Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak sil na cokolwiek

juz nie wyrabiam z moim noworodkiem ile jeszcze to potrwa?

Polecane posty

Gość UIOP890
kiedy to minie bo mnie krew zalewa ,chodze nie wyspana - tak moze tylko szmata napisac-to jest dziecko i nawet jakbys 24 nie spala to nikogo nie obchodzi ,ty je urodzilas -ono nie prosilo sie na swiat,wiec rusz dupa nie tylko do ruchania ale przedewszystkim dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooly
Jesli znasz odpowiedzi na kazda pomocna rade to po co pytasz? Twoje dziecko nie jest trudne, jest zupelnie normalne, tylko popelniasz blad, tak jak wiekszosc niedoswiadczonych mlodych mam. Nie chcesz przyjac rady, nie ma sprawy, ale nie ma sie czego dopatrywac winy u dziecka, bo tak male dziecko bledow nie popelnia, popelniaja je rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wcześnie na kleik ale wiesz co są specjalne mleka, takie zagęszczane ale chyba tylko na recepte zapytaj lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień smoczek na taki z większą dziurką... ale i inny model. Czytałam, że z większej dziurki ona jeszcze nie daje rady. Ale różne marki smoczków mają różne wielkości dziurek. Wiem, bo przerobiliśmy chyba z 6 marek. Zaczynając od Avent a na Nuk kończąc :) Moja mała też jadła jak Twoja...yhhh :/ Jeśli inny smoczek nie poskutkuje możesz jej zagęścić mleczko. Jest taki środek specjalny dietetyczny również dla alergików nie Sinalc ale nazwy już nie pamiętam bo to 2 lata temu było, w każdym razie w aptece na pewno znajdziesz tak środek.A jeśli mała nie ma żadnej alergii to może być też odrobinka kleiku ryżowego. Odrobinka. Mleczko będzie ciut gęściejsze, bardziej brzuszek zapełni no i smoczek z większą dziurką nie powinien już być problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda2mama
Kleik ryzowy mozesz dac. to nawet dobrze na brzuszek. najpierw tak z 1,5 lyzeczki plus wiekszy smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjfhufdhfuhfuhsdfsd
ale pojebane idiotki niektore tu piszą o ja pierdole!! Autorko nie przejmuj sie matkami polkami, zenujace. jak widac powinnas pasc na pysk bo dziecko najwazniejsze ale sie usmialam. dziecko owszem wazne, ale ty tez. nie ejstes robotem. trzymam za ciebie kciuki, a pojebancami sie nie przejmuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
mój do około 1,5 miesiaca jadl ok. 1 godziny, bo zasypial - odkladalam go to budzil sie glody i taka zabawa trwala okolo 1 godziny, potem przestal zasypiac przy karmieniu i teraz jedzienie zajmuje mu okolo 10min. Tez bylo mi ciezko, szczegolnie w nocy kiedy to wszystko zajmowalo okolo 1,5 godziny. U nas przeszlo samo, ale nie pozwalalam mu spac z piersia w ustach, albo je albo nie ma ssania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajciemispokojzhsłem
Rozumiem cie. Ja mojego karmię piersią, przez pierwszy miesiac jadł wg nastepujacego wzoru-3 godz. ssania, pól godz przerwy, w miedzyczasie 12 kup na dobę. Myslałam, ze sie wykoncze, na szczescie sie unormowało. Teraz nastepny problem - ani minuty nie chce byc sam, nic nie moge w domu zrobic bo wieczny wrzask. Prawie nie sppi, po prostu nie da sie go uspic, chyba, ze spi na mnie. Mam nadzieje, ze kiedys to minie, bo mam dosyc. W domu jestem cały czas sama, nikogo do pomocy...Teraz tez płacze, bo na minute odeszłam od kojca. Boze, ratuj!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
tikal -dokladnie teraz tak robie jak usypia wyciagam butelke momentalnie sie budzi i pije dalej wooly - przeciez jak ktos pisal o smoczku z wieksza dziurka to odp. ze probowalam i sie dlawila badz odp ze nie ma problemu z przelykaniem bo bylam z tym u pediatry boze chcialam sie tylko poradzic bo u znajomych nie bylo takiego dziecko ktore tak dlugo potrafilo jesc i nie , nie znam odp na kazdo pytanie bo jestem niedoswiadczona UIOP890 kiedy to minie bo mnie krew zalewa ,chodze nie wyspana - tak moze tylko szmata napisac-to jest dziecko i nawet jakbys 24 nie spala to nikogo nie obchodzi ,ty je urodzilas -ono nie prosilo sie na swiat,wiec rusz d**a nie tylko do ruchania ale przedewszystkim dla dziecka oczywiscie tak zgadzam sie szmata tylko tak moze napisac pewnie :O mylisz sie bo ja rowniez jestem czlowiekiem i tak samo mam prawo do wypoczynku a nie padac na pysk jak napisalac chocby to nawet trwalo 24 na dobe kumasz ? nie nie prosilo sie na swiat ,a i sie nie rucham tylko kocham :Pa to roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
