Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Dalej nie mam okresu. To 35 dc pobiłam rekord. Jak myślicie? Czy to możliwe żebym była w ciąży i kompletnie nic nie czuła? Piersi nic się nie zmieniły, brzuch od wczoraj mnie chwilami tak lekutko ćmi, np. jak kucam i ściskam brzuch to mnie ćmi i w sumie tyle, śluz mam żółty, mało i raczej gęsty, nic mi nie dolega, zupełnie nic, tylko tak jak pisałam gdzieś wcześniej czuję się niespotykanie dobrze. Tylko trochę mnie już nerwy noszą przez to czekanie w zawieszeniu. aha! i test wczoraj po południu negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam w ciąży w tamtym roku to miałam objawy - zawroty głowy i to mocne, prawie wywaliłabym się w sklepie na meble, bałam się iść kilometr z pracy na przystanek tak mnie znosiło (jakimś cudem to wtedy zignorowałam, tłumacząc sobie niskim ciśnieniem). Miałam smaki, np. kupiłam sobie taką małą sałatkę warzywną, choć zawsze mnie brzydziły. Śluzowi to się nie przyglądałam, w sumie brzucha ani piersi nie czułam. Pamiętam, że jakoś przepiłam termin okresu i ze 3 dni później zrobiłam test i mi wyszedł bardzo słaby. Nie uwierzyłam testowi do końca i czekałam. Tak sobie myślę, ze gdybym czuła piersi albo jakieś inne mocne jednoznaczne objawy to bym od razu wiedziała, że coś jest na rzeczy. Już tak dokładnie nie pamiętam, ale wychodzi na to, że wtedy tez nic nie czułam i tez test nie wyszedł od razu. Musze dalej czekać...buuuu. Jakśs wewnętrznie czuje, że nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sobie jeszcze pomyślałam, że od jakieś czasu jak coś zjem to czuję się strasznie pełna, ale nie wiem czy to coś znaczy. Wczoraj byłam pewna, że dziś wstanę z okresem, a tu już po 8ej i nic. Dlatego tak się zastanawiam. W tym roku nie miałam cyklu dłuższego niż 35 dni, a tu 35 i nic. Tylko, że nic ani w jedną ani w drugą. W tamtym roku miałam 2 cykle coś około 40 dni, ale wtedy to była reakcja na spadek wagi. Jak dzisiaj nie dostanę okresu to dopiero w poniedziałek Wam napisze co słychać. Na pewno się odezwę co i jak, tylko jak się nie uda, to muszę sobie zrobić przerwę, bo wpadłam w nałóg myślenia o ciąży i to mi nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa nie wiem co myśleć. Wydaje mi się, że chyba już by coś test pokazał tym bardziej, że masz takie długie cykle. Nic ci nie zostało tylko czekać jak to się wszystko potoczy, bardzo bym chciała żeby w twoim brzuszku znalazł sobie miejsce malutki człowieczek i życzę ci tego z całego serca. Trzymam mocno, bardzo mocno kciuki:) Pisz i nie uciekaj od nas na dobre:) A u mnie jak co miesiąc drugi dzień okresu i leci jak z kranu...bleeeeeeeeeeee. Oby już się skończył. Andi czekamy na ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he :D jak dostanę jutro okres to pewnie ze 3 przepiję ;) he he he a jak nie to szampanem picolo:) Też mi się wydaje, ze test by coś pokazał. Wielka kicha, ale muszę czekać dalej. Ja to się w tym życiu naczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem ci, że nieźle ale nie jesteś sama, ja mam ten plus, że mam w miarę regularne te cykle. Powiedziałam wtedy, że najwcześniej mam dostać okres 6 i rano chluppp ze mnie poleciało :) No niestety ale teraz już wiem jak interpretować testy owu i jak tylko nadejdzie czas 2 kresek działamy intensywnie przez te 3 dni bo tyle mi testy pokazywały owulację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa nie wiem co myśleć. Wydaje mi się, że chyba już by coś test pokazał tym bardziej, że masz takie długie cykle. Nic ci nie zostało tylko czekać jak to się wszystko potoczy, bardzo bym chciała żeby w twoim brzuszku znalazł sobie miejsce malutki człowieczek i życzę ci tego z całego serca. Trzymam mocno, bardzo mocno kciuki:) Pisz i nie uciekaj od nas na dobre:) A u mnie jak co miesiąc drugi dzień okresu i leci jak z kranu...bleeeeeeeeeeee. Oby już się skończył. Andi czekamy na ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało nas na tym wątku. Ostatnio tylko we 4 piszemy. STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Foka100...................2.........ok14.09.2011......... ....?......... niecierpliwa85............5...........08.10.2011....wielka niewiadoma... tofikowa .................1.........ok. 10.10.2011 .......................... surfitka.................16( 4 stym)..16.10.2011.............?......... Mitka89....................2..........23.10.2011......... .....?........... Andi_2011 ................3.......... ok. 3.11.2011. ..........?............. agata_08................4............ok.5.11.2011........ ...?............... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............22.02.2012................?. .... Madlen ......................2..............25 .03.2012................?..... Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Sorki ze sie malo odzywam, ale jakos tak schodzi. mam raczej nieciekawe nastroje ostatnio. Niecierpliwa, a czemu nie zrobisz bety? Bedziesz miec pewnosc na 100% Agatko, super, ze masz takie regularne cykle. Sadze, ze wkrotce oglosisz tu cudowna nowine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
To ja mam dla was kochane nowinę !! Byłam na usg :) Dzieciaki sobie pływają no w sumie to już nie pływają bo za ciasno mają... są ułożone jakby na motorku jechały :) w szeregu :) no ale do rzeczy.... Najprawdopodobniej dzidziek z przodu to chłopak! No więc jak na razie wygrywam zakład z mężem!! :) Zupełnie się nie spodziewałam że dziś czegoś się dowiem a jednak :) Lekarz się przyglądał, przyglądał i stwierdził że CHYBA tam coś widzi :) No ale ja sobie dopowiedziałam że NA PEWNO tam coś jest wiec będę synkowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU Foka100...................2.........ok14.09.2011......... ....?......... niecierpliwa85............5...........08.10.2011....wielk a niewiadoma... tofikowa .................1.........ok. 10.10.2011 .......................... surfitka.................16( 4 stym)..16.10.2011.............?......... Mitka89....................2..........23.10.2011......... .....?........... Andi_2011 ................3.......... ok. 3.11.2011. ..........?............. agata_08................4............ok.5.11.2011........ ...?............... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............22.02.2012................?. .... Madlen ......................2..............25 .03.2012.......chłopak x2 Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam na dobre!!! doczytalam forum i witam nowe osoby :) Aagata... szkoda ze sie nie udalo ale to byl pierwszy miesiac z testami i nigdy nie wiadomo jak je interpretowac.. a przynajmniej w tym miesiacu powinnysmy testowac podobnie :) Chociaz wiesz jak to jest u mnie..raz @ co 28 dni a raz co 34... a w tym miesiacu przez ten wyjazd zagraniczny na bank mi sie cos pozmienia... zawsze tak mam. Niecierpliwa.. trzymam kciuki oczywiscie i pisz na biezaco co i jak :) U nas zbliza sie najmilsza czesc cyklu :) dzisiaj 11dc. Jeszcze nie wiem czy bede robic testy owul. czy tylko mierzyc temp. poki co jest w granicach 36.6-36.9 czyli standardowo... Medlen... super ze blizniaki zdrowo i szybko rosna :) Teraz juz tu bede na biezaco :) do uslyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nic nie wiem! 38dc - @ ani widu ani słychu, test dzisiaj rano - negatywny. Myślę, że ciąża to nie jest, bo test by na pewno już coś wykazał, poza tym nic nie czuję. Pewnie mam jakieś zaburzenia hormonalne :( Miałam dziś mieć urlop i robić badanie prolaktyny a tu okresu nie ma i musiałam pozmieniać plany. Nie wiem co ja teraz mam robić?:( Jeszcze jak mi się tak cykle rozregulowały to jak ja mam zajść w tą ciążę? Wizyta u gina mnie nie ominie:( Chce mi się płakać. Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to kupić test w aptece, bo używam cały czas tych tanich z allegro. Może są jakieś lipne? Mąż mnie pociesza, że wszystko jeszcze jest możliwe, ale ja nie wierzę. Martwię się. A na betę u mnie się czeka 10 dni, więc bez sensu. A do najbliższego szybkiego laboratorium mam 60 km, musiałabym specjalnie brać urlop i poświęcić cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wiedziała, że nie dostanę do dzisiaj okresu to mogłam na ta betę dziś jechać, a teraz to już po ptakach. Zresztą myślę, że i tak nie jestem w ciąży i wydać 40 zł, żeby się o tym przekonać - nie chcę:( Nie chce mi się gadać nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa spokojnie! ja tez w czerwcu i lipcu mialam wydluzony z niewiadomych przyczyn cykl do 36,37 dni a potem wszystko wrocilo do normy. To na pewno nie zmiany hormonalne tylko stres po prostu. Kup moze jakis test w aptece. Tyle dni po owul. mozesz juz go robic obojetnie o jakiej porze dnia wiec pedz do sklepu, kup jakis i zobacz... moze faktycznie te z allegro jakies trefne... i nie martw sie na zapas bo tylo jeszcze bardziej sie stresujesz.. no i pisz na biezaco! ja trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie nowa ja
