Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość luxona
Megi - koszt wybielania fast&mild to 1000 zł, ale z tego co wiem, to można skorzystać jeszcze z jakichś promocji, np. poprzez polubienie ich strony na fb są zniżki. A poza tym możesz rozłożyć płatność na raty. U nich na miejscu możesz załatwić właśnie płatność ratalną, więc myślę, że w razie czego uda Ci się jakoś dogadać tak, żeby było dla Ciebie wygodnie. Mam nadzieję, że również będziesz zadowolona!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoszzzkaa
pasty wybielajace maja praktycznie w sobie srodki scierne,mjaa sciagnąc osad z zębów,i to jest ten słynny efekt wybieljacy o ton czy pół tonu,zeby wybielic zeby trzeba uzyc kwasu,nikt nie doda kwasu do pasty!!!! wybielanie jesli juz to tylko pod nadzorem lekarza dentysty,sa rozne metody,nakładkowa-takie szyny gdzie dajemy zel-kwas ok 16% stezenie 2x dziennie po 0,5h albo w godzine na fotelu dentystycznym -ok 500zl-1tys zl koszt efekt utrzymuje sie ok 2 lat efekt bedzie jesli zeby sa zdrowe i nie "połatane" wypełnieniami polecam ogólnie scaling -czyli czyszczenie zebów z kamienia i osadów i piaskwanie to tez duzo daje a pasta wybielejaca moze byc najtansza....a dzialanie podobne przy czym moze potem sie pojawic nadwrazliwosc bo scieramy szkliwo ktore zabezpiecza ząb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''polecam ogólnie scaling -czyli czyszczenie zebów z kamienia i osadów i piaskwanie to tez duzo daje'' a ile takie zabiegi kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek pustyni
opalescennce można kupić na allegro są różne stężenia od 10% po 35% tego samego używaja dentyści a koszty różnią sie ze ho ho na allegro za 4 strzykawki i szyny zaplacilam 86 zł z przesyłka a u stomatologa ta sama metoda 800 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja bym sie bał takich środków sam stosować. Zęby ma sie tylko jedne. Później jak uszkodzisz to ogromny koszt i pewnie ból. A papierosków nie pale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-palaczka
Ja też używałam Blanx Extra white ale efekt bardzo szybko zniknął, może dla tego że paliłam analogi, teraz przerzuciłam się na e-papierosy i wypróbuje hollywood smile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiotes
też mam ochotę wypróbować ten hollywood smile, nadal tylko na stronie można to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga-Lenka
z tego co wiem to tak, tylko na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry efekt
Dwa dni temu skończyłam hollywood smile i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektu, zęby są wyraźnie jaśniejsze i zniknęły mi żółte przebarwienia. Wczoraj byłam u dentysty na przeglądzie i pani dentystka bardzo była zaskoczona efektem jaki uzyskałam. Polecam tą metodę wybielania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reńka 123
Ja tez jestem zadowolona. Używam hollywood smile od 10 dni i widzę różnice w kolorze zębów a co najważniejsze ten sztyft nie podrażnił mi ani zębów ani dziąseł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziora hmm..
hej ja polecam blend-a-med są w sprzedaży w butiku na www.topmodeo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusia_k
ja byłam w salonie no+vello na wybielaniu zębów. jestem zadowolona, moje zęby rozjaśniły się o 5 tonów! nie boicie się tak same kombinować? można sobie bardziej zaszkodzić. a dentystka polecała mi pastę blanx i szczoteczkę najmiększą na rynku curaprox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byśka
Ewusia a droga Cie ta przyjemność wyniosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniania.
mi pomogło dopiero wybielanie u stomatologa , ale tania to przyjemność nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusia_k
Byśka w nomasvello standardowo kosztuje 499zł. Ale promocję mają teraz w Krakowie (obok galerii kazimierz) i 299zł kosztowała mnie ta przyjemność. całkiem przystępnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byśka
Cena zachęcająca ale odległość już nie tak bardzo - ja niestety mieszkam w Wa-wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_92
Wybielanie? Hm nie warto tracić kasy na wybielanie u dentysty, ponieważ efekty i tak nie są długotrwałe. Nie inwestuj w żadne wybielanie laserowe czy metodą nakładkową. Ja po zdjęciu aparatu miałam okropny koloryt zębów. Pomogły mi paski Whitestrips z Blendamed i pasta Colgate Max White One (ta mała srebrna). Zużyłam już dwa opakowania i moje ząbki wyglądają super! ___ www.Bielizna-Anna.pl - bielizna z renomowanych firm dla Ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byśka
No własnie Colgate Max White One używałam przez dwa miesiąca i w moim przypadku nie bardzo się sprawdziła. Teraz zamówiłam ten hollywood smile i zobaczę jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusia_k
Byśka no+vello to sieciówka i ma salony i w Warszawie :) popytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byśka
Poszukam w sieci ale najpierw sprawdzę ten hollywood smile, podobno przesyłka już do mnie wyszła. W poniedziałek mam tez umówiony zabieg czyszczenia zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reńka 123
Ja jestem mega zadowolona z hollywood smile, bardzo ładnie wybielił mi zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_lENIKA
Także skusiłam się na hollywood smile i czekam na dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kella
ja tez skusilam sie na Hollywood smile, wczesniej oczywiscie czytalam to forum i wyczytalam, ze po 2 tygodniach stosowania otrzymałyscie rewelacyjne efekt. ja kupilam nakladki ale jest napisane ze zel wystarcza na 5 sesji po 10 minut i tak sie zastanawiam to kupilyscie wiecej niz jeden zestaw, czy tak ekonomicznie korzystalyscie czy moze nie codziennie? ja zastosowalam raz i nie widze zadnego efektu a zostalo juz tylko 4 razy. boje sie ze robie cos zle. ze moze zle uformowalam te nakladki bo dostaje mi sie slina do nakladek a zel troche wyplywa. pomozcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kella
aaaa i czy po wybielaniu mozna cos jesc i pic czy lepiej robic juz przed snem i sie wstrzymac z konsumpcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfhfgjghkjhl
radze bardzo skutecznie zbierac na implanty albo proteze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reńka 123
Ja nie miałam żadnej nakładki w zestawie tylko taki motylek, sztyft starczył mi na dwa tygodnie. Zastanawiam się czy mamy ten sam produkt. Ja zamawiałam na stronie: http://www.hollywood-smile.net.pl/. Ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reńka 123
To wszystko jasne, daj znać czy są jakieś efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×