dzieki bogu mam niedlugo bilans to popytam sie o dogesczacze :) w kazdym razie dzieki za normalne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
ah i nie winie dziecka , krzywdy mu nie robie bo juz sa tu takie domysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehethe
Moje dziecko piło długo a potem coraz dłużej, i dłużej. Przez to córa nie dostawała tyle ile powinna bo skoro jeden posiłek rozwlekał się na godziny, to w ciągu doby nie udało się podać jej tyle razy mleka, ile razy jest wskazane. Aż w końcu jednego dnia wogóle nic nie wypiła. Lekarka nie wiedziała o co chodzi, zlecała badania, odżywki i inne cuda a uratowały nas dziewczyny stąd. Poradziły zmienić smoczek. Kupiłam taki z nacięciem krzyżakowym i dziecko zaczęło wypijać całe porcje mleka w ciągu kilku minut i już nigdy problem nie wrócił. Potem zła byłam że od razu nie zmieniłam smoczka. Może u was też taka zmiana wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antywszystko
nutriton (firmy Nutricia) ok 20 zl u mnie za 135g. Dla noworodkow niemowlat i wszystkich w sumie. U dzieci lagodzi ulewania. ale moj przez to szybciej jadl. od 4 miesiaca mozna dac kleik kukurydziany z Nestle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UIOP890
widac jakos spiaca nie jestes skoro juz 2 god potrafisz na forum siedziec i kwekac,zamiast czas na spanie wykorzystac.nie nadajesz sie na matke chocbys na pysk miala pasc -co sie jeszcze nie zdazylo-to twoim obowiazkiem jest zajac sie dzieckiem.nie ty pierwsza masz dziecko,sa gorsze sytuacje i matki zyja.po prostu masz za wygodna dupe a o dziecku trzeba bylo pomyslec czy dam rade z maluchem a nie wlazl chlop na babe i jet dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
ehethe poprobuje ze smoczkami roznymi moglabys wkleic zdjecie tego ktorego ty zakupilas bym wiedziala jak wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooly
Wiec napisze ci jeszcze raz - to normalne. Dziecko chce byc przy tobie, wiec pije sobie powolutku, bawi sie. To Ty musisz ja nauczyc, ze co innego jedzenie, a co innego przytulanie. Mialam tak samo, ten sam blad przy pierwszym, ale nauczona doswiadczeniem, nie popelnilam bledu drugi raz. Chcesz skorzystac z rady-skorzystaj, nie chcesz - nie korzystaj. Ja tylko dziele sie tym co wiem. Jestes zmeczona i zdenerwowana, to tez wiem, bo to tez normalne, bo prawie kazda mama tak ma, bo dzieci sa grzeczne tylko na reklamie obiadkow dla dzieci, a rzeczywistosc wyglada tak, ze dzieci daja w kosc. I nie pociesze cie - czym wieksze tym wiecej problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
UIOP890 widac jakos spiaca nie jestes skoro juz 2 god potrafisz na forum siedziec i kwekac,zamiast czas na spanie wykorzystac.nie nadajesz sie na matke chocbys na pysk miala pasc -co sie jeszcze nie zdazylo-to twoim obowiazkiem jest zajac sie dzieckiem.nie ty pierwsza masz dziecko,sa gorsze sytuacje i matki zyja.po prostu masz za wygodna d**e a o dziecku trzeba bylo pomyslec czy dam rade z maluchem a nie wlazl chlop na babe i jet dziecko za to ty sie nadajesz na matke :O idz kobieto z tego topiku jak ci sie nie podoba a mam wygodna dupe i co z tego i chce ja miec wygodna a nie byc niewolnica swego dziecka :O nie podoba ci sie to sie nie wypowiadaj i bede nawet kwekac 10 godzin jak czas mi pozwoli ale wlasnie dziecko sie przebudza wiec uciekam 🖐️ a gowno ci do tego ze mam dziecko i rady nie daje bo nie daje rady i co z tego nie ja pierwsza zobaczymy jak ty bedziesz miala dziecko :O glupie te niektore kobiety az zal czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda2mama
Uiop wez zastanow sie co ty piszesz zeby zajac sie dzieckiem to przeba miec na to sile myslisz ze sila bierze sie z powietrza?! jesc i spac kazdy musi chyba nie masz dziecka ze tak gadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UIOP890
