Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość gość
Skutecznie wybielić żeby można wyłącznie w gabinecie za pomocą profesjonalnych nakładek lub lampy. Ja kiedyś wielokrotnie próbowałam wybielić żeby np. paskami i nic nie pomagało, Dopiero w gabinecie www.popkoadam.pl wybieliłam zęby o kilka odcieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A używa ktoś nakładek iWhite? Mam ich pastę do zębów i zastanawiam się nad nakładkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam nakładki iWhite już jakiś czas i polecam szczególnie jak masz już pastę :) efekty są naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam polecam żel dr martin schwarz,można go w łatwy sposób zamówić przez internet,co jest mega dla mnie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina44
Próbowałam już wiele różnych past wybielających ale efekt zawsze był dla mnie za słaby. Znalazłam w necie Metodę Martuni, spróbowałam i nie żałuję, bo zęby wybieliły się o kilka odcieni :) nareszcie jestem zadowolona z efektu :) https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweek23
Hej, znalazłem nowy sklep z paskami wybielającymi - stosował je ktoś i może zamawiał z tego sklepu? Czytałem w necie i są różne opinie, ale raczej że działają tylko zęby moga boleć. Paski to Crest 3D White, a sklep http://www.crestpolska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuteczne wybielanie to niestety tylko u dentysty. wetdy efekt faktycznie jest "wow" a zęby białe. sama nie moglam sie zdecydowac ale w koncu wybieliłam i jestem zadowolona. w wawie jakby ktoś szukał to polecam anam na dzikiej - tam właśnie robiłam i nie mam żadnych zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne wybielanie jest wyłącznie w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Te wszystkie domowe sposoby nie dadzą Ci dobrego i trwałego efektu. Ja wybielałam zęby w gabinecie www.popkoadam.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraDomańska
Nie to, że jestem eko, ale wszystkie paski podrażniały mi zęby i dziąsła. Nie wiem, co do nich dodają. Zawsze mam po nich nadwrażliwosć:/ Kupiłam sobie ostatnio węgiel aktywny z dodatkami wybielającymi: https://wieczniemloda.com/produkt/wegiel-wybielajacy-zeby-proszek Jest bardzo ok. Używa go cała rodzina, nasz mały też. Węgiel jest bezpieczny i działa. Mogę go polecić, opakowanie jest spore i dla naszej trójki super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endlessly87
Moim zdaniem warto uważać na podróbki pasków wybielających, bo można tylko uszkodzić sobie szkliwo.. Warto dopłacić kilka złotych i kupić oryginalne paski wybielające ze strony producenta, ja tak zrobiłam około 8 miesięcy temu i muszę przyznać, że efekt jest zadowalający, a co najważniejsze trwały, odpukać - na razie nie musiałam nic powtarzać ani dokupywać, a ząbki wyraźnie bielsze :) Link do strony producenta: goo...gl/p4j5eS (usuńcie kropki, kafeteria nie chce mi dać wkleić linku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten proszek to nie jest zwykły węgiel aktywny za 7zł dostępny w aptece?? ja co miesiące wybielam żelem dr martin schwarz i mi wystarczy,nawet wydaje mi się że nic lepszego nie osiągne,bo większa biel to już chyba tlyko photoshop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z past najlepsza jest czarna naturalna pasta lub np. Lacalut White. Na spektakularne wybielenie takimi pastami bym nie liczyła, ponieważ mają one na celu usunąć jedynie kamień nazębny a nie zmienić ich kolor. Najskuteczniej jest wybielić w gabinecie lub w domu za pomocą odpowiednich preparatów, pasty i płyny świetnie sprawdzają się fajnie ale tylko przy utrzymaniu śnieżnobiałych zębów :) Swoją drogą, polecam wszystkim te płyny https://www.listerine.pl/wybielanie-zębów/jak-wybielić-zęby, są świetne nie tylko jeśli chodzi o wybielanie ale również świeży oddech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wybielili ładnie oni www.nzozalmadent.pl bardzo trwale i bezpiecznie do tego, jestem ogromnie zadowolona, bo w końcu po długich latach mam białe, zdrowe żeby o których marzyłam! Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluniaa
Ja wybielam zęby u doktor Świątkowskiej w Krakowie lampą Beyond https://stomatologiaswiatkowska.pl/wybielanie-zebow-krakow/ i jestem zadowolona z efektu, zęby po zabiegu nie stały się jakoś wyjątkowo nadwrażliwe. Natomiast odradzam wszystkim wybielanie samodzielne, bo można sobie tylko zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybielałem metodą beyond dwa razy po 1000 zł zero efektu choc stomatolog twierdził inaczej aż mu sie zaśmiałem w twarz że 3 odcienie bielsze nie polecam wbrew pozytywnym opiniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merigold1
ja mam iść na wybielanie do impladentu właśnie. trochę się boję, zawsze przed wizytą u dentysty się boję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorek72
Byłem 2x na wybielaniu w http://klinikaestetica.pl we Wrocławiu i różnice widać ogromną. Białe zęby to chyba marzenie każdego z nas także polecam profesjonalistów takich jak właśnie klinika estetica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś ma marzenie o białych zębach to polecam się rozejrzeć za żelem dr schwarz expert 20%.Ja ejstem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie mogę polecić Klinikę Luxdentica na Ruczaju, również wybielałam tam zęby u dra Jędrulka. Super efekt, super fachowiec i super miejsce. Naprawdę drugiej kliniki stomatologicznej w takim wydaniu nie widziałam w Krakowie na pewno, trzymają wysoki poziom zarówno jeśli chodzi o samą klinikę, jej wnętrza i wyposażenie, jak i personel oraz jakość świadczonych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio coś słyszałam o paskach wybielających zęby, dobre to jest? Ktoś próbował stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamond foxy
Ja używałam Whitestrips i powiem ci, że dają radę, zakładałam je na 10 minut przez 2 tygodnie i mam teraz bielutkie ząbki :3 Najlepiej je kupić na bialy-usmiech.pl tam masz je w dobrej cenie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wertopsja
Faktycznie Whitestrips jest cacy cacy bumcyk bal, każdy je stosuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×