Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Małaczarna, Twoje slowa przyjmnuje jako dobra wrozbe, obys miala racje :) Ja tez jakos teraz wczesnie sie budze. Dzisiaj znow mierzenie temperatury i 37,3 czyli od owulacji utrzymuje sie na tym poziomie, piersi chyba bola z dnia na dzien bardziej... ale tez niby za ok.8 dni powinnien byc @ wiec sie nie nastawiam. Małaczarna a Ty w ktorym tygodniu jestes bo chyba nie doczytalam tego. Pozdr. porannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Andi u mie wczoraj rozpoczal sie 4 tydzien 31 ide na usg w 5 tyg moze bedzie widac a jak nie to przynajmniej skonsultuje wyniki beta hcg u mnie z objawow to humorki slinotok to naprawde da sie zauwazyc wszystko tylko na poczatku ciezko uwierzyc zeby sie nie rozczarowac, andi zycze Ci tych 2 kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
nie nie powtarzałam testu bo dostałam okresu w sumie nie można nazwać tego okresem ale mam tak od3-4 miesięcy krwawienia 3 dni i koniec... test wyszedł negatywny i jakoś nie powtarzałam go ....straciłam jakos nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
co do objawów raczej nie mam zadnych prócz wzmożonego apetyty od dłuższego czasu i bólu głowy (migrena) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, zazdroszcze ze juz w 4 tyg. wiesz. u mnie to bylby teraz 3 o ile sie udalo ale nie ide na badanie krwi tylko dzielnie czekam do terminu @ i robie test o ile go nie dostane ale ciezkoooo czekac. Mysle ze bedzie to poniedzialek rano :) Marzeee o 2 krechach. Ja poki co oprocz tego silnego bolu w piersiach (sa tez powiekszone) i podwyzszonej temperatury od 7 dni nic innego nie odczuwam... zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tak Was chcialam podpytac o testy owulacyjne, robilyscie je? To nasz pierwszy miesiac staran i @ zawsze mialam regularny z bolem jajnika ok.17 dnia ale w czerwcu dostalam po 37 a w lipcu po 36 dniach wiec jakos nieregularnie no i postanowilam robic te testy owulacyjne. W sumie tylko potwierdzily moje odczucia, tzn wyszedl pozytywny w 19 i 20 dniu wiec chyba znow wraca wszystko do normy czyli cykle 33-34 dniowe... no i czekamy jeszcze dobry tydzien... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo no proszę ile nowyc staraczek się zebrało, aż miło poczytać :) To przywitam wszystkich, żebym nikogo nie pominęłą: Witaj mama klaudii, napisz coś więcej o swoich staraniach, zaczęłaś od tego miesiąca? A poza tym, życzę powodzenia. Każdy nik zajęty, może idź jednak do tego ginekologa jak martwią cię te skąpe okresy. Daria0502, to jesteśmy na tym samym etapie starań. To jest też mój drugi cykl i właśnie wczoraj odczuwałam intensywny ból prawego jajnika, nadchodzi więc owulacja :) Trzeba działać. Właśnie przed chwilą dostałam smsa od partnera z pytaniem: czy jajeczko już czeka hihi:) Mała Wiercipięta, rób test i pisz co wyszło!!!!!!! Czekamy :) andi_2011 życzę 2 kreseczek na teście. Trzymam kciuki.. Medlen, teraz tydzień po tygodniu będzie ci uciekał bardzo szybko!!! No i fasoleczka24...napisz coś więcej, robiłaś bete i co? Oczekiwana ciąża??? Chyba nikogo nie pominęłam, nie zaglądałam zalediwe od dwóch dni a tu takie zmiany Powodzenia dziewczyny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andi_2011, ja nie korzystałam z tych testów owulacyjnych bo akurat też odczuwam lekki ból jajnika w trakcie owulacji. Jednak jak w tym miesiącu nic nie wyjdzie to może spróbuję się wspomóc :) Zobaczymy. Ty już napewno nie umiesz się doczekać terminu @. Ale jeszcze tylko tydzień. Kiedy testujesz wcześniej czy po terminie spodziewanej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agata :) milo ze coraz wiecej nas, watek stal sie popularny. Również życzę powodzenia! dawaj znac jak Wam idzie :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planuje w poniedzialek rano, bedzie to 32 dzien cylku ale chyba juz dluzej nie wytrzymam i sprobuje. Ciezko mi teraz okreslic kiedy powinnam dostac @. Wg owulacji po 34 dniach czyli w srode ale tak jak juz wspominalam ostatnie dwa miesiace cos mi sie wszystko pozmienialo i byl co 37 i 36 dni, do tego teraz bylismy na wakacjach za granica i to tez moze miec wplyw dlatego w pon. sprobuje. Bylam u gin. w 13 dniu i powiedzial ze wszystko jest ok, zrobil usg i cytologie i powiedzial zeby sie wogole nie przejmowac tymi wydluzonymi cyklami bo owulacja zawsze jest i wszystko ok, troche mnie uspokoil bo zawsze wszystko regularnie a teraz starania i jakies dziwne zachwiania :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj fasoleczko z tego co czytalam nie powinno sie porownywac wynikow dlatego ze kazda ciaza jest inna i nigdy nie ma dwoch takich samych wynikow,moj wynik z wczoraj to 190 wczoraj zaczal sie rowno 4tyg a woj wynik jaki jest? pytam czysto z ciekawosc pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znac Andi jaki bedzie wynim testu, a jesli chodzi o objawy to nie kazdy je ma lub niektore maja