaproponowałem rozszerzenie kręgu a nie zawężenie... Jeśli nie zgłosiła się ani jedna kandydatka z jasnym stwierdzeniem "mam dużą łechtaczkę" to tym bardziej nie zgłosi się po określeniu wielkości piersi jako "utrudnienie" dodatkowe... zrezygnowany stwierdzam - nie ma w kraju kobiet posiadających dużą jędrna soczystą łechtaczkę :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan... no tak... ale wielkośc piersi niekoniecznie zawęża krąg poszukiwań... może być wręcz punktem zwrotnym, ponieważ ewenualna posiadaczka dużej łechtaki z małymi piersiami czuje się jak do tablicy wywołana :P więc nie zniechęcaj się :) trochę cierpliwości...tyle czakałeś to jeszcze "chwilkę" możesz co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz .... ty to jesteś cierpliwym facetem... jesteś jeden dzień produkujesz strony .. znikasz na długie tygodnie i myślisz że bedziesz miał tłumy? :P o łechtaki trzeba dbać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra..to może jakieś rozszerzenie przez zawężenie :) fajna, jędrna soczysta łechtaczka poszukiwana ...mile widziana ładnie przystrzyżona łączka :) ooo teraz to juz efekty poszukiwań mizerne wyczuwam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie znajdzie to zadbam.. na razie echo w temacie wiec o co dbac miło_tutaj... Ty miło i szukaj to macie maleństwa :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie.... ja mam wiekszą niż ziarnko kukurydzy.... ale już mamy ustalone że się nie nadaję :P A teraz żeby lekko napięcie rozładować opowiadaj gdzie byłeś jak ciebie nie było hę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lekko rozładowałaś miło tutaj... no to ja nie rozumiem ja szukam lekko większej od ziarnka kukurydzy a Ty mi mówisz, że się nie nadajesz. Bo co ? bo dlaczego się nie nadajesz. dawaj ją tu... aaa teraz, to pewnie łączka się nie nadaje :).:) no i widzisz miło tutaj jak sobie zawęziłem teraz sie okazuje że Ty masz łechtake jak trzeba ale inne warunki nie będą odpowiednie. w poszukiwaniu łechtak się poruszałem w rożne miejsca miło tutaj ale nic mnie nie zainteresowało szczególnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ty jestes niezłym łobuzem:P Ja dlaczego nie? nie to nie łączka.. łączka odpowiednio przycięta zawsze jest :) ale ja za daleko mieszkam i nieśmiała jestem :P kostium nosze biały a ty wolisz czerwone... Szukaj... gdzie jesteś? poza tym nie wykazujesz (jak dla mnie) odpowiedniego zdecydowania :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz miło tutaj. Zawaliłem we wszystkich kierunkach. to dlatego żadna fajna łechtaka tutaj nie zawitała :D. To ja odstraszam..a jak juz zawitała, to ja mało zdecydowany jestem :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już przestań! do głowy sobie nie zabieraj:P to żarty! Nie odstraszasz... ale też nie zachęcasz:P mam pomysł ... napisz co ewentualnie z taką łechtaką bys robił... może to skusi podczytujące dziewczęta do ujawnienia swoich walorów :D :P albo.... napisz jaki masz kolor oczu... to tez może być istotne w sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×