Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość v.n.

Co was razi w wystroju mieszkań?

Polecane posty

Gość v.n.

Wpisujcie. Mnie dobijają kolekcje dezodorantów na meblościance lub pudełek po papierosach, serwetka na telewizorze i na tym jeszcze jakiś wazon, kolekcja durnostojek łapiących kurz. I żeby nie było, ten temat nie ma na celu wyśmiewanie kogoś biedniejszego, więc nie pisać, że ktoś ma np.stare meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nic nie razi
każdy mebluje jak uważa za stosowne. Mnie nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna wielka 25
nie wiem gdzie ty mieszkasz ale ja takie wnętrza to widziałam w latach 80-90 na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irysowiec
gipsowe bibeloty, szklana ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v.n.
Właśnie nie mieszkam na popegeerowskiej wsi tylko w mieście ponad 100 tysięcznym :D Dopiszę w takim razie folię na dywanie (żeby się nie niszczył) i koc z bazaru w konie na skórzanym wypoczynku w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dużo książek i pamiątek rodzinnych..i co mam wywalić, bo komuś się nie podoba/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam takie 'tandetne' rzeczy w wystroju u innych ludzi, zazwyczaj za każdą taką rzeczą kryje się historia, wspomnienie. Nie lubię sztucznych sterylnych mieszkań wprost z salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irysowiec
aaa jelenie na rykowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Mnie raza typowe polskie mebloscianki i wersalki. Oferta sklepow jest bardzo bogata, komody, szafki, polki, rozkladane sofy, czy kanapy, mozna minimalistycznie i gustownie urzadzic mieszkanie. Zgodze sie jednak, ze to kwestia gustu, dlatego pisze tylko o moich gustach. Czego nie moge strawic to boazerie i panele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooi moii
dywan taki niby królewsko orientalny wzór, jeszcze w kolorze bordowo czerwonym, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v.n.
Przecież nikt nie pisał o książkach, książki są ok. Chodziło mi raczej o takie bibeloty ze sklepu "wszystko po 4 złote". Mieszkanie nie musi być sterylne, ale kolekcja zużytych dezodorantów to już chyba przegięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrdeww
mnie razi wszystko, żałosne reprodukcje, kiczowate obrazy, wazony, beznadziejne meble, góralskie ozdoby, firanki. Firanki to najgorszy syf, jakieś wzorki ,kwiatki, jak w niemieckich chałupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwalcie się od wystroju
cudzych chałup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem
Mnie drażni horror vacui, czyli zapełnianie każdego kąta czymkolwiek. Może to dlatego, że sama jestem na etapie wyrzucania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko niespodzianka
Wkurza mnie przepych, meblościanki a na nich masa pierdół jakieś wazony, szła, serwetki itd. Podłogi pokryte pstrokatymi dywanami i do tego równie pstrokate tandetne tapety. Zbyt dużo kwiatów (wiszące na ścianach, parapety nimi zapchane itd.) Ceraty na stole w kuchni. Układanie właśnie na meblach pustych butelek po alkoholu, kosmetyków, szklanek od piwa i innych badziewi. Ogólnie całe pomieszczenia zawalone meblami, fotele, wersalka, dywan w kwiatki tapeta w kwiatki, roślinki i pełno dupereli , niestety to częsty widok w Polsce szczególnie na jakiś zadupiach. Jak szukałam mieszkania do wynajęcia w Gdańsku to naprawdę ciężko było znaleźć ładne nowoczesne lokum, sama tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wywalę pięknych encyklopedii, albumów, dlatego,ze era internetu i ona może mieć swój kres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co masz do wersalek?
Wersalki są praktyczne, rozłożysz i już, a taką sofę to trzeba wysuwać, ławy przestawiać i w chuj poduszek na tym, nie ma gdzie upchać jak się chce pościelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się jak ktoś ma cały regał takich brzydko poukładanych starych książek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provokacja
miałam nie przeklinać ale WKURWIA mnie jak ktoś zakrywa kanapy i fotele kocami :O to tak jakby miał podarte i sie wstydził :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabba dabba jello
mi sie nie podoba na meblach serwis do kawy, tzn filizaneczki, spodeczki, kufle do piwa, kieliszki do wodki i to jeszcze kazdy z innej parafii, oraz pudla np po radiomagnetofonie sprzed 20 lat na szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się ostatnio podoba styl skandynawski kupiłam kilka białych szafek, półek...i jeden pokój urządzam na biało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrtyuyuiuii
fotel czy kanape sie zakrywa kocem, zeby sie nie ubrudzila jak taka fleja jak ty sie zeszcza albo cos, wiec to akurat jest dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczne kwiatki
serwetki,bibeloty na meblach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×