Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OlaOlaOlaOlaOla :)

Ile dni po owulacji robilyscie test (najwczesniej) i byl pozytywny?

Polecane posty

Gość gość
Dziś 12 dni po owu. 25 dc. Poprzednią ciążę test pokazał właśnie w 25 dc i to poznym wieczorem. Niestety ciąża zakonczyla sie zanim sie dobrze zaczęła. Teraz nie wiem czy robic test czy nie robic. Następna szansa na zajście dopiero w lipcu jesli teraz sie nie udało a czuję, ze nic z tego bo przy poprzedniej piersi mnie bolały tydzień przed spodziewana miesiaczka a teraz nic... :( mam dosc. Od listopada ilez można zachodzic w ciążę? Zwlaszcza jak sie ma dziecko i udało się za pierwszym razem. Ciaza książkowa. A teraz to nie wiem co jest grane, ale odechciewa mi sie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z drugiej strony nic nie wskazuje na to zebym miała miec ten okres. Powinien bolec mnie brzuch. Okres powinnam miec w czwartek lub piatek. Zawsze mnie brzuch boli 2 3 dni przed. A tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dzisiaj mam 20 dzien po owulacji potwierdzinej monitoringiem i test wyszedl negatywny... Czy ktoras tez tak miala? dodam ze od 3 miesiecy biore bromergon i cykle mialam nieregularne ale owu kontrolowana pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam jakiś test ciążowy na którym było napisane, że "wykrywa ciążę 6 dni od zapłodnienia". Zrobiłam test 10 dpo z porannego moczu i wyszedł negatywny. Było mi bardzo przykro, że się nie udało. Spisałam ten cykl na straty. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test z porannego moczu i wyszedł negatywny popatrzyłam na niego i zapomniałam wyrzucić do kosza. Po powrocie z pracy patrzę a tam widzę bladą 2 kreskę. Przecierałam oczy ze zdziwienia, ale się jeszcze nie cieszyłam, bo test powinno się odczytać w ciągu 5 minut potem może być fałszywie dodatni. Na następny dzień test z porannego moczu i w ciągu 5 minut blada druga kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×