Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Witam mogę dołączyć do was?? Mam 2 letnią córeczkę i stwierdziliśmy z mężem że czas na 2 dzieciątko. Staramy się intensywnie, wyszło to spontanicznie ale jak dwoje ludzi się kocha to o to chodzi Mam nadzieję że się udało. Ostatnią @ miałam 1.08 więc teraz są "te" dni. Za pierwszym razem staraliśmy się 3 miesiące a teraz zobaczymy. Ostatnio miałam regularne cykle 28 dniowe, ale ten ostatni trwał 31 dni a między czasie zdarzył się też taki 25 dniowy zobaczymy jak to będzie. troszkę sie boję 2 latek i noworodek ale damy radę Mam przeczucie że coś jest na rzeczy ale to tylko kobieca intuicja:) Jak staraliśmy się o Hanię to mierzyyłam regularnie temperaturę itp i od razu wiedzialam co i jak, a teraz tego nie robiłam a szkoda:((( bo ja z tych niecierpliwych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób test i sie okaże :) Karollllla powodzenia, trzymam kciuki!! :) A powiedz jak staraliscie sie o pierwsza córeczke to jak "strzelaliście"? W owulacje czy duzo przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny:) Widzę, że dołączyły nowe koleżanki, Medlen serdecznie gratuluję, oby się dzieciątko dobrze rozwijało. Angelowa a ty już coś urosłaś hehe, wiem że to troszkę za wcześnie ale jak się czujesz? Byłaś znowu na Usg, wszystko dobrze? Ja właśnie przygotowuję się do starań, zaczynamy od poniedziałku, zobaczymy czy będą owocne. A ty Surfitka gdzie się podziałaś? Chyba jakoś teraz masz testować? Czekamy na dobre wieści od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, staralam sie "wyluzowac" ;) No faktycznie data testu sie zbliza. Jeszcze 2 dni i chyba mozna testowac. Co prawda test mnie wzywa z polki...ale sie nie dam :D Doczekam do terminu @. Mam duza nadzieje, ze sie udalo. Pokluwa mnie jajnik, bola piersi i tyle. No i mam trojfazowy wykres tempek. To dobre wrozby, ale wszystko wkrotce sie okaze. Angelowa, no walsnie a ty jak sie czujesz? Czas pedzi i juz 2 miesiace masz za soba :) madlen - gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to za dwa dni świętujemy :) Ja też mam nadzieję, że w tym miesiącu coś z tego wyjdzie zaczynamy od poniedziałku, choć powiem, że teraz nie odmawiam sobie przyjemności :) Może będziemy w przyszłym roku wszystkie cieszyć się z macierzyństwa. Obyyyyyyy .....:) Surfitka proszę bądź z nami na bierząco, ponieważ uwielbiam czytać o tak dobrych wiadomościach jak pozytywny wynik testu ciążowego. Obecnie nic mnie bardziej nie cieszy hehe. Teraz siedzę sobie w pracy oby do 18. Całuski i miłego dnia życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to powiedz mi na czym polega ten trójfazowy wykaz temperatury, nigdy nie mierzyłam i jestem ciekawa o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jeśli można to przyłączam się do wątku, tyle że ja zaczynam starania za jakieś 2 miesiące, ale chętnie poczytam o Waszych testach starankach itp i mam nadzieję że sie pozytywnie nakręcę! Powodzenia i 2 kresek życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk24
Hej dziewczyny no i kolejny test wyszedl negatywny @ nie ma zrobilam Bete i wyszedl 3 tydz z tych ich tabelek wiec jednak ciaza w poniedzialek zrobie kolejna zobzaczyc czy dzieciatko sie rozwija ale nie mam pojecia czemu testy sa negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy moze nie wyszly bo niski jest poziom hcg poza tym z testami roznie bywa...mi wyszly ledwo ledwo widoczne a jestem26dni od okresu poczekaj 2 lub 3 dni ipowtorz bete sprawdzisz czy przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy nie zawsze pokazuja ciąże ale beta jest 100% skuteczna więc gratuluję ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy nie zawsze pokazuja ciąże ale beta jest 100% skuteczna więc gratuluję ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj stock121 :) Małaczarna06 gratuluję!!!!!!!!!! Koteiek24 napewno jest wszystko dobrze, tylko za wcześnie na test. Jak powtórzysz daj znać co wyszło i obowiązkowo napisz jak wrócisz od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za