Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Hej agatka :) Doskonale Cię rozumiem z tym czekaniem.. Chyba najgorsze 2 tygodnie w życiu kobiety , moment od ewentualnej owulacji do dnia spodziewanej miesiaczki :D Trzymam kciuki :) Najwazniejsze to sie nie wkrecaj objawami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skiti
Hej dziewczyny, Ja rowniez jestem w fazie niecierpliwego oczekiwania. To nasz 1 cykl staran. 19 dc. nie jestem pewna czy mialam jajeczkowanie bo nie zaobserwowalam sluzu plodnego ale bolal mnie jajnik. Przytualmy sie codziennie lub co 2 dni.. Czekam, czekam i czekam i juz dostaje fiola :(( pomozcie w tym czekaniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skiti
agatka.ch4 skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie niestety nowy cykl. Obecnie dopiero 3 dc, wiec duzo czekania. Za tydzien mam usg, zeby zobaczyc, czy wogole bedzie na co czekac, czyli czy bedzie owulacja. A za was mocno trzymam kciuki, zeby testy byly pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja mam takie troszke inne pytanie dotyczące tabletek antykoncepcyjnych. Chcemy sie starac o bobaska tak na nastepny rok i zastanawiam sie jak to jest z tymi tabletkami? kiedy trzeba przestac je brac? może któraś z was też stosowała tabletki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to znowu ja...troszkę zmieniłam pseudonim ale imię się zgadza :) Angelowa nie dziękuję, żeby nie zapeszać. Skiti, jesteśmy więc w podobnej sytuacji. Pierwszy cykl starań, więc może akurat nam się poszczęści. Kiedy spodziewasz się @. Ja mam dostać dopiero 10 sierpnia więc jeszcze troszkę :/ Mam jeszcze niewielki problem, ponieważ jestem zapisana na wtorek 2 sierpnia do dentysty na wyrwanie zęba. Będzie to tydzień i dwa dni od owulacji. Boję się trochę brać znieczulenie ale słyszałam, że w tak wczesnej ciąży nie powinno to zaszkodzić. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcelanowa18, ja brałam tabletki przez 7 lat i 4 lata temu przestałam brać. Wydaje mi się, że jak planujesz ciążę na następny rok to powinnaś już odstawić żeby organizm się wyregulował.Wtedy będziesz mogła mniej więcej obserwować siebie i wyliczać dni w których będzie owulacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodając jeszcze coś od siebie o tak późnej porze to gratuluję Ci Angelowa dzidziusia co siedzi pod Twoim serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, będziemy czekały z Tobą :) Powodzenia. A tak w ogóle, fajnie sobie tak z wami pogadać i dzielić wrażeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, będziemy czekały z Tobą :) Powodzenia. A tak w ogóle, fajnie sobie tak z wami pogadać i dzielić wrażeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
Hej :) Ja też jestem po owulacji według testów była ona w piątek, ze względu na nieregularność cykli nie wiem tak naprawdę kiedy spodziewać się @, no i jest to kolejny cykl z clo i duphastonem :) Angelowa a jak Ty się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojąca...
Hm w tamtym roku staraliśmy się o dzidzie i dzidzie straciłam w 9 tc :( Od tamtego czasu nie chce mieć dzieci i potwornie się boję... Miałam ostatnio okres od 8 lipca standardowo 5 dni przy 28dniowych cyklach. O ostatnią niedziele ,,troszkę,, się z mężem poprzytulaliśmy w hotelowym pokoiku... zabezpieczyliśmy się globulką patentex oval i durexami. i tak właśnie wczoraj do mnie dotarło, że w sumie nie byliśmy zbyt uważni... globulka była w samochodzie ok 5 godzin a było ciepło... czy nie może ona stracić właściwości i zdolności zrobienia tego co zrobić powinna? a gumka no cóż była ale pan gapa tak sie spieszył że zaczął ją zakładać odwrotnie i nie dało się tak więc ją umył i założył tak jak być powinno... czy muszę się bać?? pomóżcie bo ogłupieje :( nie jestem gotowa na stracenie następnego dziecka ;( gumka była umyta a globulka 12 minut we mnie ale czy ona działała po leżeniu w samochodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldka85
Bojaca- niepokalane poczecie nie istnieje. Widzisz ile sie trzeba starac zeby miec dziecko a Ty sie boisz ze zajdziesz stosujac gumke i globulke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojąca
ale globulka była w ciepłym samochodzie a gumka tylko zmyta wodą... a ja na prawde panicznie boję się, że stracę kolejną fasolkę i nie chce jej teraz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka przedewszystkim pozytywne myślenie i dooobre nastawienie na najbliższe dni płodne :D Agata cierpliwości, chociaż wiem, ze to każdy dzien sie odlicza do daty w ktorej moznaby juz bylo zrobic test..ehh wole tego wiecej nie przezywac ;) tej niepewnosci;) Co do dentysty to slyszalam, ze ogolnei to miejscowe znieczulenie nie powinno wplywac na ciaze i kobietom w ciazy podaje sie je...spytaj dentysty! I dziekuje, tez po tym co przezylam nie zapeszam.. Wiesz chcac nie chca nie moge odpedzic mysli, ze dzis zaczelam 6 tydzien a wtedy we wrzesniu trzy dni pozniej poronilam... ehh dobra nie mysle o tym :) bedzie ok :) Hej gabis! Ktory to twoj cykl staran?? Powodzenia zycze! Ja czuje sie ogolnie ciazowo- w porządku. Ogolnie zdrowotnie- FATALNIE. :o Dopadło mnie takie przeziebienie ze nie wiem juz co mam ze soba poczac, wszystkie domowe sposoby zawodza :( Bojąca nic nie pomoge, bo zupełnie sie na tych globulkach nie znam, nie stosowalam jakos malo zaufania mam do takich rzeczy ;) U mnie przerywany sprawdzal sie tyle lat , a wystarczyl jeden strzal i byla ciaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