Cześć dziewczyny!!!Dawno mnie nie było oj dawno. Ale najpierw wyjechałam a potem jakoś weny nie miałam do pisania:).Teraz siedzę chora i mam dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test z apteki i NEGATYWNY. Koniec tematu. Ciąży nie ma. Odpuszczam wszystko. Sprawdzałam w kalendarzu, że w "tamtej" ciąży test mi wyszedł pozytywny w 33dc chociaż blady, a wyraźny w 38 dc. A teraz jest 39 dc i nic. Czyli nic tam nie ma, albo jestem jakimś ewenementem... Nie chce mi się gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
hej,chciałabym do was dołaczyc.otóz staram sie o dziecko juz rok i jak narazie marne skutki. na poczatku roku lekarz mi powiedzial ze mam PCO ale potem zmieniłam lekarza i ten wykluczył pco ale za to mam podwyzszona prolaktyne i biore bromergon od czerwca a moje cykle sa po 50 dni czasem dłuzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie testowanie zbliza sie wielkimi krokami. Boje sie ... Karolinka, witaj. Jak to ze jeden gin postawil drugi wykluczyl? Na jakiej podstawie? Tylko obraz usg? Mialas badanie wszystkie hormony? Niecierpliwa, moze to jakies zaburzenie hormonalne, cykl bezowulacyjny? Ja juz sie przyzywczailam, ze brak @ w moim przypadku prawie nigdy ( oprocz jednego razu ;) ) nie oznaczal ciazy. Glowa do gory, bedzie dobrze !!! A jak nie masz @ to marsz do ginka, zeby sprawdzil co sie dzieje. Agataka 🖐️ Andi 🖐️ Madlen, moja koleznka tez bedzie miec bliznieta - dziewczynki :) termin na luty. Tylko, ze u niej to przedszkole w domu, najstarszy syn ma 3, drugi w styczniu bedzie mial 2 ..no i bliznieta. Nie chcialabym sie z nia zaminic, mimo ze bardzo pragne malenstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Karolcia! witamy na forum. fajnie ze do nas dolaczylas :) Niecierpliwa, glowa do gory... kazda z nas chyba to przechodzila. ja tez w wakacje nie wiedzialam co robic kiedy mi te cykle nagle zwariowaly ale unormowalo sie samo, gin. powiedzial zeby sie nie martwic i u Ciebie tez na pewno to jakis wyskok albo kto wie.. poki nie @ wszystko mozliwe.... A u mnie spokoj, powiem Wam ze przez ten wyjazd nabralam bardzo mi potrzebnego dystansu do calej sprawy. Przesyalam obsesyjnie myslec o zajeciu w ciaze, dzisiaj nawet w kalendarzu spr. ktory to dzien cyklu bo stracilam rachube... mierze tylko temp. nawet nie wiem czy bede robic te testy owul. w tym miesiacu czy nie (wolalabym nie ale majac je w szafce pewnie nie wytrzymam). Dzisiaj 13dc, temp. ok.36,8-36.9.. zobaczymy co dalej. Agata a u Ciebie ktory dzien teraz? bo testowac mamy podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, trzymam kciuki! kiedy dokladnie testujesz? juz Cie nawet nie pytam o przeczucia czy objawy bo na wlasnej skorze sie przekonalam jakie to zgubne takze daj znac jaki wynik testu jak juz zrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, można do Was dołączyć?? Jestem 3,5 roku po ślubie i postanowiliśmy z mężem postarać się o maluszka. Powinnam dostać @ za 2-3 dni. i to będzie nasz pierwszy cykl starań (czyli owulacje powinnam mieć ok 27-28 października). Mam regularne cykle, więc teoretycznie nie powinno być większych problemów. No, ale wiadomo jak to bywa :) Zaczęłam brać folik parę tygodni temu, w poniedziałek mam wizytę u dentysty... brrrr :( No i oczywiście cytologia, morfologia i usg ginekologiczne już zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Euphoria! Fajnie ze jest nas wiecej... mozecie sie wpisac do naszej tabelki z cyklami staran i testowaniem bo zawsze latwiej to ogarnac. Mi tez sie wydawalo ze nie bedzie problemow z zajeciem w ciaze bo cykle mialam zazwyczej regularne i czulam kiedy mam owul. ale ostatnie 3 miesiace to byla jakas loteria, chyba za duzo stresu i nakrecania sie. My teraz staramy sie 3 cykl ale od 2 miesiecy mierze temp. bo ten pierwszy to raczej byl "spontan" no i sie nie udalo. Trzymam kciuki za Ciebie! Czujesz sie jakos inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... zle Cie zrozumialam, myslalam ze juz zaczeliscie starania i czekasz na @ ale chyba jestescie jednak przed i dopiero pierwszy cykl zaczniecie.. zle doczytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×