Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

No to coś czuję, że to ten wasz czas :) i @ nie będzie :) Ok lecę miłego dzionka życzę dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
na pewno dam wam znać :) a tarczycy na pewno nie mam ani ja ani mąż:) bo takie badania mamy porobione podstawowe ale nie bylismy sie badać pod kątem niepłodności:) kurde zastanawiam sie czy ten test juz teraz wykonac czy moze jednak poczekać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
aha i mam jeszcze jedno pytanie bo wy jak sie staracie macie normalne skape okresy ? sorki że pytam biore kwas w sumie od kilku miesięcy dopiero podobno lepiej go brać no i od kiedy go zażywam to mam słabsze i krótsze ... bezbolesne a kiedyś mnie tak bolały że szok;/a od jakiegos czasu jest tak właśnie bez bólu co bardzo mnie ucieszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam nadzieje , ze moge do was dołączyć my mamy już córeczke ma pond 2 latka i zaczynamy starania o kolejne dzieciątko. o córcie staraliśmy sie bardzo dugo wiec mam nadzieje że tym razem uda sie bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o kwas foliowy i o miesiaczki to na pewno bardziej obfitych nie mam ale czy mniej? nie moge ocenic z kilku wzgledow: jestem 2 mies po poronieniu 23.06 kiedy sie dowiedzialam o tej ciazy od 19.06 bralam pharmaton matruelle caly zestaw witamin ktory zawiera kwas foliowy po poronieniu bralam dalej te witaminy,a potem nadszedl pierwszy okre spoporonieniu nie byl bardzo obfity ale i krotszy tez nie, teraz mam zwykly kwas foliowy i mam prental complex tez jest to caly zestaw, biore raz kwas raz ten prenatal moj gin narazie kazal mi brac sam kwas jednak japrzez te doswiadczenie i bole brzuch biore czasem witaminke zamiast kwasu zeby dostarczyc tez innych skladnikow maluszkowi a jesli chodzi o najlepsze witaminy to jak dla mnie to te pierwsze, za 30tablzaplacim niecale 40zl a 60tabl kosztuje ok 68zl polecam przyszlym mamom,mozna go brac przed ciaza tez ma duzo witamin, kwas omega 3 i inne skladniki mineralne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
aha rozumiem przykro mi z powodu poronienia...ja miałam 3 razy poronienie pierwszy raz w 7dc pózniej w 10dc i ostatni w 12dc tutaj serduszka nie było jeszcze :(.. Zrobiłam ten test ale wyszedł negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobialm w dniu spodziewanej miesiaczki i 2 kreska wyszla ledwo widoczna wiec poszlampo drugi dlapewnosci, i wyszlatez ledwo ale po czasie widac ja byo wyrazniej, jesli miesiaczka nie przyjdzie mozesz test powtorzyc za 2 3 dni jednak najlepiej z 1 porannego moczu pozdrawiam serdecznie, na pewno sie uda jak nie tym to nastepnym razem, a masz chociaz jakiekolwiek pierwsze objwy? mi sie pojawily ok tyg po owulacji czyli mniej wiecej jak nastapilo zgniezdzenie zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
nie nic absolutnie :) mam jeszcze kilka testów w domu :) ale nadszedł właśnie mój okres który zawsze mnie zaskakuje:( w sumie nie wiem czy to można nazwac okresem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa dziewczyny ktore na poczatku ciazy w momencie gdy powinna wystapic miesiaczka maja niewielkie plamienia jesli to co masz teraz przerodzi sie w normalny okres no to chyba sie nie udalo jesli nie tym razem to powodzenia na przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
myślę czy nie isć do gin w jakiś dzień skuli tych moich @ ;/ niepokoi mnie ten objaw;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
może coś zemną jest nie tak moze jajniki mi sie tracą ze takie okresy mam ech:( sama już nie wiem chyba wariuje ;/ tyle czasu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
ostanie poronienie było w lutym dokładnie 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec minelo pol roku..u mnie 2 mies jutro mija .... a mialas robione badanie histopatologiczne? podano jakas przyczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
tak miałam robione bo powiedzieli że niby miałam jakis śluz w macicy....ale badania nic nie wykazały wszystko jest ok powiedziano mi że tak musiało być... to nie jest na sprawdzenie czemu dziecko umarło to tylko stwierdzenie czy nie ma raka kosmówki itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wszystko jest ok ipodstawowe badania tez sa w porzadku to pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc jednak po 3 poronieniu lekarze wysylaja zazwyczaj na jakies dokladniejsze badania znalazlam kika badan w necie zalecanych Po trzeciej stracie ciąży Ocena kariotypu rodziców Ponowne badania bakteriologiczne Biopsja endometrium Histerosalpingografia lub histeroskopia jak sie wybierzesz do lekarza mozesz zapytac czy nie powinnas zrobic tego typu badan jak dla mnie 3 poronienia sa niepokojace i powinni ci porobic badania jakies bardziej szczegolowe dla Twojego dobra, nie chce Cie straszyc jednak chce ostrzec ze lekarze nie zawsze sie tyminteresuja bo 3 poronienia to juz nie mozna powiedziec ze tak sie poprostu zdazylo...zycze Ci wszystkiego dobrego ipowodzenia pisz co jakis czas co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkażdy nik zajęty :(
