Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Witaj Medlen. No to trzymam kciuki, kiedy test robisz? Ja mam dostać @ w poniedziałek test zrobie w sobote może coś już wyjdzie zobaczymy. A jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja mam 20 miesiaczna coreczke urodzana zima i teraz planuje 2 urodzic na lato a wiec tak okres mam miec niby 9 sierpnia i po nim mialy sie zaczac staranka ale tez troche pozwolilismy sobie z mezowinka i nie wiem czy nadejdzie @ :) tyle ze ja jestem jakies 3- miesiace po odstawieniu tabletek anty o 1 dzidzie staralismy sie na luzie ok 3 miesiace ale to bylo roznie i stosunek przerwany czasem gumka to byl totalny luz bedzie to bedzie nie to nie teraz bym chciala i sie boje w 1 ciazy okres spuznial mi sie 2 tyg co zrobilam test bylam i tak pewna ale dla potwierdzenia a pewna po tym ze czulam sie inaczej piersi mi urosly i bolaly strasznie ze chodzic nie umialam no brak okresu ale mdlosci nigdy nie mialam sorrki za bledy ale szybko do was pisze i tak jakos jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. :) Robiłam test w sobotę i wyszedł niestety negatywny, zrobię kolejny w poniedziałek bo mogło być za wcześnie. @ jeszcze nie ma więc zobaczymy :) Piersi mam wrażliwe na dotyk ale zauważyłam również, że znacznie się powiększyły. Nadia trzymam kciuki żeby @ nie nadeszła. A ty Angelowa jak się czujesz? Mdłości masz nadal? Pozdrawiam dziewczyny i dam znać jak wynik kolejnego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja się czuje w najlepszym porzadku :) Tylko piersi, czasem brzuch dokuczają. Wczesniejsze zmeczenie i dlugie spanie tez ;) Mdlosci nie mecza. Byłam w polskiej przychodni! Widziałam moje maleństwo i słyszałam cudowne bijace serduszko! Coś pięknego :)) Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa, boskie uczucie, no nie? :D A czas tak szybko leci, ty juz w 8 tyg..a ja znow czekam na zrobienie testu :P Co prawda jeszcze niecale 2 tygodnie, ale spokojnie poczekamy :) Agata, robilas kolejny test? Madlen??? Nluniula - gratuluje !!! Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie pojawiłyście się znowu:) Test robiłam i wczoraj i dzisiaj...........niestety wszystkie ujemne. Wczoraj najpóźniej miałam dostać okres i jeszcze go nie ma. Łudzę się tym, że jestem jedną z tych osób, którym test ciążowy wychodzi dopiero tydzień po spodziewanej miesiączce ;) Chciałam kupić testy o większej czułości ale u mnie w aptekach nie potrafię dostać. Zostało mi znowu czekać do końca tygodnia i mieć nadzieję, że @ się nie pojawi. Angelowa, super, że dzidzia rozwija się prawidłowo. Jak już będziesz wiedziała czy chłopiec czy dziewczynka to daj znać:) Surfitka, trzymam za ciebie kciuki, 2 tygodnie zlecą i okresu na pewno nie będzie hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaah na płeć to sobie poczekam dość sporo prawda :D Oby tylko rosło zdrowo!!! Surfitka trzymam kciuki za ten miesiąc! :) Agatka dokądnie idz na bete po co sie meczyc i czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, ale teraz trzy dni z rzędu pracuje od 9 do wieczora więc nie dam rady dopiero we wtorek ewentualnie, bo w poniedziałek jest święto. Właśnie siedzę i czytam wątki innych dziewczyn co tez im się spóźniał okres po 2, 3 dni ale oczywiście potem dostawały. Psychika płata figle. U mnie też tak może być więc aż tak bardzo się nie nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to właśnie zaczął mnie delikatnie pobolewać brzuch jak na @ :/ Za dużo chyba myślę hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok idę spać bo jutro trzeba wcześnie wstać :) Napisze jutro czy coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, przykro mi :( Ale glowa do gory, nowy cykl nowa nadzieja. Wkrotce na pewno sie uda. U mnie nuda...szara, zwykla rzeczywsitosc i codziennosc :P Staram sie jak moge nie myslec i miec luz...i w sumie czuje sie znacznie bardziej na luzie niz miesiac temu. Co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka przykro mi... :( Ale za jakies dwa tygodnie znowu poprzytualcie sie z mężem i wtedy znowu bedziesz w tym wątku czekała co z tego będzie :) A my będziemy wspierać :D Trzymaj się! Surfitka nastawienie to połowa sukcesu, każdy tak mówi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzi ęki dziewczyny, z wami raźniej :) Siedze w pracy i oczywiście pierwszy dzień okresu, ból brzucha i pleców...koszmar. Tabletka przeciwbólowa obowiązkowo :) Nie zdołowałam się bardzo bo to dopiero pierwszy cykl starań a wiem, że dużo kobiet nie zachodzi za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaa
