Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Gość do wpisu wyzej..
skoro co rusz jakas desperatka zaklada topik " poznam faceta " to pozniej tacy jak Egoist 31 odpisuja tym skonczonym idiotkom i ciesza sie ze ktos sie nimi zaintersuje :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł901990
Zauwazylicie to samo co ja, ze większosć singielek i starych panien po nieudanych związkach z kafeterii to desperatki z parciem na kutasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł901990
Mam na myśli te które zakładają takie topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te ktore mialy kontakt z chlop
ami z kafe , swoje juz przeszly :O i nie byly to pozytywne doswiadczenia :O jak same pisza :O jest tu wiele nickow ktore pisza pod czarnym i te kobity maja teraz przewalone :O nie chce wklejac linkow z ich postami bo az zal sciska :Oa wydawalo sie ze to nieglupie kobiety:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucharz niezdarny to stary
manipulant. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio77
wogóle nie kumam oco kaman tu , to jakis poradnik dla dziewczyn czy facetów? nie da się poderwać każdej dziewczyny i każdego faceta każdy ma jakieś gusta i albo je spełniamy i jest ok albo nie a poderwać to takie proste jak chodzenie wystarczy spojżenie i rozmowa , ja od czasu jak sprzedałem auto jężdże autobusem i kolejką to żeby zabić czas podrywa laski i nie chodzi tu o sex bo wtedy napewno na straconej pozycji bym był zagadać o czym kolwiek na luzie pośmiać sie umówic na kawę , drinka potem może sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
radziabym zadzwonic do takiego i powiadomic go ze cie zarazil choroba weneryczna i jest to twoim obowiazkiem mu otym powiedziec.A jak chce wiedziec co o za choroba to niec idzie do lekarza. To zawsze dziala , zaczynaja sie bac.A ze strachu im nie staje przy nastepnej panience,na pewien czas sa wyeliminowani z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka69
sylvia 007 masz zajebiste pomysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursant po perfect dating
witam widzę temat rozwalił się na kilkanaście dobrych stronek ZANIM KTOKOLWIEK COŚ ODPISZE PROSZĘ PRZECZYTAĆ UWAŻNIE zanim zacznę opisywać cokolwiek to na wstępie powiem że WIELE KOBIET myśli że podrywanie (uwodzenie( to manipulacja .... że kursy uczą manipulacji ..... proszę spojrzeć na zwierzęta same dobierają sie w pary nie czuje (wstydu przy zalotach itp) w dzisiejszych czasach tak wszystko się pojebało że temat TAK OCZYWISTY TAK NATURALNY jak 's.e.x" jest tematem tabu... świat tak poprzestawiał ludziom w głowach że zapomnieli o wielu fizjologicznych potrzebach ..... co do kursu byłem kursantem szkoły perfect deating NIE PRZYPOMINAM SOBIE żeby w szkole NAUCZONO mnie JAK manipulować kobietami ... nauczono mnie jak NIE BAC SIĘ KOBIET.... KIEDYŚ kochałem się w koleżance z pracy nie powiedziałem jej nic BO BAŁEM SIĘ (odtrącenia itp.) mijały dni miesiące aż koleżankę poderwał inny mężczyzna.... po zwolnieniu sie z pracy postanowiłem się zmienić poszedłem na kurs... PO 2 LATACH spotkałem te dziewczynę POWIEDZIAŁEM JEJ że kiedyś bardzo sie w niej kochałem itp ale się bałem ... WIECIE CO MI KURWA ODPOWIEDZIAŁA!!!!??? że ja sie jej też strasznie podobałem tyle że ona nie wiedziała jak mi to przekazać... pytanie do was co by było gdybym WTEDY WYJAWIŁ JEJ CO CZUJE ??? pewnie miał bym dziewczynę a TAK POPEŁNIŁEM JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH BŁĘDÓW W MOIM ŻYCIU.... kurs mnie nauczył że życie jest krótkie że trzeba żyć całym sobą nie ba się tak jak ja się bałem jej to powiedzieć ...... dlatego prosze osób które nie mają pojecia "uwodzeniu" kobiet dziś uwodzenie jest takim samem tabu jak stosunek płciowy jednak z czasem swiat zrozumi że to NATURALNE ZJAWISKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to cwani manipulanci
im starsi tym gorzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUA
Ja siedzę w tym 5 lat i dobrze,trzeba ruchać wszystkie laski bo one chcą tylko seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUA
rucham też wściekłe myszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat jest ciekawy ale
ja mam pytanie , jakiej grupy wiekowej się to tyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ufam za bardzo facetom
