Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość Toniks
Mi jak stomatolog robił szynę, to za każdym razem trzeba było ją podkręcać (bo się rozregulowała) i czyścić. A to oczywiście wiązało się z kosztami. Może miałem dentystę naciągacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Tosia
Od trzech dni używam hollywood smile i chociaz jeszcze efektów nie widze to przynajmniej nie podrażniło mi dziąseł ani zębów, ale na to może tez jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toniks
właśnie zamówiłem ten hollywood smile, sprawdzę go na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczxccxvxcvcxvcvb
tak tak wybielajcie a za kilka lat pekniete szkliwo i implanciki, co za debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Tosia
Nie jestem debilką i bardzo proszę abyś uważała/uważał trochę na słownictwo jakiego używasz w stosunku do innych. Po tygodniu stosowania hollywood smile zęby są o jeden odcień jaśniejsze, miałam troche osadu od wewnętrznej strony i zniknał prawie całkiem. Dziąsła jak na razie nadal w porządku, nie odczuwam oznak podrażnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepek
też właśnie zamówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iglak
A zdejmowałas kamień i ten osad u dentysty przed zastosowaniem hollywood smile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z plombami? czy plomby też się wybielą? :) czy działają te wybielacze równo na ząbki i ewentualne plomby? bo co jeśli zab się wybieli a plomba nie? będzie to głupio wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepek
Ja właśnie też i dlatego jak już dostane ten hollywood smile to skonsultuje jego skład ze swoim stomatologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Tosia
przed hollywood smile nie zdejmowałam kamienia ani osadu u stomatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe także bym sobie kupiła tę paste,ale dlaczego na allegro koszt 14,99 a na stronce 99,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxona
Zamiast tych wszystkich past ja bym poleciła metodę fast&mild. Z tego co wiem, jeszcze jest mało popularna w Polsce, ale za granicą przede wszystkim z tej metody korzystają. Ja się dowiedziałam o tym w gabinecie Tarabuła, we Wrocławiu podobno są jednymi z nielicznych, którzy stosują taką metodę. Zalet jest kilka, przede wszystkim efekty. Znacznie lepsze są niż nawet przy wybielaniu beyond, a o pastach już nie wspominając. Poza tym nie trzeba później tej słynnej białej diety stosować i praktycznie nie ma problemu z nadwrażliwością zębów... Jakbyście były zainteresowane, to tutaj możecie znaleźć sporo informacji na ten temat, naprawdę polecam: http://www.tarabula.med.pl/stomatologia-estetyczna/wybielanie-ze%CC%A8bo%CC%81w/wybielanie-fastmild-szybko-i-bezbolesnie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iglak
może na allegro jest jakaś podróba wystawiona albo coś podobnego tylko innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Tosia
wszędzie jest pełno podróbek, podaj ten link to powiem Ci czy to podróba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triva
też noszę się z zamiarem zakupu tego hollywood smile ale na allegro tego nie widziałam, możecie podać link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iglak
także szukałem tego na allegro ale nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepek
Konsultowałem temat ze stomatologiem i nie widzi On przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasty pastami według mnie najlepsze efekty daje laserowe wybielanie zębów:) sama miałam i ciągle słyszę teksty" wybielałaś zęby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triva
pewnie tak, ale taki zabieg jest chyba mocno kosztowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepek
Tu pewnie koszty są w tysiącach złotych niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o domowych sposobach? Cytryna, cynamon, soda oczyszczona? Ponoć psuje szkliwo, ale efekt po tygodniu gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triva
Nie próbowałam tych sposobów, zresztą ja mam bardzo wrażliwe zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iglak
a jaki jest koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe zębiska
Usuncie sobei kamien nazebny i osad u stomatologa, a potem sie za pasty zabierajcie. Ja co prawda wybielalam biala perla- ale bardzo dawno , i zeby nadal sa bardzo biale, poniewaz niedopuszczam do osadu. Jak pijecie kawe to z mlekiem, jak herbate to z cytryna po usunieciu tego najgorszego osadu pasty wybielajace takie jak blenda med itd dziala, zwlaszcza polecam blenda white 3d fresh cyz jakos tak te najnowsze. Utrzymuja moja biel zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi.12
Ja coś nie jestem przekonana do tych past wybielających. Kiedyś próbowałam ich, korzystałam z białej perły i nie widziałam efektów... Ale może to też kwestia faktycznie tego, że wcześniej nie usunęłam w gabinecie osadu? Nie wiem, ale od tamtego czasu jakoś sceptycznie podchodzą do takich past. A powiedz mi Luxona, jaki jest koszt tego wybielania fast&mild w tym gabinecie? Bo słyszałam już o tej metodzie, podobno bardzo popularne jest to w Niemczech, u nas jeszcze nie za bardzo, dlatego obawiam się o koszty. Nie ukrywam, że nie mam za dużo wolnych środków, które mogłabym przeznaczyć na wybielanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga-Lenka
Mnie też bardzo interesuje koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bustyl
A ja znowu zamówiłem hollywood smile, używałem tego rok temu i efekty były super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×