Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erik.a

KOŁTUN, rzucony UROK, tradycyjne metody -nie działają, pomóżcie proszę

Polecane posty

Gość 01fgfjh
Ja nie wiem za wiele o RYTUALACH oczyszczania z jakimis swiecami, ale moge powiedziec jak sie oczyszcza szalwia metodami indianskimi :) otoz na duza muszle plaska lub zwyczajnie do miski sypiesz te szalwie, po czym zapalasz i okadzasz sie dymem za pomoca piora (znalezionego, nie pochodzacego od zabitego ptaka) lub rak. Mozesz okadzic mieszkanie w kierunku ruchu wskazowek zegara. Szalwia generalnie zle sie pali, bo to co mozecie dostac, to w duzej mierze lodygi. I o niczym zlym to nie swiadczy, a wystarczy podlozyc pod nia rozrzazony wegielek aby sie dymila. I resztek nie splukujesz w kiblu, tylko poczekasz az sie do konca spala i mozesz np. wrzucic do ogniska, rozwiac na wietrze, zakopac. Troche szacunku do swietego ziola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie martwiee
to takie ziele inaczej zwane ostrozen. mam w domu paczke tego ziela musze sie wykapac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Jednak nie ma być to taka zwykła kąpiel, tj nie myjemy się wtedy mydłem itp, wsypujemy czarcie zebro do wanny, zalewamy wodą i moczymy się w takiej wodzie tak, żeby każdy fragment ciała był wymoczony. Dobrze jest trochę "poprzewracać się" w takiej wannie z pleców na brzuch. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassi
No za wsze to już coś, dzięki :) Tylko że w trakcie okadzania to chyba trzeba poruszać się po mieszkaniu w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara, okna mają być zamknięte dopiero po rytualne je otwieramy. Czarcie Żebro to Ostrożeń Warzywny - zioło, podobno im bardziej jesteśmy zanieczyszczeni tym więcej śmieci się gromadzi na powierzchni wody gdy się kąpiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01fgfjh
sassi - nie w odwrotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nalezy poruszać się w kierunku odwrotnym od wskazówek zegara. Co do szałwi, to może być też taka zwykła szałwia, z apteki, w torebkach do zaparzania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01... Zapewniam, że nalezy poruszać się w kierunku odwrotnym. Jest to symbolika przede wszystkim tego, iż zła energia została przekazana w przeszłości, a idąc w przeciwnym kierunku wykadzamy "złą przeszłość". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassi
Wróżko Ago czy takie oczyszczenie mieszkania pomaga na dłużej ? Ale na jakiej zasadzie - na jakiś czas a potem trzeba znów to powtarzać czy może te osoby, które są do nas wrogo nastawione mogą sobie już kląć do woli a od nas się to będzie odbijało bo jesteśmy w jakiś sposób silniejsi. I może głupie pytanie ale czy takie oczyszczanie nie doprowadzi do sytuacji w której ta nagromadzona zła energia się trochę podkurzy i zaatakuje ze zdwojoną mocą? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimalnie trzeba powtórzyć zabieg oczyszczania 3 razy. Jeżeli potem, według Ciebie już wszystko będzie ok, to nie ma takiej potrzeby. Jeżeli chodzi o osoby, ktore kierują złą energię w czasie terazniejszym w naszą stronę, to polecam sposób ze świeczką, który podałam w pierwszym swoim poście w tym temacie, na pierwszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co do pytania, czy energia nie zaatakuje ze zdwojoną mocą. To nie, poniewaz w trakcie wykonywania oczyszczania, prosisz o oczyszczanie ze złej energii, a nie złorzeczysz komuś innemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassi
Wróżko Ago a czy zawsze potrzebna jest biała świeca? Czy można tylko okadzać mieszkanie lub też od czasu do czasu używać tej szałwii jako kadzidełka? Ponoć ma egzotyczny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba diabełek
