Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość kleszczy
evelynn - na 90% zęby nie będą białe dłuższy czas. Zastanów się - one wyglądały źle z konkretnego powodu, nie były takie od początku. Jeśli ten powód nie będzie wyeliminowany to nigdy trwała biel nie będzie utrzymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleszczy - ale ja aż takich złych tych zębów nie miałam, a co, mam przestać jeść buraczki? Nie ma mowy, bo mają dużo żelaza, a wiadomo, że żelazo jest trudno przyswajalne w tabletkach, więc buraczki są super zdrowe, bo lepiej się wchłania to żelazo w nich zawarte. I tak pewnie można by dedukować z każdym jednym produktem spożywczym, który niby źle wpływa na zęby. Ja póki co cały czas mam białe, a jak faktycznie znów mi zszarzeją, to sobie wybielę raz jeszcze iBrightem i po kłopocie. Pisałam wcześniej, jak dbam o zęby, myślę, że całkiem nieźle, więc nic nie będę raczej kombinowała z dietą, z jakimiś specjalnymi sposobami, po prostu ogólna higiena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleszczy
Pojechałaś z tym przykładem. Buraczki jesz raz na miesiąc, raz na dwa tygodnie jeśli jesteś nałogowcem, a piszę o fajkach i kawie. Ludzie palą paczkę dziennie i piją po 3 mocne kawy. Głównie o takie przyzwyczajenia chodzi, a nie o jedzenie buraczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golib
ja kupiłem sobie hollywood smile i od wczoraj zacząłem wybielanie, przerzuciłem sie z papierosów na e-palenie i mam nadzieje, ze osad juz nie bedzie sie tak osadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleszczy - ja buraczki wręcz ubóstwiam, więc naprawdę często jem. Kawy tak czy siak się nie wyrzeknę, jestem niskociśnieniowcem, więc kofeina jest mi niezbędna do codziennego funkcjonowania jak ...nie wiem co ;) I pewnie coś w tym jest, że kawa barwi zęby, bo nawet w tv mówią, że należy żuć gumę po każdej kawie, ale tak jak pisałam: odpowiednio dbam o jamę ustna, a jak mi zęby od buraczków i kawy zszarzeją, to sobie znowu iBrightem wybielę i po kłopocie, nie jestem w stanie wyrzekać się swoich codziennych przyzwyczajeń, które sprawiają mi dużo przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golib
powiem, że efekt hollywood smile mnie samego zaskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uky
mnie tez a najbardziej zaskoczyło mnie to, że biel cały czas się utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezzy
tez to kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etnna
Zrobiłam sobie wybielanie u dentysty i bardzo żałuję, nie mogę gryźć bo zęby stały się bardzo wrażliwe. Czuje ogromny dyskomfort i w poniedziałek idę z reklamacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uky
ciekawe co Ci powie dentysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etnna
Powiedział, że tak musi być. U jednych nadwrażliwość trwa dłużej a u innych krócej ale jest to normalne. Gdybym wiedziała, że czeka mnie taki dyskomfort to nigdy bym sie nie zdecydowała na wybielanie u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uky
a mówił Ci to tez przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etnna
no właśnie niestety nie, a przynajmniej nie kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hasan
Potwierdzam wcześniejsze opinie - hollywood smile faktycznie ładnie wybiela zęby, nie wiem tylko jak długo utrzymuje sie efekt wybielenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anet2985
Hey, ja polecam 3D WHITE WHITESTRIPS, paski wybielające blendamet koszt 39zł efekt po pierwszych dwóch użyciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candeo
Szanowni Państwo, naturalną barwę zębów możemy odzyskać na kilka sposobów za pomocą wybielających preparatów dostępnych w sklepach oraz dzięki zabiegom stomatologicznym metodą nakładkową lub laserową. Niezależnie od metody przed wybielaniem należy skontrolować stan uzębienia u stomatologa, który usunie osad, kamień i wyleczy ewentualne ubytki. Po wybielaniu przez dwa dni powinniśmy być na tzw. białej diecie. W tym czasie należy zrezygnować z picia kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych o ciemniejszej barwie i spożywania pokarmów o wyjątkowo intensywnych barwach. Należy też wystrzegać się palenia papierosów. W tym czasie może pojawić się przejściowa nadwrażliwość zębów na zimne i gorące napoje i pokarmy. Objawy te zwykle ustępują po około 24 godzinach. Efekt wybielania niestety nie jest stały utrzymuje się od pół roku do około dwóch lat. Wszystko zależy od tego, czy prawidłowo dbamy o higienę jamy ustnej, a także od naszych przyzwyczajeń. Centrum Stomatologii Candeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaha
Trzeba pamiętać, że u każdego struktura zęba i odcień są inna. Preparety wybielające nie na każde zęby zadziałają w taki sam sposób lub mogą wogóle nie zadziałać. Ja wybielałam zęby 8 lat temu "Białą perłą" koszt 62zł( 2 żele, 3 aplikatory na zęby) 2 razy dziennie po 25min. Efekt super. Do dziś jest widoczny. Nie palę, nie pije kawy parzonej. Myję zęby 2 razy dziennie ( czaem raZ) PASTĄ SENSODYNE WHITENING I PŁUCZĘ PŁYNEM LISTERINE. Wciąż mam białe zęby. Pytałam stomatologa o wybielanie zębów, powiedział,że u mniebielsze juz nie będą. Mam najwyższy stopień bieli, jaką można mieć. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hasan
ja miałem średnią biel ale teraz jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iowa
a na jak długa starcza ten hollywood smile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hasan
kuracja jest chyba na dwa tygodnie ale mi jeszcze troche zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iowa
i na prawdę wybieliło Ci zeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hasan
wybieliło i efekt cały czas się utrzymuje pomimo mojego uzależnienia od mocnej kawy i czarnej herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iowwa
Zamówiłam sobie ten hollywood smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąs
strasznie dużo maja produktów na tej stronie, co wejdę na jakieś forum o odchudzaniu, wybielaniu, cellulicie, ćwiczeniach itp tam już jest podobny wpis a pseudonim różni się tylko nazwa miasta - podejrzane to jakoś jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina_
ja jestem zadowolona po uzywaniu białej perły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąs
a ja chyba wypróbuje hollywood smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werte
Witam wszystkich, We wtorek jestem umówiona na wybielanie u dentysty. Chce żeby efekt mnie powalił na kolana, bo cena już to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina_
uważaj, bo ktoś tu narzekał na ból i nadwrażliwość zębów po takim zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werte
jak na razie ból do zniesienia a efekt zachwycający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braknicka
ja polecam paski wybielajace whitestrips advenced seal. mozna je znalezc na allegro. sa dosc drogie ,ale naprawde dzialaja. uzywalam wszystkich z tej firmy i tylko advenced seal sa najlepsze.zadne 3d itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×