zal ciebie czytac smarkata gowniaro, jak umialas nogi rozlozyc to teraz staraj sie o dziecko,wystarczylo twoje zdanie-kiedy to minie bo mnie krew zalewa ,chodze nie wyspana -calkowity obraz twojej osoby.zdegenerowana gowniara ,patalogia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UIOP890
od zajecia sie dzieckie jeszcze nikt nie umarl-ale dzieci umieraja od takiego traktowania ich,bo mamusie krew zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no najlepsze sa matki polki z powołania bożego.. ;) Nie jesc, nie pic, siedziec i nianczyc 24/h z usmiechem na buzi ;) Jak swiat swiatem nikt sie nie urodzil matką tylko przy pierwszym dziecku uczy sie wszystkiego. Uczy sie dziecka, obchodzenia z nim. Dla mnie na chwile obecna nawet nie wyobrazalne jest ogarnianie sie w tym karmieniu , odtepach, ilosciach.. masakra! To ze sie poczyta ksiazki czy w necie nie sprawia, ze kazdy jest odrazu idealnym rodzicem, nie popelniajacym blędow. Autorko, ja Ci nic nie doradze, wiele tu juz porad padło teraz wykorzystuje je ;) I pwodzenia, moge sie tylko domyslec jak to ciezko musi byc w pierwszych tygodniach, ba miesiacach zycia z malutkim dzieckiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Maverick
Ja mysle ze moze moze faktycznie dziurka w smoczku jest za mala. Sprobuj o rozmiar wiekszy smoczek. A poza tym dziecko szybko rosnie i od 3 mies zmiany sa niesamowite - naprawde fajnie sie patrzy jak dziecko wszystkiego sie uczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda2mama
Dziecko moze umrzec nawet gdy jest zadbane najedzone i zdrowe. poprostu umiera smiercia lozeczkowa. a nogi to ty moze rozkladasz. zmeczona matka nie oznacza chorej psychicznie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda2mama
Ze zmeczenia i glodu mozna umrzec. a gowniara moze i ty jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
[zgłoś do usunięcia] UIOP890 haha ani patologia nie jestem czy wogole znasz pojecie patologia?watpie gowniara rowniez nie jestem :P zal ciebie sie czyta musisz byc nieszczesliwa a moje dziecko nie umrze z tego ze mnie krew zalewa bo ja w przeciwienstwie di cibie potrafie sie opanowac ,raczej twoje byloby bardzo biedne ,chowane przez taka matke choleryczke i taaaa jasne padac na pysk 24 na dobe ,a pozniej tematy :jak oduczyc dziecko noszenia ,jak nauczyc dziecko spania w swoim lozku itp nie martw sie moje dziecko jest w pelni szczesliwe i kochane i zapewniam cie niczego mu ni brakuje jak rowniez milosci,bo przy kazdym karmieniu jest calowane:) i wiele milosci otrzymuje a gdybys byla choc troche inteligentna to bys wiedziala ze nAajbardziej chodzi mi o karmienie nicne tak dlugie jakie mam,wtedy mi to w kosc daje a nie w dzien_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
sorry za bledy * nie mam sensu tu pisac dziekuje za rady zobacze z tymi smoczkami dzieki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UIOP890
jak bedziesz ogladac smoczki zeby cie krew nie zalala:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do UIOP890
Ale ty majaczysz kobieto ,pewnie jestes jedna z tych gorliwych chorych na glowe staraczek ktore chca zafasolkowac i nic innego po za tym nie widza. Odrazu mozna poznac ze nie masz dziecka , i dobrze bylo by, abys nigdy ich wogole nie miala . Autorko rowniez mysle ze taka uroda twego dziecka bo ja bylam taka sama, rowniez za niemowlecia potrafilam wisiec godzinami przeszlo jak mialam 3 miesiace wiec pociesze cie ze to nie trwaly stan (i oby tak bylo) zycze wytrwalosci ;) a teksty "ciesz sie bo inne nie maja /nie moga" sa nie na temat . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do UIOP890
ohhhh mylisz sie UIOP890 krew moze zalac bo tyle ich na rynku jest :D ale dzida z ciebie buahahhaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalaIJa
Witam. Az zal czytac wasze wypowiedzi. Zamiast pomagac szkodzicie. Rozumiem Cie bardzo dobrze. Tez bylam zmeczona ale mi pomagala mama. Moglam sie wyspac czy po prostu odpoczac. Z doswiadczenia wiem ze maluszki z wszystkiego wyrastaja. Nie przejmuj sie zlymi opiniami. Jestes napewno wspaniala mamusia. A tak na marginesie moja corka ma 2,5l i czasami tez jestem zmeczona i potrzebuje odetchnac od niej. To normalne. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×