a ja sie staram juz 10 miesiac i nic;(miesiac temu dowiedzialam sie ze mam lekko podwyzszona prolaktyne i biore bromergon.dodam ze przed ostatni okres mialam 18 marca i potem dopiero gdy zaczelam brac bromergon to pojawil sie 10 lipca.nie wiem czy mialam owulacje bo mialam tylko taki mleczny sluz(nie rozciagliwy)tylko w 10 dniu cyklu bolal mnie bardzo jajnik.kochamy sie co 2-3 dni.tak bardzo bym chciala zeby tym razem sie udało;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
w sumie to już 8 cykl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisinomka
Mam ostatnio cholernie nieregularne cykle - 25-30 dni, pojęcia więc nie wiem, kiedy mam owulacje.Ostatnio przytulaliśmy się 12 i 14 dc, a okazało się, że @ dostałam 25 dc więc się chyba spóźniliśmy, wcześniej miałam cykl 30 dni a przytulanie było ok 10 dnia, więc za wcześnie,potem mąż wyjechał i 4 dni nic nie było,więc pewnie jakoś wtedy miałam owulację. Nie mamy możliwości kochać się codziennie i jak tu zaplanować, żeby zajść :( 5 lat temu zaszłam w ciążę za pierwszym razem, kiedy jeszcze nawet nie chcieliśmy - chcieliśmy poczekać kilka miesięcy,ale stwierdziliśmy, że pora przestać się zabezpieczać, bo nie tak łatwo jest zajść;) I trach,jedno bzykanie w niepewnych dniach i mała ma ponad 4 lata, teraz już 2 raz nie udało nam się wstrzelić i zaczynam schizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K@mika
hej dziewczyny, ja też dalej czekam... Dziś 24dc. Nie wytrzymałam i już testowałam (oczywiście wynik negatywny, bo jeszcze grubo za wcześnie), ale tak bardzo chciałabym wiedzieć i najlepiej, żeby wszystko zakończyło się sukcesem. Trzymam kciuki za Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja nadal czekam :) 18 dc. I jeszcze taki kawał do @. Pobolewają mnie jajniki, przeważnie późnym popołudniem. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy i czekamy i czekamy.. Ja czekam na nastepny cykl bo ten jest bezowulacyjny.. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skiti trzymaj się! Dziewnyny też cieprliwości :) Mi chyba wkoncu przeziebienie mija..masakra.. A tak to sie czuje bez zmian..brzuch pobolewa sporadycznie, czasem lzej , czasem mocniej ;) Szczegolnie wieczorami :) Tak nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No ja tez mam duzo czekania ( dzis 5dc) i zgadzam sie z Angelowa, ze luzik i spokoj to podstawa sukcesu. Jakos czuje mniejsze cisnienie w tym cyklu. Co ma byc to bedzie. Angelowa, jeszcze pamietam jak sie czulam w ciazy. I w pierwszym trymestrze pokluwal mnie jajnik z ktorego byla owu i ciagly wiazadla. I to chyba normalne odczucia. Kiedy idziesz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym czekala na gina z NHS to dopiero w 12 tygodniu :o Dlatego jak wszystko bedzie ok ok 7-8 pojade do polskiej przychodni na badanie i USG ;) Narazie tylko mysle o poniedzialku i wynikach tarczycy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojąca
odpowie mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
cześć dziewczyny. nie wiem czy mnie pamietacie ale pisałam tu na początku. :) więc chciałabym się pochwalić tym że na teście pokazały się dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szczerze gratuluję Niuniula:) Cieszę się z Tobą. A powiedz mi ile po owulacji robiłaś test ? Ja @ mam dostać w poniedziałek za tydzień, narazie jeszcze czekam. Póki co to bolą mnie piersi baaaaardzo po bokach od dwóch dni, ale to równie dobrze może być spowodowane zbliżającym się okresem. Poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nluniula GRATULACJE!! :D Jak sie czujesz?? agata wyniki wyszły idealne!!!!!!!!!!!! :D Zaczynam dziś 7 tydzien ;) I zaczyna mi isc iście książkowo.. w sensie.. takie miałam dziś mdłości rano i za dnia, że nie mogłam się pozbierać! :o Ledwo do lekarza ranmo doszłam, o mało nie pohaftałam się dwa razy na ulicy :o Do tego jak na osobe co za nastolatki nie musiała się martwić trądzikiem itd teraz mnie tak strasznie wysypało na buzi, że masakra :( Całe czoło , broda , policzki.. Ehh.. uroki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Witajcie dziewczyny! Dzisiaj niechcący tutaj się znalazłam i tak już chyba zostanę:) Staramy się o maluszka już drugi rok a mi spóźnia się okres już cale 2 dni ! :) Ehh czekam czekam i nie chce się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×