Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość W_lENIKA
Kurcze, przestraszyłam się, że ja też kupiłam nie to co trzeba ale na szczeście jest wszystko ok. Wczoraj przyszła przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riccola
Ja wczoraj skończyłam wybielanie Hollywood smile i tez jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishkaaa
chyba też się skusze na ten Hollywood smile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riccola
kella a jak u Ciebie z efektami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie znajoma
ja używam białej perły już 8 dni. Już oi. 16 godz. efekty jeśli są to znikome. producent zapewnia efekty po 10-14 dniach więc moze jeszcze nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejla
pewnie dużo tez zależy od szkliwa zębów, moje sa takie, że nawet wybielanie u dentysty niewiele zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej samemu zainwestować w jakiś środek? Ja wybielam kiedyś zęby preparatem iBright i wyszło mi dużo taniej niż w salonie urody, a efekt był świetny, wiec ja raczej preferuję szukanie czegoś na własną rękę niż korzystanie ze stomatologii estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do motazr
Ostatnio moja ciocia zachwalała tą metodę, mieszka w Niemczech i podobno tam teraz ta metoda jest bardzo popularna. Z efektu bardzo zadowolona, a co też ważne, nie ma problemów z nadwrażliwością zębów po tym zabiegu. Wiem, że w Polsce niewiele gabinetów jeszcze stosuje coś takiego, jeśli ten z Wrocławia Tarabuła wypatrzyłaś, bo stamtąd jesteś, to polecam skorzystać z tej oferty. Jest trochę droższe niż beyond, ale podobno znacznie skuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tych sposobów na piękne białe zębiacze ;) Hollywód smile, iBright, fastmild - czego nie zrobimy, żeby wyglądać dobrze?:) Ale tak zauważyłam, że kobiety generalnie mają ładniejsze, bielsze zęby, nie wiem, czy to wynika z tego, że babki bardziej o siebie dbają, czy to jakieś płciowe uwarunkowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihala
Ja potwierdzam, że fast&mild jest obecnie, jeśli nie najlepszą, to jedną z najlepszych metod na wybielenie zębów. Ma wiele zalet i przewag nad innymi metodami, jedyną wadą jest cena, ale i tak nie jest jakaś mega wysoka. Artykuł dość jasno opisuje zalety tej metody, jednak moim zdaniem najważniejsze jest to, że podczas wybielania można decydować czy już taki poziom jest wystarczający czy jeszcze o jeden poziom dalej chcemy pójść. W beyond czegoś takiego nie ma. Ale nie do końca jest tak, że jeszcze w bardzo niewielu gabinetach stosują tę metodę, ale fakt faktem, że ten gabinet z Wrocławia jest znany i z tego co wiem, bardzo dobry, więc ludzie z okolic nie muszą szukać alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gasik
A mi iBright nie podpasował i zęby po nim zrobiły się potwornie wrażliwe, dopiero po czterech miesiącach wszystko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lager
Ja też nie mogłem stosować iBright, dostałem zapalenia dziąseł, stomatolog powiedział, że prawdopodobnie jestem uczulony na jakiś składnik. Wczoraj zamówiłem ten hollywood smile ale jak dostane to najpierw skonsultuję skład z dentystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, skład jest kluczowy jeśli chodzi o wszelkie specyfiki, które przyjmujemy, więc jak ktoś faktycznie jest na coś uczulony i o tym wie, to powinien wnikliwie czytać etykietki. Ja zakładałam te nakładki iBright i ładnie się dopasowały, nie miałam problemów z nadwrażliwością, zęby zrobiły się bielsze, więc widocznie dobrze dobrałam sobie specyfik do mojej jamy ustnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam ładne białe ząbki bez żadnych ubocznych skutków po iBright, grunt to dobrze dopasować nakładki, no i fajne jest to, że widzi się każdego dnia bielsze zęby, więc jak już jest się zadowolonym z efektów, to można przestać stosować i zakończyć na takim odcieniu, który nam pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam białe ząbki bez żadnych skutków ubocznych po iBright, kluczowa sprawa to dobrze dopasować nakładki, i fajne jest to, że z dnia na dzień można obserwować jak zęby robią się bielsze, więc jak już osiągniemy taki efekt, jaki nam odpowiada, można po prostu zakończyć stosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reliwa
ja nie używałam iBright ale należę do grona zadowolonych z Hollywood smile, sztyft bardzo ładnie wybielił mi zęby. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkim, efektywnym i bezpiecznym sposobem jest laserowe wybielanie zębów. Po 3 zabiegach 99% pacjentów jest zadowolonych z efektów. Efekt zabiegu utrzymuje się do ok. 2 lat. Zabiegi można wykonać w gabinetach medycyny estetycznej. Upewnij się jednak, że klinika do której idziesz posiada odpowiedni certyfikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reliwa
no tak ale te koszty są trochę duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lager
a nawet bardzo duże niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gieńcia
Dziś zamówiłam sobie ten hollywood smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebytakbuialejak
polecam inny sposób na białe zęby - preparat http://tinylink.pl/bialezeby Bright to najszybsza, najbezpieczniejsza i najbardziej skuteczna formuła wybielania zębów. Sprawdzone działanie potwierdzone przez stomatologów rozjaśniania i gwarantuje idealny uśmiech! Przekonaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie, proszę, na forum, czy iBright jest wygodny w użyciu, czy trzeba formować te nakładki, czy trzeba je jakoś przyklejać i trzymać na zębach, żeby nie wyleciały - czy ta metoda na wybielanie zębów jest przeznaczona także dla osób, które cierpliwości do takich rzeczy nie mają?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritoh
a ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritoh
droga ta impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helio
Czytam to forum i sam nie wiem na co się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lioon
Mi żona kupiła ten hollywood smile i jestem zadowolony, zęby dużo lepiej wyglądają chociaż jestem długoletnim palaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się porówna cenę iBrighta do ceny takiego zabiegu wybielającego u stomatologa, to ten iBright wychodzi dużo taniej. Wybielanie u dentysty - to jest dopiero droga impreza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×