Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Dałaś do myślenia wcześniejszym postem. Generalnie faktycznie tak jest, i to nietylko w związkach, że luzdie idą na coraz większą łatwiznę. Można to zaobserwować np. kulturze informacyjnej społeczeństwa - komu się dziś chce szperac, szukać, drążyć tematy? Albo np. z poczuciem humoru.. ktoś się doskonali? Ogląda, czyta etc. Z imprezami nie do końca tak jest jak piszesz, gdyż gro zdesperowanych, normalnych dziewczyn nie wiedzących już jak się jeszcze zaanonsować, przychodzi do klubów by zwiększyć swoje szanse na poznanie partnera. Niestety padają często łatwym łupem rasowych podrywaczy i ruchaczy, nabierając się na ich rutynowe sztuczki. Dlatego przy okazji mini apel - drogie dziewczyny - bądźcie bardziej nieufne wobec bardzo pewnych siebie i perfekcyjncyh kolesi, zapoznawanych na takich imprezach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - wspaniale
Ja kocham muzykę więc też mnie nie dziwi kto jakiej słucha sam lubię najrozmaitsze brzmienia najbardziej oczywiście polską...noo i pozostaje jeszcze dodać kochany kurczaczku,życzę Ci abyś od tej pory spotykała samych "normalnych" facetów a debil niech Cię mija szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta lubi być zaskakiwana... Kobieta lubi być uwodzona... Uwielbia być najważniejsza na świecie... A czasy zrobiły z niej przedmiot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jest z nami i dopiero wtedy związek można uznać za udany. Niestety dziś nie mogę wziąć udziału w tym forum - pozdrawiam. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
K O N I E C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Coś mi się widzi,że w najbliższym czasie będę świadkiem na ślubie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Sama pomyśl.Szczęśliwe zakończenie z normalnym facetem,Ty Ilonko chcesz dzieci,jak każda nie wybiegająca poza schemat,dar niebios marzenie dwojga kochających ludzi...a jako,że idę tą drogą między normalnymi facetami,myślałem po prostu iż autorka tematu dnia weźmie pod uwagę i to ja będę świadkiem koronnym w tym rytualnym planie części życia...Mogę się mylić?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się:) nie wiążę się z osobą, której nie znam a sam przyznasz, że ta krótka wymiana zdań to za mało na coś więcej. Musiałoby być coś więcej. Widzisz, chuyba jeszcze nie znasz kobiet. Jedna rozmowa na forum to stanowczo za malo... Moze gdyby cos bylo... Nie wiem, nie myslalam o tym, dopiero jak to napisales. A dzieci nie chce miec ze schematu. Kocham dzieci, naprawdę... Mam też w sobie dużo miłości, różnorakiej miłości. Naprawdę pragnę być matką. Wiem, że to wielka odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Wydawałoby się że wiesz czego pragniesz:-Dkobieta zmienną jest.HEJ możesz napisać Twoim skromnym zdaniem jaka naprawdę jest kobieta??na pewno cudowna:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Oczywiście uważam że miłość - szczęście o raju to jest w życiu najważniejsze.Ja to lubię ludzi z poczuciem humoru,którzy chcieliby tego i tamtego.odpowiedź proszę gdzie byłaś na urlopie?jeśli już byłaś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Mm jaka ogólnie jest ówczesna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Może to i nie na miejscu ale wczoraj miałem ochotę Cie przytulić;-)hm dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze Ci powiem, ze nie wiem jaka jest teraz kobieta. Moge miec tylko przypuszczenia. Sama jestem dosc staroswiecka, wiec mnie nie masz co pytac:). A co do urlopu to nigdzie nie pojade. Nie stac mnie, zeby kogos jeszcze zatrudnic a dziewczyny przeciez musza miec wolne. Raczej wyjezdzam nad jeziorko w poniedzialki, wtorki jak malo pracy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Jestem trochę nadwrażliwy..aa co porabiasz?masz własną działalność czy jak?co to za pomysł na życie?ja to niebawem pewnie wyjadę z kraju,brat chce mnie ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspaniale - wyrozumiale
A co robisz?jeśli to nie kolejna tajemnica świata;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nawiązaniu: (...)Czy są jeszcze faceci, którzy starają się o kobiete? Zapraszają ją na kawę/ kolację/ kino? Czy są jeszcze faceci, dla których związek to świętość? I nie zdradza? (...) Oczywiście, że tacy istnieją i według mnie taka powinna być kolej, by to mężczyzna zabiegał o jej względy, wtedy wszystko kręci się w odpowiednią stronę, zabiera ją na kawę, kolację,a czy idą do kina czy na film to już ich sprawa haha, z taką kobietą chce się spędzać czas... Związek to świętość, bo nikt chyba nie wiąże się dla zabawy ale jeśli oboje są dla siebie partnerami to nie ma mowy by któreś pomyślało o skoku w bok :) Więc kim jest Partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat się zmienie a ludzie razem z nim. Wydaje mi sie, ze kobiet ''normalnych'' tak jak i mezczyzn jest coraz mniej nad czym szczerze ubolewam. Wczoraj wieczorem zaczelam sie zastanawiac, czy normalnosc postrzegana przeze mnie naprawde jest normalnoscia? Skoro wszystko sie tak zmienilo i normalnych ludzi jest coraz mniej. Moze ta walka o pieniadz jest normalna? Brak zwiazkow, tylko uklady miedzy kobieta a mezczyzna? Jeszcze inne czynniki... Moze dla osob, ktore tworza ta nowa epoke to wlasnie ja odstaje od normalnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz Robert rację, tak powinno być, ale czy jest? Z opinii kilku facetów wiem, że lepiej zaprosić na spacer, bo taniej a cel i tak będzie osiągnięty. Widac tu wlasnie jak zmienily sie kobiety. A ja wlasnie od faceta oczekuje zainteresowania, tych wspolnych wyjsc. Ilez to sie mozna na takiej kawie dowiedziec! A kolacja? Po lamce wina juz ludzie zaczynaja inaczej mowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×