Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erik.a

KOŁTUN, rzucony UROK, tradycyjne metody -nie działają, pomóżcie proszę

Polecane posty

Gość nie chce mie sie
czytac wszystkiego, ale kuran ludzie! jest 21 wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli kogoś spotykaja złe rzec
zy MUSI sie zabezpieczać ...Dlatego własnie używało sie czerwonych kokardek na wózki ,igieł w firankach ,noży na parapecie ect ... Wtedy takie parszywe życzenie wróciu ze zdwojoną siłą do nadawcy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie martwiee
Dezydera-----no doslownie moja ciotka ;-) z tym ze ona niby bezposrednio nikogo nie wysmiewa tylko zawsze podkresla swoje jak np sobie kupi nowa torebke to kladzie ja na stol zeby wszyscy wdzieli. tez jej nie mowie o niczym dobrym co mi sie przytrafilo bo sie boje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli kogoś spotykaja złe rzec
XXI wiek nie ma tu nic do rzeczy -pewne sprawy ni eulegają zmianie ,nawet jeśli bedzie XXX wiek ...pora to zrozumieć -nie chcesz nie wierz ale nie opluwaj tych ,którzy MYŚLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podam czarnego nicka !
Moja ciotka zostala przekleta i miala przez wiele lat strasznego nietypowego regularnego pecha, po zdjeciu klatwy jest ok Ja z kolei potrafie zepsuc urzadzenia energetyczne sila woli, nie wszystkie, ale np. monitory komputerow ktore mam w poblizu albo ususzyc rosliny przy kolezance wariuja urzadzenia, walkman bez radia zaczyna odbierac radio itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassi
Tutaj ktoś wspomniał o szałwi. Z tym ,że trzeba kupić białą szałwię a nie taką z apteki i okadzić dom podobno to pomaga. Albo dodać do kąpieli zwykłą sól od czasu do czasu. o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie martwiee
bo ludzie co zeruja na innych--ja modle sie do Boga zeby mnie chronil od zlych ludzi. tylko tyle moge zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podam czarnego nicka !
I tak, ja wierze, nie wiem, jak to dziala, ale to JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podam czarnego nicka !
zwykla szalwia ma takie samo ale troche slabsze dzialanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dezydera
Trochę.... - no lustracja to rzecz wiadoma, u mnie raz do roku ma miejsce spis powszechny gdy na Wszystkich Świętych ciotula zarzuca nowa torebką a jak byś Ty miała i płaszczyk i butki i rękawiczki trendy z żurnala - to minę ma kwaśną bo nie była na świeczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ludzie co żeruja na innych
oj czepiaj się miało byc ,,rzeczy popadające pod chorobe psych.'' :P A co do ochrony to nosiłam długo czerwoną nitke i wiele rzeczy sie obróciło na plus ale..zaczełam myslec czy to nie jakies złe odchodzące od Boga moce chronią i zdjełam ta nitke ..ledwo a tu fala nieszcześć -serio.Zastanawiuam się nad ponownym założeniem.Tylko nie wiem czy nie ma sprzecznosci międzi Bogiem a takimi praktykami jak noszenie nici...Choc w sumie przy zakładaniu i odczynianiu uroku odmawia się słowa ,,w imię ojca i syna...swoje imie i nazwisko i niech złe moce odejdą czy jakos tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassi
Bo ludzie co żerują na innych - a czy nie myslałyście żeby coś zrobić aby przeciąc to pasmo nieszczęśc? żeby Waszym dzieciom lepiej się zyło, pomyslcie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podam czarnego nicka !
A tak na marginesie to ja jestem wampirem energetycznym, nie zeruje na innych i nie jestem zla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassi
Ja tak nawet czasem myslałam czy nie zagaić ksiedza po kolędzie ale jeszcze pomysli, że może ja coś kombinuję, krzyż do góry nogami odwracam i składam ofiarę z kur :) tak jak tutaj ktoś bardzo mądrze napisał - tutaj trzeba mieć otwarty umysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ludzie co żeruja na innych
myślałam nawet kiedyś napisałam maila do osoby chwalonej za pomaganie przy takiech złych mocach i odpisała mi że niby uroku nie ma ale że coś tam wisi właśnie w temacie relacji z innymiludzmi/zwiazkami i podała kwote jakąs sporą dla mnie za odczynienie uroku w moim mieszkaniu..no i że nie mam za wiele kasy w tamtym czasie top juz wogule ,a cięzko dac komuś w przelewie i nie byc pewnym więc nie doszło do oczyszczenia :P Bardziej byłabym skłonna na miejscu osobie dac co łaska za dobry uczynek ale nie znam nikogo takiego w pobliżu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassi
Mamy XXI, świat pędzi do przodu ludzie wymyślają coraz nowsze technologie, wynalazki a jednak razem z rozwojem światopoglądu i myśli niektórzy ludzie nadal są prymitywni zamiast iść naprzód, przebaczyć, pogodzić się to za pieniądze albo dobra materialne daliby się pokroić, złorzeczą, zazdroszczą, knują, wyśmiewają, poniżają ech szkoda słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie martwiee
