Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość gość
Nie robiłam niczego wielkiego poza systematycznym stosowaniem pasty ajona i jakoś mi zęby powróciły do zdrowia. Nie twierdzę, że z dnia na dzień, ale po kilku miesiącach barwa była całkiem inna - dbajcie o podstawy, to powinno wam dać ładne i normalne zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy dobrze szczotkować i zęby będa białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bialej perly uzywalam, a tak to najskuteczniejsze robi dentysta lampą profesjonalnie. ale to mocno oslabia zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi ta pasta średnio przypadła go gustu, przede wszystkim bardzo nie pasuje mi jej smak, a co do skuteczności to mam też wiele do zarzucenia. Lepiej postawić na profesjonalny sprzęt, jak Mint Cosmetics Teeth Whitening Kit jednym słowem - działa cuda. Na pewno można go dostać w sklepie internetowym vitalab.pl. Ząbki lśnią jak malowane ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi dwa po tym zrobiły się ciemniejsze, więc nie polecam lepsza już biała perła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Wam polecić klinikę w której ja wybielałam zęby. Robiłam to w klinice Dental-Design Jaworska, w Pruszkowie. Odbyło się to metodą nakładkową (zabieram nakładki do domu i tam stosuje). Efekt mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Hollywood Smile. Brak jakichkolwiek efektów szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez dopiero po wybielaniu w http://www.mega-dent.pl/ widze efekt, wczesniej uzywalam sama jakichs past wybielających,ale nie bylo widac zadnej róznicy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi hollywood smile pięknie wybielił zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie po Hollywood Smile nie bylo żadnych efektów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać nie dla każdego to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA trafiłam na dobrego stomatologa, dra Rojka. Wybielanie generalnie nic nie boli, może ma się uczucie takiego lekkiego dyskomfortu, ale nic poza tym. Zajmuje jakąś godzinę jeśli wybiela się laserowo (przynajmniej tyle u mnie to trwało). Koszty są różne, ale chyba nie powinno się płacić więcej niż ok 2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat tej kliniki. Podobo jedna z lepszych w Krakowie. Czas zebym i ja zadbała o swój uśmiech, bo juz ze 2 lata nie byłam u stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zdrowe zęby, regularne przeglądy etc. szukam czegoś co wybiela niezawodnie i możliwie wygodnie, kto pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy polecają tu hollywood smile wiec zakupiłem. Po półtorej tygodnia stosowania, bo na tyle mi starczył, niw widzę wielkich rezultatów. Szkoda bo nie był to tani środek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież zwrócić możesz jeżeli nie ma rezultatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie i kaskę Ci zwrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto rozważyć również domowe sposoby wybielania zębów - http://www.be-health.pl/domowe-sposoby-na-wybielenie-zebow/ Oczywiście należy się liczyć z faktem, że nie będą tak skuteczne jak te wykonane przez stomatologa, natomiast sukcesywne stosowanie paru metod może pomóc w rozjaśnieniu zębów o kilka odcieni. Warto wykorzystywać dobrą pastę wybielającą, pocierać zęby skórką od banana i jeść twarde warzywa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domowe sposoby są skuteczne i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domowe metody może i są trochę skuteczne, ale wybielają bardzo subtelnie, żeby uzyskać efekt wyraźnego wybielania musiałam się wybrać do http://www.optima-med.com/ pasty wybielające, paski itp. mają znacznie słabsze działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zęby zjaśniały dzięki używaniu szczoteczki elektrycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak szczoteczki elektryczne są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczoteczka elektryczna to jeden sposób, ja co jakiś czas chodzę do dentysty http://www.ferreus.pl/ na piaskowanie i widzę późńiej efekt. Zastanawiam się teraz nad wybielaniem laserowym. Miał ktoś? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie miałam podobny problem jak ty teraz mam bezpieczny i skuteczny usuwa przebarwienia z zebów ja mialm strasznie ciemne zeby chociaz ani nie palilam i nie pilam kawy Zel w aplikatorach eWhitening z allegro za 30 zł (takie nasadki na zeby gorne oraz dolne) dziala na cale zeby a nie tylko przod jak paski. Wyciskasz z aplikatorach do wkładek. Opakowanie starcza na dwie kuracje, ale jedna raz na pol roku, wiec w sumie cena to 1/4 paski ktore kosztuja 150 zlotych i to jednorazowa kuracja, nastepna po pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi do tej pory najbardziej pomógł hollywood smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie dziewczyny :) A co sądzicie o preparacie PureLite Home? Ja jestem zachwycona! :D Jeżeli ktoś nie stosował, to polecam :) Efekt b. szybki i dość długi, a co najważniejsze (przynajmniej dla mnie) nie występuje nadwrażliwość. Dziąsła też nie ucierpiały :) Chyba już moje wszystkie koleżanki go wypróbowały i są mega zadowolone :) Gdyby był ktoś zainteresowany zostawiam link http://purelite.pl/wybielanie-zebow-i-higiena-jamy-ustnej/1-purelite-home.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę go stosować, bo od razu robi mi się bolesne zapalenie jamy ustnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×