Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość karina majewska
Wybielanie zabiegowe przynosi efekty, ale i tak wymaga od nas zmiany podejścia, zmian w diecie i pozbycia się nałogów. Bez tego i tak z czasem zęby ponownie będą kiepsko wyglądały. Generalnie niełatwo jest wybielić zęby tak, aby było to trwałe. Wymaga to ciężkiej pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankeska k.
Wybielanie zębów musi być realizowane rozsądnie, a najlepiej naturalnie. Proces jest stosunkowo prosty. Powinniście przede wszystkim zmienić swoje przyzwyczajenia i myć 3 razy dziennie zęby dobrą pastą. Wówczas efekty rzeczywiście będą się systematycznie pojawiać. Wiadomo, że nie z dnia na dzień, ale na pewno do nich dotrzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaJola23
wiele tego w sieci, mi osobiście pasty nie pomogły, trochę dentysta, ale nieprzyjemne uczucie wywołane zabiegiem zostało na trochę, zajrzyj tutaj: http://zebywybielanie.pl/ coś z tego powinno Ci zdecydowanie pomóc, a jak nie to masz sporo tego jeszcze w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winona32
Witam, ja też zastanawiam się nad wybielaniem zębów w gabinecie dentystycznym. nie znam jednak nikogo, kto poleciłby mi kogoś, zatem zwracam się do Was. Czy znacie jakiś sprawdzony gabinet z Warszawy lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina b.
My odradzamy wybielanie - większość dziewczyn ma białe zęby poprzez systematyczne mycie, np. tak jak ja pastą ajona, więc odradzam ci raczej inne metody. Wybielanie jest skuteczne, ale na krótką metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabok
a co to za pasta ta ajona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blink blank
mnie też zaciekawila ta pasta, choc musze powiedziec ze prawie zdecydowalam sie wybielanie zabkow w dormedzie. to w takim razie na ile takie wybielanie u dentysty moze starczyc przy dobrych warunkach dbania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina belska
Zabok - pasta normalna. Sugerowana raczej na krwawienie dziąseł, paradontozę, ale faktycznie pozwala utrzymać biel zębów. Co mam sprawdzone na własnym przykładzie. Można powiedzieć, że te białe zęby to chyba taki efekt uboczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCM Clinic
Niestety mimo zapewnień producentów past do zębów, żadna z nich nie przyniesie spektakularnego efektu wybielenia. Powód jest prosty, stężenie składników wybielających jest za małe i nie może być większe gdy w procesie wybielania nie ma kontroli lekarza. Można jedynie lekko wybielić zęby, a prawdziwe efekty przyniesie jedynie profesjonalny zabieg u stomatologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata1111
a czy po wybieleniu zebow w gabinecie trzeba w domu stosowac jakies specjalne pasty i plyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybielałem żelem OPALESCENCE za 70zł, to samo co u dentysty 10razy taniej. Na ból zebów stosowlem i po wybielaniu potem uzywałem szkliwa w płynie by je odbudowac, wybielanie zebow bardzo je niszczy. Biała perła jest za słaba, to dobre dla dzieci, wybielanie z BP trwalo 2tygodnie masakra. Zadna pasta 'wybielająca' nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tremer
Czy nie chce ktoś sobie kupić hollywood smile? http://www.hollywood-smile.net.pl/ Przy trzech zestawach wychodzi dużo taniej. Najlepiej z okolic Warszawy lub Trojmiasta, ale może być też inny rejon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabok
szkoda, że dopiero teraz piszesz - ja już kupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tremer
Nikt inny nie jest chętny? :)) Zawsze to taniej razem :) Zabok to daj znać za parę dni co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabok
muszę powiedzieć, że jestem zadowolony, po tygodniu widać już różnicę w kolorze zębów aż się boję pić napoje "kolorowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśćka___
moim zdaniem najlepszy jest rio (jeden z tych http://zebywybielanie.pl), działa szybko, a potem efekty są łatwe w utrzymaniu, wbrew pozorom wystarcza na bardzo długo, oczywiście zęby trzeba najpierw wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w zeszłym tygodniu na stoisku Paris Smile i wybieliłam sobie w 30minut :) o 4 tony mam teraz jaśniejsze zęby, jestem bardzo zadowolona bo odbyło się szybko, bezboleśnie i bezpiecznie bo zabieg nie powoduje wrażliwości zębów. Moja koleżanka była ze mną i też się skusiła - jej wybieliły się zęby o 9 odcieni:) na prawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duomoxxxxxxx1000
polecam paski wybielające blend a med - kuracja trwała 2 tygodnie, koszt 60 zł. bardzo to zmieniło mój uśmiech:) Biała perła w nakładkach - żel tez jest ok, ale trzeba go stosować dłużej no i cena w ciągu ostatnich 2 lat podskoczyła z 38 zł. do 70 firma wykrzystuje swój dobry okres, gdy stała się popularna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deflina
a ile kosztowało Cię to wybielanie na stoisku Paris Smile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saiaba
takie zabiegi do tanich niestety nie należą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deflina
ciekawe jeszcze jak długo efekt sie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabok
a ja polecam ten hollywood smile, bo faktycznie wybiela i nie podrażnia zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tremer
A ja polecam kupić to ze mną, bo jeszcze się nie zdecydowałam. Zapłacić 120, a 70 zł to jest różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
ja pól roku temu wybielalem dentystycznie zeby w dormedzie, efekt nadal sie trzyma, pomimo tego ze wypijam jedna kawe dziennie. ale to podobno tylko dla tych, ktorzy maja dosc mocne zeby i oczywiscie do wybielania wszystkie musza byc zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga122
no tak, ale jak ktoś ma już wcześniej plombowane to po wybielaniu musiałby wymieniać wszystkie plomby, bo by kolorem nie pasowały. Ja próbowałam już jakimiś paskami i żelami, ale teraz chciałabym profesjonalnie w gabinecie. możecie dać namiary na ten dormed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tawny
Rok temu wybielałam zęby w gabinecie i była niestety duża różnica między plombami a wybielonymi zębami , szkoda, że plomby się nie wybielają. Teraz znowu wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę wybielała zęby metodą Beyond. Mam jeszcze wizytę przed, żeby oczyścić zęby i potem wybielanie. 40 minut za 800zł. Kawy i czarnej herbaty nie piję, fajek nie palę, ogólnie nie jem takich barwiących rzeczy, więc mam nadzieję, że efekt będzie się trzymał długo. Jeszcze przed samym zabiegiem wszystkiego wypytam się dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
efekt wybielania nie obejmuje plomb, ale zważywszy na to, że raczej nie ma plomb centralnie na jedynkach a raczej tam z tyłu, to i tak warto zrobić :P dormed? coś mi się obiło o uszy, to nie zaraz pod warszawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plomby zawsze można wymienić na jaśniejsze, jak ktoś ma mało to aż tak nie szarpnie po kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-lka
proponuje skorzystać z preparatów przedsatwionych w tym rankingu http://srodkiwybielajacezeby.pl/- są to najbardziej skuteczne i przetestowane prepary do wybielania zębów, osobiście korzystałąm z paskó wybielających Listerine Whitening Quick Dissolving Strips - ząbki odzyskały swój blask:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×