Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość Likul
do Ali-na 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie niestety nie stać na wybielanie u dentysty (w Warszawie jest ono bardzo drogie :( ), a żeli/past wybielających do stosowania w domu trochę się boje, bo wiem, że często bolą po nich zęby/dziąsła - już kiedyś miałam ten problem i nie chciałam, żeby znowu się to powtórzyło :/. Ostatnio byłam na wybielaniu lampą (metoda nazywa się Paris smile) i musze powiedzieć że jestem miło zaskoczona :)))). W trakcie zabiegu i po wybielaniu nic mnie nie bolało a efekt "wizualny" naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al-lina
drogie to wybielanie lampą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób, które używały hollywood smile. Jak mam to stosować? Przez ile dni? Codziennie? Dostałam instrukcje, ale nic ciekawego nie pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likul
ja nakładałem żel szczotka do zębów i zostawiałem na 10-15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dioświadczenia z wybielaniem są takie, że używałam kiedys takiego zestawu wybielajacego do uzywania w domu. kosztowal jakos ok.65zł i wszystko by były ok, gdyby mie to że jak nakładałam ten żel na zęby to mnie bolały, tak jakby było to szczypanie, ale takie niedokładnie. potem kupiłam sobie usługę wybielania na zakupach grupowych, niestety okropnie się na tym przejechalam :/ a teraz zastanawiam sie zeby po nowym roku wybielic sobie zeby w porzadnym gabinecie dentystycznym, ktory cieszy sie samymi dobrymi opiniami. chce miec piekne, biale zeby i wyloze na to, tyle ile trzeba, byleby mi tio wreszcie zrobiono porządnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al-lina
to życzę Ci abyś dobrze trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkkka
ja też na początku przygody z wybielaniem używałam jakichś domowych żeli i właśnie to było najgorsze, że miałam takie nadwrażliwe zęby... niby nie bolały, ale jak piłam coś zimnego lub ciepłego to odczuwałam dolegliwości... Przez to musiałam odstawić żel zanim zobaczyłam efekty no i dlatego zdecydowałam się na dentystę! I nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem gdzie
Stonkaaa, a możesz podać jakieś namiary na tę klinikę, w której wybielałaś zęby? Ja właśnie przymierzam się do takiego zabiegu i szukam sprawdzonych miejsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety przy tym żelu też odczuwałam nadwrażliwość, w zasadzie nadal ją odczuwam. Al-lina dzięki, mam nadzieję że dobrze w końcu trafię., Jednak nadal jestem w procesie poszukiwań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al-lina
Zdrowych i wspaniałych Świat życzę Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likul
Ja też (spóźnione ale szczere) Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielkaBarbi
Ja miałam wybielane zęby w klinice Dental Excellence w Warszawie. mogłam wybrać metode nakładkowa ale miałam wybór i wybrałam lampę zoom oczywiście jestem mega zadowolona bo to metoda dość szybka a efekt super. Polecam http://www.dentalexcellence.pl/Cennik.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habii
ale cena jest mocno wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swansong
oj niestety z pastami i domowymi sposobami na wybielanie zębów to trzeba uważać, żeby sobie krzywdy nie zrobić, bo jak się zedrze szkliwo to koniec. Najlepiej myślę jest wybielać zęby w zaufanym gabinecie, pod okiem doświadczonego stomatologa, on na pewno dobierze odpowiednią metodę, ale też będzie widział w jakim stanie są zęby. A co do kosztów, no cóż może i wybielanie nie należy do najtańszych, ale dzięki temu, że gabinety wychodzą na przeciw pacjentom można sobie na to pozwolić. Na przykład w gabinecie do którego ja chodzę (Galeria Uśmiechu) można płatności na raty rozłożyć, więc wiele zabiegów jest bardziej dostępnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habii
a na ile taki zabieg wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwwiaw
Ja mogę polecić naprawde dobrą klinike w Krakowie w której miedzy innymi mozna bezpiecznie wybielić zęby http://www.dentist.com.pl Taki zabieg wystarcza mysle ze na 2 lata , to zalezy tez od tego czy palisz, pijesz kawe itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kito
a ja znowu kupiłem hollywood smile, ostatnio stosowałem go 7 miesięcy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habii
a po jakim czasie zniknął efekt wybielania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kito
w sumie to chyba jeszcze nie zniknął ale chciałem odświeżyć nieco biel zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habii
W takim razie chyba ja też spróbuje tego hollywood smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o czymś takim? http://www.vitalab.pl/147,rio-blue-light-teeth-whitening.html Zastanawiam się nad tym, bo wszystko to brzmi racjonalnie. Wcześniej stosowałam paski wybielające ale to nie dało rady. Oczywiście liczę wyłącznie na naturalne efekty, a nie super hollywoodzką biel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po wiely różnych perypetiach i przykrych wpadkach zdecydowałam się na wybielanie w klinice stomatologicznej, jestem po wstępnych konsultacjach i mam podleczone ubytki i w przyszlym tygodniu bede juz zachwycac pieknym bialozebnym usmiechem. licze na sukces, bo i miejsce polecane przez wiele osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habii
a gdzie wybielasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi nova
a drogi taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wiele gabinetów i klinik sobie przejrzałam, o wielu czytałam. chocby z tegto watku mozna wylonic kilka jak galeria usmiechu, dental design. ale ja zdecydowałam się na dormed, z reszta wspominany tez w tym watku. oprocz tego, ze ciesza sie dobrymi opiniami, to glownie zdecydowala bliskosc zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Habii
ja raczej z tych co unikaja gabinetów dentystycznych, może kiedyś :)Teraz wypróbuje ten hollywood smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falika
wszystko pięknie ale te koszty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona 12
Koszty może i większe, ale efekty dużo lepsze no i zabieg bezpieczniejszy, lekarz jednak wszystko dobrze oceni, a na własną rękę to sobie można niezłą szkodę zrobić... Ja też wybielałam w klinice i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuudziaaaa
Patrząc po postach i zdesperowane osoby to widze ze nie slyszeliscie jeszcze o Rio Blue Light Teeth Whitening Czy jakos tak to sie pisze, http://www.vitalab.pl/147,rio-blue-light-teeth-whitening.html tutaj cały opis sprzetu. Nie nie ma za co ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×