ok będę pisała na pewno :) co do badań może masz racje moze wybiore się jutro do gin porozmawiać o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
hej hej dziewczynki to znów ja :) Dziękuję za gratulacje a za Was trzymam kciuki :) U mnie na razie wszystko oki :) I mam nadzieję że tak zostanie :) Teraz zastanawiamy się nad imieniem i narazie wiemy tylko tyle że nasza córcia to będzie Kornelia :) A dla chłopca nie ma nic ciekawego hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
Madlen jak długo się starałaś? który to juz tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0502
Hej dziewczyny postanowilam do was dolączyć Mój drugi cykl starań i mam nadzieje że ostatni. Od tego cyklu postanowilam zazywać olej z wiesiołka na poprawę sluzu i jest duża poprawa aż wręcz mega mokro hihihi Ginekologicznie zdrowa cyt.2 Dzień cyklu 22. Pozdrawiam i 3mam kciuki za was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mała Wiercipieta*
Cześć Dziewczyny! Mi się okres spóźnia od 12dni. Boję się zrobić test :/ staramy się z mężem od paru mc. Nie wiem czemu ale paraliżuje mnie strach przed testem. To chyba przez cały stres i wcześniejsze niepowodzenia. W dodatku wczoraj miałam delikatnie zabarwiony sluz na brazowo. Dziś jednak nie ma nic. Wiem że muszę wziąć się w garść ale jakoś mi ciężko po tych nadziejach z całego roku. W dodatku boję się badań które Nas czekają jeśli nie uda Nam się zrobić bobaska. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mala Wiercipieta,ten brazowy sluz mogl sie pojawic bo nastapilo zagniezdzenie zarodka:) nie obawiaj sie tatu moze akurat wyjdzie na Wasza korzysc:) jednak radzilabym zaczekac z tym do dnia miesiaczki, mi wczesniej testy nie wykazaly niz 14 dni od owulacji (tego dnia i poprzedniego sie staralismy) , a te ktore juz wyszly pozytywne to 2 kreski wyszly dosc slabe nie stresuj sie na zapas bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem tu nowa ale milo wiedziec ze tyle jest kobiet w podobnej sytuacji Jestem w 26 dniu cyklu i z niecierpliwoscia czekam az bede mogla zrobic test ciazowy. To nasz pierwszy miesiac staran i tak bardzo chcialabym zobaczyc dwie kreseczki! @mam co 33-34 dni. Od owulacji bola mnie piersi (zazwyczaj bol pojawial sie dopiero ok.7 dni przed @), od czasu do czasu podbrzusze (to staram sie ignorowac bo nie wiem jaki jest w tym udzial mojej glowki) i temperatura ciagle pow.37. Z testem czekam jeszcze ok.10 dni. Trzymama kciuki za wszystkie starajace sie o fasolke i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ANDI :) JA SWOJE PIERWSZE OBJAWY ZACZELAMODCZUWAC OKTYGODNIA PO OWULACJI, NAJPIERW ZACZELY BOLEC PIERSI, POTEM ZMECZENIE,SENNOSC, BOL PLECOW,CZASEM WIECZORAMI MI BYWA NIEDOBRZE, TEMP CALY CZAS 37-37,4 I SIE OKAZALO ZE JESTEM W CIAZY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
To już 7 tydz. :) Objawy to hmm... w sumie nic wielkiego się ze mną nie dzieje ale spać to mi się strasznie chce i wiecznie chodzę za mężusiem bo jakoś mi bliskości potrzeba :) A jak nie tuli to ryczę jak bóbr :) Jest mi niedobrze ale o dziwo wieczorami i ciągle piłabym maślankę... Mięsko z maślanką, kanapki z maślanką i zupki... też z maślanką :D A dawniej jej nie lubiłam :) Jakoś czuje że to będzie chłopak. Z reszta i kochaliśmy się w dzień owu i po... więc większa szansa na chłopaczka :) Mężuś poluje na córcię stąd ta Kornelia i już :) A dla chłopca nie mamy żadnych propozycji... no może parę :) Trzymam za was kciuki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie gratuluje :) u mnie 4tydz sie dzis zaczali dzisijeszy wynik hcg190uwazam ze jest za maly ale sprawdze czy przyrasta jutro lub w srode wtedy bede wiedziala czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty:(
hej dziewczyny witam was tak z samego rana jakoś nie umiałam spać :( całą noc spędziłam w wc ech to był koszmar:( teraz jest już lepiej ale jakoś nic mi sie nie chce ;/ żle sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×