Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fan For Fun

duża łechtaczka

Polecane posty

hmmmm Ty tak nie mów, bo ja mam mniejszą i będzie mnie napastował na plaży hehe :D ale coś nam ten Fan zniknął to fakt....albo juz znalazł tą swą wymarzoną..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Fan my tu mówimy o Tobie !!!!!! Gdzie jesteś????????????? Uszy Cię nie pieką????? Chyba juz nas nie lubi ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on się po prostu przestaszył (spróbuje na ambicję może zadziała ale cicho sza:P) tak tak Fan boi sie kobiet z duuuużymi .... oczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAZOWICZ
A TY GDZIE JESTEŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja w sumie po urlopie i przed urlopem, można tak powiedzieć... bo mam urlop rozłożony po kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co tam ty mieszkasz nad morzem... masz słońce i plażę... zazdraszczam;) ja wypiekłam sobie dupsko na słońcu przez 2 tygodnie a teraz mam depresje pourlopową ech :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło tutaj ja już zaraz muszę spadać ale jutro rano będę a potem po południu. A Ty kiedy sie pojawisz??? Może Fan nas w końcu zaszczyci swoją obecnością??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj... hejka:-) miłego dnia... zajrzę później... aha i dzięki za słoneczko.... mmmm pieknie mnie od rana rozpieszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj... sorki nie mogłam wcześniej zajrzeć... ale dzień miałam udany :)... to z pewnością za sprawą słoneczka które mi podesłałaś :D maszkwiatka za to 🌼 a fan to chyba jednak się rozmyślił... szkoda ... miło nam się gawędziło tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :-) ja wczoraj nawet nie zajrzałam, byłam bardzo późno w domu i nawet nie miałam siły odpalić kompa, ale dzisiaj raczej mam dzień bardziej luźny:D dziękuje za kwiatka, u mnie dzisiaj też ładna pogoda, mam nadzieję, że u Ciebie też. A Fan faktycznie chyba od nas uciekł...ciekawe dlaczego??? Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Szukaj... wiesz pojęcia nie mam co z Fanem... ale mam nadzieje że u niego wszystko ok :) widzę że ten temat nie przyciąga tłumów... czyli Fan wyjątkiem jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Miło tutaj :D nie wiem na prawdę co z tym Fanem ... zaginął w akcji... Jak Ci dzisiaj dzionek zleciał? Ja dzisiaj byłam na działeczce :-) Było duuużo słoneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dzień ... fantastycznie... jak przykazałaś tak mam słońce od 2 dni :P wow co za rozpusta prawda? :D opalałaś się? rozerwane spodnie... a co takiego jest w dużej łachtaczce że przyciąga twoje zainteresowanie? lubisz ją czyć w ręce a nie tylko pod palcami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No opalałam się a jak :P ale ponoć od jutra ma padać więc dzisiaj skorzystałam ile się dało :-) Czyżbyśmy mieli konkurenta Fana??? Nie wiem co on an to??? Jak on się tu pojawi to zazdrosny będzie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie... Fan pewnie odetchnie z ulgą :P, a ten drugi też taki zdecydowany jak uczestnik koła foruny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy co nam pan Fan powie jak się zjawi... ?? :P o ile w ogóle sie zjawi?? No ja jestem ciekawa, my tu cały czas tak o nim wspominamy a on nic... :( a nowy uczestnik rozmowy faktycznie się udzieeelaaaa , że ochochooooo :P Ja nie wiem czy jeszcze dzisiaj zajrzę, jakby co to miłego wieczorku, a ja będę pewnie z rana :-) No i dużo słońca na jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powme Wam, że nie wim coo Wam powiedziec ale wiem że nie widze na oczy... bo znowó sie nawaliem, a powód mam nie ważne czy była duza czy była małaa, kochana była i mogłaa byc nawet jak gówka od szpilki ale ___ :( ale ma mnie w hooyu... do zobacznia. pees a Wy to mnie hyba lubicie.. i tak czymac. a se jeszcze napije, Marticza komu nalacz..? bez olifki bo brakło... ide... narka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmmmmm czy ja dobrze widzę....Miło tutaj czy Ty widzisz to co ja?????????????? Fan to na pewno TY????????????? Coś Ty chłopie w jakąś depresję popadł??????? Napisz mi maila bo nie uwierzę, że to Ty... miałaś coś jeszcze napisać ale straciłam chyba wenę twórczą... O,O takie gały zrobiłam jak to zobaczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×