Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość bfgbraaa
jak myślicie, czy powinnam zrobic sobie w domu wybielanie zębów, czy zostawic to dla dentysty mam problem przy górnej trójce, miałam z przodu lekko nadpęknięty ząb i załatwione to było plombą światłoutwardzaną juz z dwa lata temu, kasy na to zostawiłam ok 400 :o a teraz mimo niepalenia, stosowania past wybielających [ale perły jeszcze nie stosowałam] mam mały ciemniejszy placek na zębie :o brzydko to wygląda. Niby inni nie widzą ale wystracz że ja się z tym źle czuję. Rozmawiałam z jedną dentystką i stwerdziła tak samo że źle to nie wygląda i nie warto ruszac zęba aby się nie ukruszył czy coś w tym stylu .. Myślicie ze paski np http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=41210 podziałają na taką ściemniałą plombę? żeby nie wyszlo tylko że reszta zebów idealnie biała a tu ten placek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lioon
w takim przypadku zostawiłbym to dla dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep.Optilus.pl
W takim razie aj znać czy działa,osobiście używałam kilku pas wybielających,ale żadna z nich na dłuższą metę nie okazała się skuteczna. Teraz jestem juz do nich uprzedzona. Pozdrawiam www.Sklep.Optilus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woziu
A ja wczoraj dostałem hollywood smile, zobaczymy czy zdziała cos z tym moim osadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bfgbraaa - ja na Twoim miejscu poszłabym do stomatologa, najlepiej do jakiegoś gabinetu stomatologii estetycznej, bo z tego co się orientuję, nie można wybielić plomby (a Ty jeszcze piszesz o plombie światłoutwardzanej) żadną pastą do zębów, paskami czy nakładkową metodą wybielania zębów - bo to są sposoby, które wybielają ZĘBY, a przecież plomba to nie ząb... Chociaż z drugiej strony, denstysta pewnie zedrze z Ciebie masę kasy... Ja w każdym razie u stomatologa nigdy nie wybielałam, swojego czasu stosowałam iBright, ale miałam generalnie zdrowe zęby, bez plomb więc ja nie miałam żadnych tego typu dylematów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colu
Ja tez zastanawiam się jaką metodę wybielania wybrać. Na zębach mam drobne przebarwienia ale największy problem to ciemne plomby, chyba najpierw powinienem je zmienić u stomatologa na jasne a dopiero później wziąć sie za wybielanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę nad metodą wybielenia zębów - i mam pytanie: czy ktoś, kto stosował iBright czy Białą Perłę ma doświadczenia z jakimiś ubytkami w zębach? Czy plomby też się wybielają? Czy trzeba najpierw zaleczyć zęby? Udać się do stomatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalescence
a czy ktos , wybielal opalescence?są różne rodzaje na allegro 10, 15 30%. Ja juz pare lat temu wybielalam u dentysty i zostały mi te foremki na zeby, chcialabym sobie teraz sama dokupiec jakis zel zeby sobie ladnie wybielic ząbki...jakie stezenie powinnam wybrac albo moze cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bornnnn
virhilo - ja uzywalam białej perły , plomby te czarne nie wybiela sie , białe tez nie ... ogolnie nie polecam takiego wybielania , jesli masz niewielkie ubytki w zebach ,nawet niewidoczne , to po białej perle prochnica zrobi swoje 10x szybciej :( ja tak mialam miedzy jedynką i dwojką i na dolnej trojce, zeby zrobily sie jakis przezroczyste jakby mialy pęknąc ide do dentysty za tydzien i jestem ciekawa co powie :/ efekt wybielania jest i to bardzo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colu
To koniecznie napisz co powiedział dentysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiokona
Ja też używałam białej perły ale efekt był nie równomierny, jedynki i dwójki pięknie się wybieliły a na trójkach nie wiedzieć czemu pozostały brzydkie przebarwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że najpierw trzeba wyleczyć zęby, zaleczyć ubytki, a później szukać sposobów wybielania. To tak, jakby mieć problemy z cerą, ale się nimi nie przejmować, tylko nakładać makijaż i nic nie robić z tymi problemami. Więc najpierw leczenie ząbków, później wybielanie - ze zdrowymi zębami i iBright i Biała Perła czy cokolwiek innego powinny dać sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colu
Dziś mam umówioną wizytę u dentysty zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bornnnn
awerina - mi dentystka powiedziała dokładnie to samo :O znów mam dwa zęby do leczenia, w tym na jedynce ... ogolnie odradzała mi jakiekolwiek wybielanie , kazde kolejne wybielanie niszczy strukture zębów, robi sie sitko ze szkliwa. Nie ma tu znaczenia czy wybielamy białą perłą czy u dentysty Raczej ciemnoty nie wciskała bo sama oferuje takie cos. Ja juz chyba wiecej wybielac zebow nie bede i tak mam slabe ząbki nie chce isc stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colu
A ja będę wymieniał chyba wszystkie plomby :( Troche mnie to szarpnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgdsznh
http://www.youtube.com/watch?v=RUy-5-ewLbA Rok temu płaciłem za to 700zł. Efekt bardzo fajny. Do 24 godzin po wybielaniu zęby są bardzo wrażliwe. Przez 2 dni od wybielania nie wolno jeść kolorowych posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranova28
Ja swoje robiłam w Dentari w Czestochowie. Powiem tak u mnie a miała robiony zabieg kilka miesiecy temu jest cały czas super. Bardzo sobie chwalę i polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colu
no tak ale zapewne palaczem nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od struktury zęba - jak ktoś ma mocne, zdrowe zęby, to wybielanie im nie zaszkodzi. Ja wybielam sposobem z nakładkami i żelem iBright, zęby mam białe, zdrowe, szkliwo ok, nie są nadwrażliwe - więc można taki efekt osiągnąć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyrym tym
Wydaje mi się, że bardzo skuteczne w wybielaniu jest piaskowanie bo usuwa wszelkie przebarwienia z zębów i osad. Ale trzeba przed omówieniem się na wizytę sprawdzić sobie jaki jest sprzęt, nowoczesny sprzęt dentystyczny to podstawa. Stomadex w Poznaniu mają fajny gabinet, muszę ich pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikiej
Zamówiłem ten hoolywood smile, ciekawy jestem czy poradzi sobie z moim osadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajki
Napisz czy jest skuteczny bo ja też chcę go zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z oficjalnej strony iBrighta też można zamówić ten żel, tak, tabletko na odchudzanie? ;) Bo tam jest formularz kontaktowy, formularz zamówienia, więc ja chciałam stamtąd zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giżo
Mam pytanie: czy ten hollywood smile to długo trzeba trzymać na zębach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli suma sumarum i tak zamawia się z głównej strony iBrighta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pendziko
do Giżo: hollywood smile nakładasz szczoteczką na zęby i trzymasz 15 minut. U mnie rewelacyjnie się spisał, teraz zamówiłem dla żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilreni - no tak, na stronie iBrighta bierzesz "zamów online" - w ten sposób zamawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giżo
Dzięki, w takim razie zamawiam ten hollywood smile, napisz czy u mnie tez się spisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×