gratulacje mam nadzieje ze tym razem wszystko bedzie dobrze, poki co mam brac luteine i no spe i wypoczywac i starajacym sie tez zycze dwoch kreseczek :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, no niestety, ja nie mam sie z czego cieszyc, u mnie dzis @ pelna geba. A trojfazowy wykres to taki w ktorym sa jakby 3 poziomy temperatur. Pierwsza faza przedowulacyjna, pozniej wzrost po owulacji, a potem po 7-9 dniach wyzszych tempek kolejny wzrost. Moze to, aczkolwiek jak u mnie , nie musi swiadczyc o implantacji i wzroscie progesteronu i hcg. Ale to nie jest zadna regula, tylko raczej jajaks nadzieja. No a teraz nowy cykl, nowa szansa... A zaciazonym gratuluje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) Surfitk i Tobie na pewno wkrotce sie powiedzie, misie udlo za pierwszym razem po poronieniu ale pewnie dlatego ze ginekolog mnie poinformowal ze zbliza sie owulacja bo bylam pewna ze bedzei kilka dni pozniej i starania by nie wyszly....u mnie dzis rozwno 4 tyg:) dzis bylam na hcg ciekawe jaki jest wynik mam nadzieje ze dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleczarna gratulacje!! A czemu bierzesz luteine?? Mialas wczesnej poronieia czy teraz cos sie dzieje?? Surfitka przykro mi, ale twoje pozytywne nastawienie to klucz do sukcesu !! Trzymam kciuki za kolejny miesiac- a zeby to jeszcze przykre byly te staranka hihi Agata tobie rowniez mocno zaciskam kciuki!! 🌻 Ja się czuje w porządku :) Wlasnie czekam na wizyte poloznej i zobacze co mi powie :) A USG dopiero 14 wrzesnia :( ALe, ale.. dzis zaczynam 10 tydzien :D Kurde dziewczyny juz 3 miesiac mi leci!! Wow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Angelowa,luteine biora dlatego ze dostalam bolesci brzucha przestraszylam sie i poszlam wczoraj do szpitala, to dopiero 4tyg wiec nic niebylo jeszcze widac ale powiedzial ze wszystko jest ok i dal miluteine i no spe a jesli chodzi oporoniernie to minelo od niego 2 mies jednak wszystkojest ok i gin pozwolil misie starac powiedzial ze sie zbliza owulacja i sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna w takim razie życze duzo zdrowka i powodzenia!! Oszczedzaj sie ile wzlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
hej dziewczyny moge dołączyć do was?? ja również czekam na 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka przykro mi cholera, ze musiała przyjść ta wstręciucha :/ Ale kolejny miesiąc nadziei cię czeka :). My mamy tak 2,5 tygodnia różnicy między sobą. W tamtym miesiącu to ty mnie pocieszałaś bo ja dostałam @ a ty byłaś w środku starań a w tym miesiącu jest odwrotnie. Oby nam się ta zła passa skończyła. Zobaczymy co będzie dalej, ale zawsze będę z wami na bieżąco :) Dzięki za wytłumaczenie mi tych trójfazowych temperatur, ja jeszcze teraz nie mierze ale jak się nie uda to może od przyszłego miesiąca spróbuje. Angelowa czas leci nieubłaganie :):) Nie obrócisz się a będziesz miała swoją kruszynkę w na rękach. A u ciebie jest normą, że położna w czasie ciąży do domu przychodzi? U nas chyba czegoś takiego nie ma, dopiero po porodzie jak się nie mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
nie wiem czy to do mnie czy nie :) ale jeżeli tak to : staramy się z mężem rok i 5 miesięcy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaczarna 06, właśnie oszczędzaj się, ty chyba po poronieniu to w domku na l4 jesteś? każdy nik zajęty, życzę powodzenia. A jak to jest u ciebie, który cykl starań i kiedy masz robić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
test mam robić jutro dzisiaj miałam dostać okresu ale nic na to nie wskazuje...okaże się jutro chcialąm zrobić dzis ale nie wiem czy go zrobić czy nie :)... no dokładnie kiedyś musi sie udac :) nie nie robilismy żadnych badań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytalam przeszkoda o ktorej mozemy nie wiedziec jest czesto problem z tarczyca i wtedy sa problemy z zajsciem, daj znac czy zobaczylas 2 kreski :) zycze Ci tego ze szczerego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×