hej dziewczyny a ja mam dylemat bo czekam na @- mam jescze jakies 7dni...ale testowalam ok tygodnia po stosunku no i byly 2 krechy choc ta druga nie taka mocna..a 2 dni pozniej na innym tescie tylko jedna:( teraz nie testuje bo mi przykro bedzie:(w zasadzie ten cykl jest dziwny bo albo przegapilam owulke a raczej po sluzie wiem kiedy ...albo nie bylo jej wcale, mam juz 2 tyg mleczny sluz taki dziwny..bialy a tempka podwyzszona..piersi jakby pelniejsze.Cykle mam 28 dniowe choc mysle ze nie zawsze(nawet nie notowalam tych @)gratuluje zafasolkowanym i zycze powodzenia staraczkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kikaaaa, może któryś z testów był jakiś felerny i uszkodzony, więc radziłabym Ci poczekać do @ i zrobić wtedy kolejny, żebyś się za wcześnie nie dołowała niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka ten test tydzien po napewno nie jest wiarygodny. To co piszesz wskazuje na zaciążenie , ale nie rob wczesniej testu jak 3 dni przed, ae to wtedy poproś o najczulszy ( sa chyba 10 miU). Trzymam kciuki, dawaj znac co wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta ;):) Siedze sobie w pracy a za oknem taka piękna pogoda....ale zimno. Życzę wam miłego dzionka :) Angelowa a tobie bejbik spać nie daje hihihihi, taka późna pora a ty na kompie siedzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zawsze jeszcze godzina szybciej wiec nie jest tak zle :D Wiesz dla mnie to itak sukces.. Ja od wielu lat siedzialam cale noce nie mogac spac;/ Czesto musialamsie zrelaksowac piwkiem cyz dobrym drinkiem, a itak szlam spac 3-4 :/ Teraz juz ok 23 czuje naprawde zmeczenie i sennosc ;) I ostatnie tygodnie chodze spac z mężem czego nie bylo miesiacami jak latami!! :) Wiec malenstwo w druga strone muli mamcie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk24
Witajcie ja dzis kupilam test i nie wiem czy zrobic niby na nim pisze ze bardzo czul i wykrywa juz w 1 dzien spodziewanej @ ja mialam zawsze cykle 28 dniowe ostatni okres jakos 8 lipca i do dzis cisza wiec to by bylo juz tydzien jak nie mam i nie wiem czy czekac z testowaniem jeszcze czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Angelowa zapomniałam, że ty w innym wymiarze żyjesz :) Natomiast dziecko już w brzuszku obraca świat do góry nogami a jak się urodzi to już w ogóle. Koteiek 24 ja bym już testowała. Wynik wyjdzie napewno rzeczywisty. Oczywiście daj nam znać co wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk24
Hej no i testowalam w czwartek i wynik negatywny a do dzis nie mam @ :/ kupilam jeszcze test i mam zamiar zrobic w niedziele razno czyli jutro chodz mnie kreci zeby juz dzis przed snem :/ sama nie wiem ostatni okres ok 7-8 lipiec sprawdzalam na kalendarzu zaplodnienia ze powinno dojsc 20 lipca i tak akurat zaczelismy przytulanki ... wiec nie wiem czemu wynik negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powinno już coś wyjść na teście hmm, zrób jeszcze raz a jak znowu wyjdzie negatywny to idź do lekarza. Słyszałam, że testy niektórym kobietom wychodzą późno ale lepiej się upewnić u ginekologa co i jak, mogą to być również torbiele na jajnikach ale nie gdybajmy. Rób test i pisz co wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
Słuchajcie będę mamą!! Jestem w 5 tyg :) Słyszałam serduszko dziś! Ahh jaka jestem szczęśliwa ! :) Macie już upatrzone jakieś imionka? Trzymam i za was kciuki!! Bredze od rzeczy dzisiaj :) Super uczucie:) Mówcie mi mamo :)! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta ja tak jak i wy oczekuje na okres a najchetniej na jego brak.staralismy sie z mezem w tym mies w dni najbardziej plodne (o ktorych poinformowalmnie dokladnie ginekolog) owulacje mialam 6sierpnia a starania byly 3,5,6sierpnia zrobilam 2 testy ale nie z porannego moczu wynik negatywny okres powinien byc ok 20 dzis 2. test wyszedl negatywny a objawy:bolesnosc piersi,rozdraznienie, mdlosci, bole glowy, sennosc, metaliczny posmak, ogolne zmeczenie.czy to mozliwe ze test wykonany dzislecz nie z samego rana mogl nie wykryc jeszcze ciazy? minelo 11 dni od owulacji.prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do objawow rowniez nalezy czestsze oddawanie moczu, czasem bol podbrzusza lub jajnika, i czasto jest mi bardzo duszno pozdrawiam serdecznie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 11 dni to zdecydowanie na wczesnie!! Spokojnie kiedy powinnas miec okres? Czekaj do dnia okresu lub max 3-4 dni przed ale z czulym okresem :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×