dezydera---moj wuja to nawet w korytarzu ogladal wszystkim buty kto ma ze skory a kto nie :-D i mialo to tez chyba na zjedze rodzinnym w dniu Wszystkich Swietych albo jakies inne swieto. teraz unikam takich zjazdow ze wzgledu na nich. babcie odwiedzam w innych terminach jak wiem ze ich nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dezydera
Trochę się martwię - ja moją babcię też odwiedzam jak wiem, że ich nie będzie. Tylko babci mi szkoda, bo ona chciałaby żebyśmy żyli w zgodzie al nie da się po prostu się nie da chyba, żebyśmy się ugięli pod wymogami ciotki i uczynili ją hrabianką a sami ubrali się w worki pokutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie martwiee
dezydera---my sie jakos oficjalnie nie klocimy ale omijamy sie szerokim lukiem i tyle. babcia po kazdej wizycie ciotki to ledwo zyje tak jej ona nagada nachwali sie wymeczy napluje do ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dezydera
To my chyba mamy ta samą ciotkę tylko żyje w dwóch czasoprzestrzeniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie martwiee
chyba tak :-) do dzis myslalam ze moja ciotka jest jedyna w swoim rodzaju i drugiej takiej ze swieca szukac a tu prosze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ludzie co żeruja na innych
bo pewnie to siostry duchowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie wiem czy nie ma sprz
Tylko nie wiem czy nie ma sprzecznosci międzi Bogiem a takimi praktykami jak noszenie nici.." NIE MA SPRZECZNOŚCI-każda próba ochrony dana nam jest od góry ...:) Ja kiedyś daawno temu dostałam od kobiety -bioenergoterapeutki pierścień atlantow .Ale to było wtedy kiedy jeszcze mało kto u nas o tym słyszał ...Nosze już ok 20 lat i musze powiedzeć ,że jest doskonałą ochroną ,Ale [przestrzegam przed kupoowaniem go na jakiś targach ,kiermaszach itp .Symbole muszą być starannie zrobione na tym pierścieniu niestety i z jednej strony pierścień posiada specjalne nacięcie do odprowadzania złej energii...ponadto jak moje JA czuje ze jakas osoba dziwnie mi zagraża wtedy w czasie rozmowy z nią krzyżuję ręce i nogi ...pomaga .Zamyka sie wtedy mój obwód energetyczny.Powiem wam ze miałam w życiu sporo przykrych chwil ale św Juda i pierscień atlantów pomagały mi w tym bardzo nawet jeśli to tylko jakieś placebo czy moja wyobrażnia to i tak świetnie ....z wypadków 2 samochodów wyszłam bez szwanku -tylko ogólne potłuczenia a inni ...ech :( choroby sie mnie nie imają -szczęście w życiu zaczeło sie do mnie uśmiechać a żli ludzie poszli precz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś wierzy w to, że ktoś mógł rzucić na niego urok, to polecam także kąpiel w czarcim żebrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassi
tylko nie wiem czy nie ma sprzeczności Owszem wiara może pomóc tak samo jak modlitwa ale pierścień Atlantów akurat jest przez Kościół potępiany :) tak samo jak wszelkie inne amulety, talizmany , rozwój duchowy, metoda Silvy a nawet joga, która ponoć otwiera nam czakry a złe tylko siedzi w kącie i zaciera ręce . Tutaj znów może być burza mózgów bo zdania są podzielone - są księża praktykujący jogę jako gimnastykę dla zdrowia a są i tacy dla których nawet nauka szybkiego czytania to już bluźnierstwo bo chcemy się wywyższać ponad Boga a zatem powinniśmy się nie rozwijać tylko uszanować to co zostało nam dane nawet jeśli jest to analfabetyzm :) Tutaj jest dla przykładu artykuł o o pierścieniu: http://adonai.pl/zagrozenia/?id=10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup...
poczytalam Was i napisze jedno: nic nie wiecie o zdejmowaniu urokow.. pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassi
no to siup Spadłaś nam z nieba zatem :) Ja bym chciała wiedzieć co zrobić z białą szałwią po wypaleniu czy koniecznie potem trzeba zapalić białą lub czarną świecę, czy są jakieś skutki uboczne tzn. zrobienie rytuału oczyszczania mieszkania i siebie przez laika, czy to prawda, że jeśli się nie tli szałwia to trzeba spróbować za tydzień, czy faktycznie rytuał zrobić w sobotę? czy moge szałwię wrzucić do toalety i spłuknąć czy musi być to zakopane, wrzucone do rzeki jak piszą niektórzy etc. Więc się nie krępuj tylko pisz śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup...
Przykro mi ale nie moge pisac takich rzeczy..dlaczego osoby ktore zajmuja sie magia wiedza ze nie wolno laikom zajmowac sie takimi rzeczami..zrobicie wiecej zlego niz dobrego. Poza tym nie wydaje mi sie ze to jakies uroki.poprostu wmowiliscie sobie cos i tyle;-) powodzenia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wypaleniu szałwię należy wyrzucic do rzeki czy gdzieś do lasu, na łąkę itp. Nie do kosza. Co do świecy, to nie polecam czarnej świecy dla laika, białą owszem. Co do soboty, to owszem, teoretycznie jest to najlepszy dzień, jednak nie jest to koniecznością. Polecam także amulety runiczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to siup... Laik nie powinien zajmować się raczej magią jeżeli chodzi o rzucanie uroków, odprawianie rytuałów itp. Natomiast jeżeli chodzi o zwykłe oczyszczenie energetyczne siebie bądź miejsca swojego zamieszkania, to raczej nie ma przeciwskazań, jednak nie należy tez kombinować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×