sassi niestety to nie jest ciemnota - masz rację. Bo cobyście zrobili kiedy jedziecie sobie z dzieckiem autobusem a tu jakaś baba się na nie gapi ukradkiem, dziecko zaczyna się słaniać na nogach, płacze wymiotuje :O ja się często w autobusie na ludzi gapię bo co mam robić tyle czasu, pewnie co druga wariatka myśli że urok na nią własnie rzucam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest potrzebna biała świeca, jednak na pewno dopełnia taki "rytuał". Co do zapachu, to ja osobiście nie lubie zapachu szałwii, nie nazwałabym go egzotycznym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inne pytanie
ale głupoty - śmiać się z was chce biedne ludziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne pytanie - niektórzy wierzą w ufo, inni w białą magię, a inni w milion innych rzeczy, myśle, że każdy ma prawo wierzyć w to co chce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś może odp
wróżko ago, czy Ty masz założoną działalność gosp. a propos swojej wróżbiarskiej działalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassi
mam nadzieję, że ostrożeń nie barwi wanny bo bym miała w domu przechlapane moja babcia zawsze powtarzała, że bać się należy żywych a nie zmarłych ale ciekawe co się dzieje w sytuacjach kiedy osoba wrogo nastawiona przeklina całą rodzinę i umiera ale myślę, że tedy też da się to jakoś złagodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassi
zauważyłam też że wiele osób żalących się na to iż ich zdaniem padły ofiarą uroku opisują takie same przypadłości - spadek energii, apatia, depresja, utrata pracy, niemoc, różne dziwne myśli, omamy, zwątpienie żyjemy w czasach kryzysu, pracę może stracić każdy, można mieć przez to depresje ; można mieć depresje a przez nią zaniedbać obowiązki i stracić pracę ale jakie jest prawdopodobieństwo, że wszystko spada na nas naraz i ciągnie się miesiącami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassi
:) dziewczyny pewnie popędziły do zielarskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche sie martwiee
ja mam torebke tego ziela juz dawno kupilam ale nie chce mi sie tego zaparzac i sie kapac. dzis mam okres wiec tez odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś może odp
Wróżko Ago - absolutnie nie, w żadnym wypadku nie mam zamiaru uprawiać żadnych donosów :D Pytam, bo też zajmuję się ezoteryką i także mam ten sam problem (?) co Ty :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Maverick
Z koltunem sie nei spotkalam, ale jak bylam mala to bylam podatna na uroki. Szczegolnie raz na komuniii mojej kuzynki jej sasiad na mnie patrzyl i mowil jaka to ja fajna dziewczynka jestem (mialam jakies 9 lat) i momentalnie zrobilo mi sie niedobrze. Ledwo mnie do mojej babci domu doniesli - mialam bol glowy, nudnosci, dreszcze. Babcia wytarla mi trzy razy twarz moja podkoszulka. Splunela mowiac 'na psa urok' i mi przeszlo. Musze sie przyznac, ze od czasu do czasu ta metode stosuje. Podejrzewam, ze sama potrafie rzucac uroki, jezeli cos wypowiem w zlosci. Zdarzylo mi sie kilka razy, ze gdy ktos mnie w pracy zle potraktowal i pomyslalam sobie 'uwazaj, bo cie wymienie', to bardzo szybko awansowalam i te osoby byly nizej ode mnie, mimo ze wczesniej zaczely pracowac. Co do Cyganek, to mialam kiedys taka sytuacje, ze cyganka chciala mi powrozyc, a ze ja nei chcialam, to splunela i cos tam powiedziala. Ja odwrocilam sie do niej i z sila w glosie powiedzialm 'oby ten urok odwrocil sie przeciwko tobie, bo na mnie takie bzdety nie dzialaja' Jakos nic mi nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek to skarb
hm... nie wiem ludzie... czytając to czuję się jakby wszyscy wokół byli wiedźmami i rzucali uroki bo się źle popatrzą albo coś pochwalą... albo wy jesteście jacyś niewydarzeni - mnie tam duuużo osób chwaliło jak byłam dzieckiem i baby się na mnie patrzyły no i co? ludzie się patrzą na małe dzieci bo toto zawsze słodkie i się śmieje (choć ja pokazywałam język) i to ludzkie że przyciąga wzrok ale co wy z tymi urokami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×