ich mala,u niektorych pojawiaja sie duzo pozniej wiec tym sie nie przejmuj, mierz temp codziennie rano sie wkrotce okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mczarna.. to my chyba jednakowo prawie bo o ile bylabym teraz w ciazy to bylby to 26 dzien (liczne od pierwszego dnia ostatniego @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o testy owulacyjn to nigdy ich nie robilam, udalo mi sie raz w 3mies staran a taraz w pierwszym mies staran,pewnie dlatego ze gin mi wskazal ze zbliza sie owulacja bo ja bylam pewna ze bedzie ok 4 dni pozniej i bym mogla nie zdazyc wdzieczna jestem mu za to oby teraz tylko beta dobrze przyarstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Cześć! Postanowiłam się wpisać, bo potrzebuję się wygadać:) To mój 4 miesiąc starań i właśnie czekam na okres, który powinien przyjść za jakieś półtora tygodnia. Mam nadzieję, że nie przyjdzie. W tamtym roku udało mi się zajść w ciąże właśnie za 4 razem, ale nietety przytrafił mi się zaśniad groniasty - choroba trofoblastyczna, która dotyka 0,01% ciężarnych i w 10 tygodniu straciłam swoje maleństwo. Obecnie jestem zdrowa i mogę starać się o kolejną ciąże, próbuję już 4 raz i tracę cierpliwość. Wiem, że nie mam problemów z niepłodnością i że po przebytym zaśniadzie kolejne ciąże nie są niczym zagrożone. Nie mogę się już doczekać kiedy mi się uda i w końcu zaznam uczucia macierzyństwa. Tak bardzo chcę być mamą a tyle muszę czekać. Może z wami mi będzie raźniej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Niecierpliwa :) ja tez jestem poporonieniu dzis mija dokladnie 2 miesiace stracilam malenstwo bo sie zle rozwijaloniemialo sznas na przetrwanie szybko wrocilam do zdrowia i teraz jestem w 4tyg ciazy :) mam bole brzucha i biore luteine i no spe jednak nie trace nadziei Tobie rowniez zycze powodzenia na pewno Ci sie uda musisz sie uzbroic w cierpliwosc :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak u mnie okres ostatni byl ok 8 lipca wiec z OM wychodzi 7 tydz ciazy ale testy plytkowe wychodza mi negatywnie w piatek bylam na becie bylo 15,61 a w poniedzialek juz 79,02 czyli z norm 4 tydz co do mojej miesiaczki to obstawiam ze bylo przesuniecie owulacji bo od czerwca nie biore tabletek anty wiec moglo sie poprzestawiac i tez wiem kiedy byly przytulanki tylko czy moze byc az tak wielka roznica 3-4 tyg z terminem OM ??czekam na wizyte u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna a masz jakies inne dolegliwosci bo ja tez narazie tylko bole podbrzusza i nic w sumie poza tym ani nie mam piersi obrzmialych ani nie bola nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
hej dziewczyny właśnie wruciłam ze szpitala zemdlałam w domu dobrze że moi rodzice wpadli mnie odwiedzić i stało to się przy nich...i co się okazało to nie możliwe jestem w 16 tygodniu w ciąży!! jak to możliwe?? każdy test był negatywny .... na szczęście dziecko jest całe i zdrowe mierzy 14 cm i waży 60gram z jednej strony sie bardzo cieszę ale z drugiej jak mogłam tego nei zauważyć ;/ ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje!!!! nawet nie wiesz jak mnie cieszy ta nowina, super ze Ci sie udalo:) to juz niedlugo bedziesz czuc ruchy malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
ale jak to możliwe to jest 2 trymestr już a ja nie wiedziałam o niczym dla mnie to nierelane i nie dochodzi to do mnie jeszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie kochana! najgorsze masz juz za soba :) teraz yko wyczekiwac ruchow dziecka i juz niedlugo moze bedzie mozna okreslic plec :) ale super nie wyobrazam sobie jakie to musi byc szczecie byc juz w 16tyg i wiedzic ze wsszytsko jest ok , dbaj o siebie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Wszystkim nowym i starym staraczkom życzę powodzenia w tym miesiącu i owocnych dwóch kresek na teście :D Wkońcu się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
na usg powiedzieli mi że prawdopodobnie chłopczyk jest :) kurde to prawie połowa ciekawe co maż na to powie jak wruci z pracy.. nie wiem jak mu to powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zrobila jakis romantyczny obiad i postawila na stole malutkie buciki, zawsze tak chcialam to oznajmic mojemu mezowi ale on zawze taki nieciewrpliwy ze nic ukryc sie nie da przed nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy nik zajęty :(
kurde musiałabym lecieć szybko do sklepu kupić ale za bardzo nie chce mi sie wychodzić bo słabo sie czuje jeszcze troszke :) tak pokazałabym mu test ale każdy jest negatywny hyh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM W SZOKUUUU!!! GRATULUJĘ z całego sercaaaaa:):):):) 16 tydzień, to z tąd te krótkie krwawienia od 4 miesięcy. Jeszcze raz gratulujęęęęę. Aż humor się poprawia jak czytam takie rzeczy. Ale powim Ci, że te testy powinny już wyjść a tu klops. Co Ci wogóle powiedział lekarz? Cieszę się że dzidziuś zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×