ja to nie jakiś kąsek dla takich , może ładna i mądra ale nie bogata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy na kafe to oni po kursach
Dust.in.the.wind Dareiros Egoist_31 vel Giabicioni paru prawiczkow :O :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBITO NAJPIERW NAUCZ SIE
POPRAWNEGO ANG ZANIM ZACZNIESZ SZASTAC NA LEWO I PRAWO.....I AM WOMAN???? WHAT THE HELL? NIE NAUCZYLI CIE ZE KAZDY RZECZOWNIK POLICZALNY W LICZBIE POJEDYNCZEJ WYMAGA ZASRANEGO RODZAJNIK "A/AN" LUB "THE" W ZALEZNOSCI OD KONTEKSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"WIECIE CO MI K**WA ODPOWIEDZIAŁA!!!!??? że ja sie jej też strasznie podobałem tyle że ona nie wiedziała jak mi to przekazać..." Mamy komórki, maile, skype'a, znajomych, przyjaciół... a ona nie wiedziała jak :D Widocznie wcale się jej aż tak nie podobałeś skoro nic nie zrobiła. "pytanie do was co by było gdybym WTEDY WYJAWIŁ JEJ CO CZUJE ??? pewnie miał bym dziewczynę" Z psa większy pożytek niż z tej o której piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgsgss
Ten---- Dust.in.the.wind i -----Dareios są jebnięci, tamtego nie wiem kto to. Dust.in.the.wind sam się przyznał że był na czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" NIE NAUCZYLI CIE ZE KAZDY RZECZOWNIK POLICZALNY W LICZBIE POJEDYNCZEJ WYMAGA ZASRANEGO RODZAJNIK "A/AN" LUB "THE" W ZALEZNOSCI OD KONTEKSTU" W MTV nie emitują programów edukacyjnych. Nie wymagaj zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z prawiczków najlepszy jest Da
- rker. Przynajmniej niegłupi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metody PUA są tak żenujące
że naprawdę nie wiem, jak dojrzała, inteligentna kobieta może się na to nabrać. Na kilometr śmierdzą te załosne prawiki po "szkoleniu" PUA (najczęściej siedzi prawik na "forumie" o PUA i czyta te bzdety i wymyślone historyjki miłosnych podbojów). Także dziewczyny: bądźcie mądre i szanujcie się, a żadne PUA wam nie podskoczy (za wysokie progi) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metody PUA są tak żenujące
A, tak Darker jest inteligentny i to dość - skubany - widocznie inteligentny :) Jako jedyny prawik chyba. Może jeszcze oferma coś ma we łbie, tyle że on jest starszy i przez to bardziej zjechany i podły. W każdym razie nie ma dla nich nadziei :) A reszta to całkowite odpady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z prawiczków najlepszy jest Da
Metody PUA są tak żenujące racja :P trzeba miec siano we lbie albo byc bardzo naiwna zeby dac sie zlapac na takie manipulacyjne teksty. mnie jeden z kafe tez tu niezle chcial nabrac i zrobic w bambuko, ale w pore sie otrzasnelam. nicka nie podam bo teraz mi wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych od darkera
darker jako jedyny ma gadane i jest podobno najbardziej przystojny :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metody PUA są tak żenujące
Wiesz, to by może działało, gdyby stosujący je mężczyźni byli po prostu inteligentni, potrafili manipulować. PUA to tylko narzędzie, jeszcze musi trafić do odpowiednich rąk. A ludzie od PUA wmawiają cepom, półmózgom i mentalnym stulejarzom, że nauczą się paru szemranych sztuczek, pójdą je zastosować bez żadnego wyczucia i finezji i każda panna ich :) No i kaska leci z kieszeni debili do tych, którzy na tym zarabiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi szkoda tych bab z kafeterii
A najgorsze barachła tu są na Erotycznym..co za patologia tam przesiaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metody PUA są tak żenujące
W tę przystojność nie wierzę, musi albo wyglądać jak pół dupy zza krzaka albo mieć kompletnie zjechany beret (w sensie wredny typ po prostu), ponieważ inaczej miałby dziewczynę i to nie z niskiej półki intelektualnej, ponieważ facet ma wyraźnie "piękny umysł" ;) , ale widocznie nic poza tym (jak się okazuje, samym umysłem jednak "nie zaruchasz" ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Metody PUA są tak żenujące
a ty chyba jakas doswiadczona starsza kobita co? ile masz lat pytam z ciekawosci, jestes anononimowa wiec mozesz podac co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metody PUA są tak żenujące
Nie jestem najmłodsza, ale też nie najstarsza, dobiegam 30-tki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darker ma dwa cm w zwodzie
tak a Darker wieczny prawik z kafe jak zwykle kończył kursy PUA heehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×