Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość Laky girl
miesiąc temu skończyłam wybielanie hollywood smile i efekt jest nadal super a ta strona z poprzedniego postu mi się nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona12
jeśli chodzi o dormed to jest klinika pod warszawą, dokładnie w Komorowie koło Pruszkowa. Ja jestem ich stałą klientką i bardzo polecam, wybielania nie robiłam, ale jeśli chodzi o jakość innych usług to jest ona najwyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej mnie przekonuje
wybielanie u dentysty, efekt pozostaje na dłużej i efekt hollywoodzkiego uśmiechu ma się od razu :) zastanawiam się tylko teraz nad wyborem kliniki czy gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otela
Dwa miesiące temu miałam zabieg wybielający u dentysty i po nim zęby wyglądały wspaniale, niestety teraz ciemnieją. Co ciekawe nie mam osadu ale zęby bardzo zszarzały i wyglądają gorzej niż przed zabiegiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edika
a byłaś z reklamacją w gabinecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otela
tak, stwierdzili, ze to moja wina bo pewnie nie przestrzegałam zaleceń po wybielaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edika
a jakie były te zalecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otela
24 godziny od wybielania nie można pić żadnych kolorowych napoi i palić papierosów. Ja wogóle nie palę a napoi barwiących nie piłam przez 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga122
No niestety zawsze może tak być, że efekt nie będzie zadowalający. Dlatego ja szukam na forach i wśród znajomych opinii o sprawdzonych miejscach. Z tego co widzę na forum wiele osób poleca ten Dormed i chyba tam skieruje moje pierwsze kroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likul
A ja zamówiłem hollywood smile, wolę najpierw wypróbować wybielania w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaa
ja tez zamowilam ten hollywood smile bardzo jestem ciekawa efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaaaaa
ja stosowała Crest Whitestrips Supreme dwa razy, najpierw 28 paskow i potem po dwoch miesiacach 28 i mam uśmiech jak z okladki, a mialam drogie koleżanki bardzo żólte zęby po rodziach niestety. Po paskach mam kilka odcieni bielsze i wszyscy pytają ile zaplacilam u dentysty za wybielanie heh. Na allegro mozna je chyba kupić za 70 zł i chyba tylko tam bo w sklepach ich nie widzialam ani w rosmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likul
a kto je produkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie podobno środki wybielające (jak paski, czy żele) również bardzo niszczą szkliwo. pytanie do tych co wybielali w gabinecie stomatologicznym i do tych, co wybielali różnymi środkami w domu - jak stan Waszych zębów po dłuższym czasie po wybielaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w końcu wybielam za tydzień metodą Beyond. Dam znać jak będę po. W necie znalazłam nawet pokaz jak taki zabieg wygląda, na innej stronie o "białej diecie", także wiem, co mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likul
to napisz koniecznie, drogi ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co wybielali u dentyst
mam wrażliwe szyjkki, a chcę wybielać w gabinecie dentystycznym. czy przy odsłaniających się szyjkach mogę w ten sposób wybielać? czy ktoś może mi coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ja ostatnio zastosowałam paski Sheer White 20%, efekt wybielenia jest rewelacyjny. Sheery są bardzo delikatne i nie ma szczypiącego działania jak w przypadku potocznych Crestów. Ja niestety piję 2-3 kawy dziennie, więc w moim przypadku wybielenie zębów mogło napotkać przeszkody, ale na szczęscie Sheery doskonale się sprawdziły. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga122
moja koleżanka po tym jak stosowała jakiś domowy specyfik do wybielania zamówiony w internecie to poszła do dentysty bo ją coś pobolewało i okazało się, że jej obumarł ząb! Oczywiście nie ma pewności, że to od tego, może była też jakaś inna przyczyna, ale ja wolę nie ryzykować... Dlatego wybieram się do dentysty, stwierdziłam, że zadzwonię do Doremdu. A czy wiecie ile czasu trzeba jeść białe rzeczy po takim zabiegu? Bo nie wiem czy zapisywać się przed świętami czy po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksanderra
ja też kupiłam kiedyś jakieś paski wybielające, ale użyłam ich tylko raz, bo miałam po nich strasznie nadwrażliwe zęby, nie dałam rady w ogóle jeść... Wyrzuciłam je od razu i już nigdy w domu nie będę eksperymentować, bo 2 tygodnie moje zęby dochodziły do siebie. Dlatego teraz tylko dentysta! Wybielałam już 2 razy w Warszawie, ale ciągle poszukuje miejsca idealnego... Muszę sprawdzić ten Dormed, o którym piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUZZ
Wybielałem w Dormedzie ale efekt utrzymał się tylko dwa miesiące a zęby były nadwrażliwe przez trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga122
no właśnie ja też się tego boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al-lina
słuchajcie a ten hollywood smile to jest pasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likul
to taki żel i naprawdę ładnie wybiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al-lina
i długo się to stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkkka
Ja wybielałam w Dormedzie za pomocą szyny wybielającej i jestem bardzo zadowolona. Zabieg robiłam na początku września, a efekt jest dalej widoczny, wiadomo, że nie tak jak na początku, ale ja widzę jeszcze różnicę. Moje zęby nie były nadwrażliwe - dla mnie najgorsze było to, że przez kilka dni byłam na "białej" diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×