Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość Iglak
a to tylko przez internet można zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evoda
chyba tylko przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iglak
właśnie sobie to zamówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dawna kupuję pasty do zębów z efektem wybielania, ale różnicy nie widzę. Troche szkoda mi kasy na wybielanie w gabinecie dentystycznym, wolałabym wybielić zęby stopniowo jakimiś metodami domowymi. Zasłyszałam ostatnimi czasie o metodzie Liquid Smile, ktora w Stanach jest dosyć popularna, słyszałam że podobno nakłada się to pędzelkiem na zęby jak błyszczyk i to działa 15 min i się tego nie spłukuje a w nocy się odbudowuje warstwa ochronna zęba. Zna to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iglak
Nie słyszałem ale brzmi ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvmndm,fsn
Ja używałam pasty Blanx i jakiś tam efekt był spoko, ale za miesiąc idę wybielać u stomatologa laserem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evoda
a ile taka przyjemność u stomatologa kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_G
Stosowałam ten hollywood smile przez dwa tygodnie. Wczoraj byłam u swojego stomatologa na wizycie kontrolnej i był pod dużym wrażeniem tego jak wybieliło mi zęby. Jeśli chodzi o sam hollywood smile to nie podrażnił mi zębów ani dziąseł ale ten motylek, który miał ułatwiać nakładanie żelu w moim przekonaniu jest raczej kiepski albo niezbyt umiejętnie go stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno dawno temu
Ja przed swoim ślubem stosowałam takie nakładki na zęby, które wypełnia się żelem ze strzykawki i trzyma chyba 20 czy 30 minut. Pod koniec troszkę kuło w zęby ale dało się wytrzymać. Stosowałam chyba koło miesiąca ale nie codziennie i efekt był naprawdę super, zęby miałam rzeczywiście jak hollywoodzka gwiazda. Może ktoś wie o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iglak
Ja również używam hollywood smile i jak na razie problemów z tym motylkiem niemam a zęby faktycznie wyglądają lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLECAM SERDECZNIE!!!
jesli interesuje kogos jak dziala wybielanie metoda nakladkowa, napiszcie a z przyjemnoscia opisze wszystko co i jak:) od razu moge powiedziec ze zaplacilam 250 zl. cena jest wysoka ze wzgledu na wykonanie nakladek, ale jesli bede chciala kiedys powtorzyc proces wybielania to zaplace za sam zel, ok60 zl, bo nakladki juz mam. efekty sa swietne i po ok miesiacu z ŻÓŁTYCH zebow zrobily sie poprostu BIAŁE :) piszcie jesli chcecie znac szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evoda
a możesz napisać coś wiecej o tej metodzie nakładkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam żółte zęby od kawy
piję sporo kawy i czasem mocną herbatę i mimo częstego mycia zębów pozostają żółte,co mi się nie sprawdziło to colgate wybielająca, denivit, pearl drops, blendamed white, colodent dla palaczy(pic na wode wyjątkowo syfska pasta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam żółte zęby od kawy
chyba się skuszę na jakąś inną metodę , bo pasty to faktycznie pic na wodę wybielające oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponka
a jak długo należy stosować ten hollywood smile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iglak
na ulotce wyczytałem, że 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zęby żółte od palenia
Mocno zżółkły mi zęby od papierosów. Poddałem się nawet wybielaniu u dentysty. Cały zabieg kosztował mnie ponad tysiąc złotych. Zęby wyglądały super przez pół roku, teraz znowu są żółte. Stosowałem już blendamed white, pearl drops i chyba jeszcze ze dwie pasty dla palaczy z bardzo miernym skutkiem. Mam zdrowe i mocne zęby ale żółtawy odcień do szału mnie doprowadza. Wczoraj zamówiłem sobie ten hollywood smile i zamierzam sprawdzić czy wart jest swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Tosia
ja tez zamówiłam hollywood smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beyond
ja w 2007 wybielalam zeby u dentysty metoda beyond, od tamtej pory co ol rokuuzywam paskow wybielajach blendamed i jestem super zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jetaka
a mi te paski wybielajace blendamed nic nie dały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Tosia
No właśnie mi też nic a nic ale tak samo było z pearl drops i innymi, mam nadzieję, że z tym hollywood smile będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponka
właśnie skusiłam sie na hollywood smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta wybielająca
kazda pasta ktora ma w opisie ze wybiela to zadziała,..bo ma sporo substancji sciernych i to jest to całe hało :p nie uzywajcie takich past ciągle,róbcie przerwy bo moze pojawić sie nadwrazliwosc choćby\ wybielanie..w tym wpadku to po prostu nic innego ja sciągnięcie osadu na nfz w kazdym gabinecie nalezy sie scaling ..to czyszczenie z kamienia i osadu i odrazu zabki bedą jasniejsze.mozna zrobić jeszcze piaskowanie ale to raczej juz płatne :p zadna pasta nie powinna miec substancji wybielających czyli własciwie kwasu...takie wybielanie tylko pod nadzorem dentysty szukajcie beyond gabinetów,w niekórych wybielanie w godzine to koszt 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik:)
strona wygląda ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Tosia
zamówiłam, dam znać czy działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iglak
Trzy tygodnie temu skończyłem swoją 14-dniową przygodę z hollywood smile i jak na razie efekt się utrzymuję. Tzn: zęby są bielsze o dwa odcienie (tak twierdzi dentysta) ale kamień czy osad po fajkach, który był na wewnętrznej stronie zębów gdzieniegdzie pozostał. Dlatego tym, którzy zamierzają stosować hollywood smile proponuję aby najpierw usunęli kamień u dentysty a dopiero potem wybielili sobie zęby hollywood smile, ja tak zrobię następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka;)
opalescence tj żel w strzykawce 1 strzykawka na jeden dwa zabiegi początkowo zaczynasz od stężenia 10% później 15% i 20% cena jednej strzykawki ok 16zł ale potrzebna jest do tego specjalna szyna którą robi stomatolog ok 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepek
ale ta szyna służy już na stałe czy za każdym razem trzeba ją zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×