Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_AM_WOMAN

Uważajcie na ZAWODOWYCH PODRYWACZY! Kobiety, nie dajcie sobą manipulować!

Polecane posty

Gość wredna_wilczyca
"Darek i offerma nie mieliscie dziewczyn i seksu w zyciu, stad wasze szczekańsko" No to chyba sie PUA zainteresuje bo jak widzę po temacie to całkiem niezłe efekty daje " niestety,kowboj klawiatury za prędko w łóżkowego ogiera się nie przeistoczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niestety,kowboj klawiatury za prędko w łóżkowego ogiera się nie przeistoczy" Jak pokazuje PUA - wręcz przeciwnie :D Zresztą ja już zajęty jestem i PUA mi nie potrzebne ale i tak kibicuję chłopakom bo są takie dziewczyny które się tylko do jednego nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
co z tego że panna będzie chętna, jak taki ogierek nawet nie zdąży skorzystać, a już będzie po wszystkim. :P akurat tego na forum PUA nie uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"akurat tego na forum PUA nie uczą." W takim razie widać, że mało wiesz o tym community.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_wilczyca
może mój błąd, akurat nie dotarłam do tematów o kontrolowaniu wytrysków. mimo wszystko nie mam ochoty przegrzebać forum PUA (i innych rzeczy z tym związanych) wzdłuż i wszech żeby nie stracić do końca wiary w mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahah
ale i tak kibicuję chłopakom bo są takie dziewczyny które się tylko do jednego nadają. a faceci, ktorzy to z nimi robia powinni byc wedle Twego rozumowania, ze laski sa latwe.. tez łatwymi wiec czym sie roznia od siebie?nie riozumiesz tematu a konkluzja jest jedna: to faceci są kurwiarzami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żeby nie stracić do końca wiary w mężczyzn" Bo jak za wolno będzie dochodził to też oszustwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a faceci, ktorzy to z nimi robia powinni byc wedle Twego rozumowania, ze laski sa latwe.. tez łatwymi" Faceci mają zdobywać kobiety i oni to właśnie robią; nie ważne jakimi metodami - ważne, że nie przemocą. Nie ośmieszaj się pisząc takie bzdety, że facet jest łatwy. Ich celem jest zawlec was do łózka. Zawieś sobie tabliczkę, żeś "trudna" na szyi. "to faceci są k**wiarzami!"" Weź rozbieg i walnij pustym łbem o ścianę - może coś się nastawi. Oni nie chodzą na kurwy do burdelu, nie płaca nawet za wasze drinki :D Z drugiej strony... sam często pisałem, że klubowiczki to właśnie ten typ kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście wg. tej waszej poronionej logiki; facet co sypia z różnymi kobietami to kurwiarz ale już kobieta co sypia z wieloma mężczyznami to pewna siebie, wiedząca czego chce od życia osoba która nie da się zaszufladkować przez szowinistyczne otoczenie jako kura domowa :D Ciekawe jak bardzo głupią trzeba być aby coś takiego głosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker, Zamiast pisać sam ze sobą lepiej, napisz gdzie poznałeś tę swoją 20-letnią dziewicę, z którą rzekomo jesteś od marca. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta sadzac po tonie wypowiedzi to widze ze wierzysz w to ze ja ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sadzac po tonie wypowiedzi to widze ze wierzysz w to ze ja ma" Do kuchni wracaj lepiej. "napisz gdzie poznałeś tę swoją 20-letnią dziewicę, z którą rzekomo jesteś od marca. " Poznaliśmy się na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari "aneta sadzac po tonie wypowiedzi to widze ze wierzysz w to ze ja ma" Ale już bez przesady. :P po prostu jak już się zaczął chwalić wyimaginowaną dziewczyną, to niech to pociągnie do końca, lepsze to niż te bzdety, które wypisuje o tzw. "puszczalskich". :) Darker, Taa na kafe powiadasz? Pisz, pisz, to bardzo interesujące. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cozzz
Darker- napisales, ze maja zdobywac niewazne jakimi metodami to TYy sie walnij o ściane z takimi pogladami Kim Wy jestescie, ze sobie takie prawo daliscie Jestes żałosnym prawikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bez przesady:P a piszesz wyimaginowana:) no ale coz nie dziwie Ci sie, jak ktos zaklada topik ze z kims jest zeby wzbudzic sensacje a potem sie nabija z tych co uwierzyli i nie widzi swojej glupoty to trudno taka osobe brac na powaznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znamy się od marca jesteśmy ze sobą od czerwca. Dziwne pytania zadajesz i ten ich ton za który ma się ochotę z liścia przyłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, Ale Darker przynajmniej ma cel- chce być gwiazdą na damskim forum, widzę jak bardzo go podnieca zainteresowanie jego osobą. To taki celebryta, nie ważne co się mówi- ważne żeby mówić. :) Może niedługo znajdzie się kolejna chętna nastka do spiskowania z tym szowinistycznym prawikiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker- napisales, ze maja zdobywac niewazne jakimi metodami to TYy sie walnij o ściane z takimi pogladami" Dalej już nie doczytała bo uznała, że nie warto :D "Kim Wy jestescie, ze sobie takie prawo daliscie Jestes żałosnym prawikiem" Ale jaki masz problem? Nie pasuje ci to się zamień rolami. Idź na miasto i podrywaj facetów. Podchodź, zapraszaj, bajeruj, praw komplementy, płac za randki, łap za pośladki itd. żałosna istoto. "jak ktos zaklada topik ze z kims jest zeby wzbudzic sensacje a potem sie nabija z tych co uwierzyli i nie widzi swojej glupoty" Gary umyte, że jeszcze tu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio chodzily sluchy
darker chyba z zelkiem byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darker nudny jestes z tymi dennymi tekstami do mnuie ani nie sa inteligentne ani tez mi w zaden sposob nie sa w stanie dopiec wiec lepiej stol swoja mordeczke i pomadrzyj sue dalej na temat PUA ja z toba nie gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Nie, jeszcze nie. Chętna do trójkąta?" Tak, jestem chętna, a będzie w nim jakiś mężczyzna, czy tylko Ty i Twoja dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zelek nigdy z nim nie byla glupia nie jest" Była za to z Kalibanem a teraz on ma poglądy o kobietach niczym nazista o żydach. Ciekawe jaki numer mu wycięła. "a będzie w nim jakiś mężczyzna, czy tylko Ty i Twoja dziewczyna?" Cholernie zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anety zaden nie chce bo to
puszczalskie gowno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogldy kalibana sa dla mnie nie do przyjecia,ale z tego co wiem w zwiazku sie sprawdza jako partner i o ile mi wiadomo sa nadal razem a nie byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i o ile mi wiadomo sa nadal razem a nie byli" A to ciekawe bo w czerwcu pisał na forum, że jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×