Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość v.n.

Co was razi w wystroju mieszkań?

Polecane posty

Gość no bo te dywaniki
ciągle w sprzedaży np w ysku...po 3 w kąplecie, jeden pod sedes, drugi do klapy, trzeci na środek podłogi łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almlksakdfd
misiek na telewizorze,serwetki na meblosciance,wykladzina krzywo polozona,cerata na stole,buty na gazecie.sznurki na pranie w lazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem
To w sumie nie jest kwestia wystroju, ale razi mnie przechowywanie na wierzchu akcesoriów porządkowych typu szmaty czy końcówki do odkurzacza. Albo suszenie gąbek do naczyń metodą przewieszania przez kran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo te dywaniki
o bez przesady, zegarów z kukułką tak nie ma w sprzedaży, przynajmniej nie widziałam...wszystkie inne to już praktycznie antyki i nie wiele osób je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo te dywaniki
almlksakdfd - yyyyyy to jak mieszkam w bloku to gdzie niby mam suszyć pranie? Nie mam sznurków, ale nad wanną mam zamontowaną suszarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość give me everything
ja mam mega wiesniackie mieszkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooopopopooopooooo
sznurki w lazience to niestety czasem koniecznosc, ale co powiedziec o sznurkach przeciagnietych w kuchni? I sztuczne jablka i inne owoce na tacy na ozdobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale super topic
Wymiataja pudelka po bombonierkach i kolekcja antyperspirantow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdvyr
Ja widziałam nawet u kogoś podarte reczniki na fotelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo rażą meblościanki i wersalki. Nie lubie też wieśniackich zasłon, i długich firanek w kuchni :O. Całe okno w kwiatkach ze wogóle światła nie ma najgorsze :O. Przykrywanie kanap tzw narzutami straszne :O. Denerwuje mnie też jak ktoś ma żyrandol na 5 żarówek a świeci jedną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfeprgjrhbpjvgfjv
o Proszek to juz wiesz co to jest mebloscianka? a jak bylas mala to rodzice nie mieli mebloscianki? Tak z ciekawosci pytam, bo zastanawiam sie, w czym w takim razie trzymali ubrania/ posciel i inne rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się dziwię
mnie drażni bałagan i syf w mieszkaniu. Kiedys byłam na długim chorobowym i z nudów zaczęłam sobie przegladać w necie oferty mieszkań z pośrednictw. Kurcze jak ludzie się nie wstydzą nie sprzatnąć mieszkania i zaprosić agenta nieruchomości, zeby zrobił fotki mieszkania. A potem takie zdjęcia idą w świat. W dużym pokoju na na dywanie nocnik dla dziecka, na kanapie sterta pampersów, w kuchni brudne garnki, talerze, w łazience zamiast kafli widać pranie i kolekcje majtek i skarpet pani i pana domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj lepiej zamówcie
Też mnie to zadziwia :D Ten pierdolnik na zdjęciach nieruchomości. U niektórych bałagan to faktycznie element wystroju. Mnie do szału doprowadzają włosy w/na umywalce lub wannie. Ale to chyba z wystrojem niewiele ma wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfeprgjrhbpjvgfjv
i jeszcze plastikowa zaslona na prysznic cala w zaschnietym mydle i oblesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzają mnie te koco-narzuty zawieszone pineskami do ściany w zwierzęta, święte rodziny itp. Krzesła jako wieszaki na ubrania( tzn. wszystkie ciuchy zamaist w szafie elegancko pozawieszane na każdym krześle). Te kraty zlote w oknach, jak dla mnie wiocha na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahaha
ciekawi mnie ilu z was ma własne mieszkanie, które samemu wyposażyliście??? Krytykujecie innych, a najbardziej nieszczęsne meblościanki. Czy wy wogóle nie zdajecie sobie sprawy ile godzin za komuny wasi rodzice stali w kolejce aby dostać meblościankę pt. "bieszczady" lub "sudety"??? Mam swoje mieszkanie, które urządziłam po swojemu i wiecie ilu takich jak wy "dekoratorów z bożej łaski" przychodzi i mówi, że białe ściany są nieciekawe i podsuwają mi fotki z czasopism wnętrzarskich ze ścianami w kolorach lila i pistacja w jednym pokoju.... wrrrr Albo czemu zrobiliście w łazience wannę kiedy można zrobić sobie piękny prysznic. Przecież to teraz takie modne. Meble w kuchni powinny być świecące czerwone z szarymi dodatkami!! Teraz to takie modne!!! Za kilka lat będzie tak samo tandetne jek te meblościanki i boazerie.... Jesteście żenujący.... Jedyni i nieomylni. PS. Złote ramy są śliczne tylko że w odpowiednio wykończonym domu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meble to nie ubranie że można
co sezon wymieniac.Nie jestem osobą bardzo majętną ,kupiłam meble z 10 lat temu i wiadomo że nie są na czasie ale trudno.Gdybym miała kasę to wiedziałabym jak gustownie urządzic mieszkanie.Więc wytykanie komuś że ma wersalkę czy meblościankę jest niepowazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, dlaczego myślisz że nie wiem co to meblościanka? skąd taka informacja? A co do żyrandola, no bo ak się kupuje żyrandol na 5 żarówek to logiczne ze się tyle świeci. Są przecież żyrandole na np. 1 żarówke, jak taki się chce to taki się powinno kupować. To tak jakbyś kupowała łóżko na 5 osób mieszkając sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfeprgjrhbpjvgfjv
przestancie moralizowac, topik ma na celu nie wysmiewanie kogos kogo nie stac na nowe meble tylko CO KOGO RAZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież my nikomu nie wytykamy, czy ktoś z powyższych postów napisał że zwrócił komuś uwage? Rozmawiamy o guście, i o rzeczach które lubimy czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem
do osoby wyżej --> zauważ, że większość punktów się powtarza (zagracenie, kicz). Akurat kwestię koloru ścian poruszyły ze dwie osoby. Czepiaj się raczej pism wnętrzarskich... a nie tego topiku, gdzie ludzie wcale nie krytykują innych, ale wystrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem
oczywiście to było do hahahahahahahahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfeprgjrhbpjvgfjv
Proszek sorki, pomylilam sie, myslalam ze to ty kiedys pisalas ze nie wiesz co to mebloscianka, a teraz widze ze to ktos inny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie chodzi o to że wstawiłam zdjęcie co nazwałam meblościanką a dla niektórych nie była podobna do meblościanki. Jednak jak wpiszesz w wyszukiwarce "Meblościanka BONO" to właśnie te meble mi wykakują, więc zaliczyłam je do meblościanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o gustach sie nie dyskutuje, to po pierwsze. po drugie, sporo osob krytykujacych umeblowanie u innych, robi razace bledy ortograficzne. moze czas zajac sie soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to przepych.. ale jak kto lubi :) ja urzadam mieszkanie wedlug wlasnego pomyslu inni urzadzaja tez po swojemu i nic mi do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfeprgjrhbpjvgfjv
mzimu a czemu niby sie nie dyskutuje? czas obalic ten stereotyp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że o gustach się nie dyskutuje, ale jak widać większość osób wymieniała te same rzeczy więc ogólnie Polacy gusty mają podobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×