Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Dziwni są ludzie... Ja jestem studentem i nie zarabiam jak na razie. Jestem co prawda na utrzymaniu rodziców, bo nie mam póki co innego wyjścia... Ale nie mam takiego podejścia jak tamci... Jak mi na czymś zależy, to sam na to zbieram. Nie mam stałych dochodów, ale czasem jakiś grosz wpadnie, tam coś zarobię jednorazowo, choć nie są to wielkie sumy i czasem trochę to trwa zanim osiągnę zamierzony cel, często mnie to kosztuje trochę wyrzeczeń, ale jakoś udaje mi się bez wciągania w to budżetu rodziców. :) Jak zdarzy się jakaś sytuacja awaryjna to co innego, ale wtedy też mi głupio jakoś się wypraszać, więc wolę sobie po prostu na razie odpuścić niż się wypraszać od kogoś, a potem mieć dziwne poczucie, że komuś coś zawdzięczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robert widzę ma powodzenie w tym temacie:). Kiedyś nawet ktoś z nim mnie próbował swatać. Szykował się na świadka o ile dobrze pamiętam:). Łamacz kobiecych serc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczku, ja nie chciałem tego mówić głośno, ale już Ty to powiedziałaś :P Ale czy coś w tym złego jest? To tylko się cieszyć, że Twój temat tak na ludzi działa :) Jak się inni dowiedzą, to zlecą się z całego forum tutaj :D Kto wie.... może i na nas zadziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli zostało dwoje forumowiczów z zaburzeniami osobowości i fobią społeczną w małym stadium, udzielających się w temacie o normalnych facetach:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×