Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erik.a

KOŁTUN, rzucony UROK, tradycyjne metody -nie działają, pomóżcie proszę

Polecane posty

Gość gość
Kopni tego kogoś w przenośni w d**e tak mocno i kop aż poczujesz ulgę ! Wtedy przyjdzie urok do właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia radzila aby koltuny sciac w Boze Cialo i podpalic na rozstaju drog zeby urok odszedl w vztery strony swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrzescijanin
Chrzescijanie nie moga wierzyc w gusla, wrozby, bo Jezus wyraznie powiedzial, ze to grzech, to odwrocenie sie od Boga. Z naszych ludzkich doswiadczen wynika, ze istnieja nadprzyrodzone zjawiska, ludzie zajmuja sie magia i dziwne i zle rzeczy sie dzieja. Znam osobe, ktora przezywala cos koszmarnego, iles razy zmieniala prace w ciagu roku, zaczelo sie gdy byla szefowa ukazala sie we snie i szczula gadami, do tego bliska mloda osoba ciezko zachorowala, zdiagnozowano iles chorob. Dlugo trwala ciezka sytuacja, ale osoba ta natknela sie na sw. Ojca Pio i on dalej poprowadzil chyba, bo osoba zaczela sie modlic na rozancu, ale nie od razu, a potem jak sytuacja sie zrobila rozpaczliwa to na pytanie co jeszcze mozna zrobic odpowiedzial glos w bialy dzien! Wystarczy spowiedz i Komunia Sw. Osoba poszla do spowiedzi i Komuni Sw, gdy sytuacja byla juz tragiczna i nagle zlo ucieklo, szatanskie ataki ustaly od razu, jedna choroba zniknela w kilka miesiecy, drugiej choroby wogole nie bylo. Chory nie wrocil do pelnego zdrowia, ale postep jest ogromny, a znajoma dostala dobra prace, nawrocila sie i dzieki modlitwie ma sile zeby dalej walczyc i wierzyc w uzdrowienie i uwolnienie od zlych mocy. Modlitwa, a nie szalwia, nitki, czy inne gusla. XXI wiek a ludzie wierza w gusla, zamiast wierzyc w Boga, wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

U mnie to samo... co chwile jak obetne kołtun wraca a nie miałam takich problemów nigdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katoliczka

Wlasnie obcielam koltun 8 x 6 cm, wielki. Co rozczesalam wlosy to za kilka dni znowu byl, jak przestalam rozczesywac to zrobil sie wielki. Ale czemu mnie boli glowa po obcieciu koltuna? I czemu robil sie na tej stronie glowy na ktorej mniej spie? Jestem wierzaca, a wierze w uroki, czary, bo to sprawa sil nieczystych. Kazdy egzorcysta to powie. Jednakze na wszelkie uroki najlepsza jest Modlitwa na rozancu, a zycie w stanie laski uswiecajacej podobno chroni od wszelkich sil nieczystych, ale to nie latwo byc takim swietym bez grzechu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindoow

Moja przyjaciółka miała podobny problem, poczytaj informacje na tej stronie cud-24.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Katoliczka napisał:

Wlasnie obcielam koltun 8 x 6 cm, wielki. Co rozczesalam wlosy to za kilka dni znowu byl, jak przestalam rozczesywac to zrobil sie wielki. Ale czemu mnie boli glowa po obcieciu koltuna? I czemu robil sie na tej stronie glowy na ktorej mniej spie? Jestem wierzaca, a wierze w uroki, czary, bo to sprawa sil nieczystych. Kazdy egzorcysta to powie. Jednakze na wszelkie uroki najlepsza jest Modlitwa na rozancu, a zycie w stanie laski uswiecajacej podobno chroni od wszelkich sil nieczystych, ale to nie latwo byc takim swietym bez grzechu. 

Często spowiadaj się i przyjmuj Komunię Świętą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×