Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helam

Do facetow, czy lubicie podczas seksu jak dziewczyna jest bardzo wilgotna?

Polecane posty

Gość Lukas00030
To raczej maił jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 1 i 2 facetem byl ten problem za luzno, za mokro i bez czucia od wielu lat dalam sobie spokoj z seksem i facetami bo i po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas00030
Znasz powiedzenie do trzech racy sztuka. Miałaś nie odpowiednich partnerów i wiem co to znaczy za mokro byłem kiedyś z taką dziewczyną że miała całkiem sucho musieliśmy używać żelu nawilżającego i czasami jak za dużo się nałożyło to faktycznie był taki poślizg że było słabiej czuć cipkę ale obojętnie ile by tego się nie wlało to nie ma większych problemów z dojściem. Jak facet nie ma żadnych problemów zdrowotnych i problemów na podłożu psychologicznym to obojętnie jak by było mokro czy lużno to się spuści tylko może trochę póżniej. Jak chcesz możemy spróbować to Ci udowodnię że można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu dwoich moich facetow sie nie moglo spuscic? wiesz ze jak sie calowalam z facetem to raz mi podpaska przesiakla ? od samej wilgoci bo nie mialam okresu podpaska nie wkladka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas00030
Tak jak na pisałem wyżej mieli jakieś problemy na podłożu psychologicznym za pewne chyba że problemem był wiek partnerów. A Ty tak żyjesz bez sexu i nie myślisz o tym żeby z kimś to zrobić ? Jak chcesz to napisz to pogadamy master@uk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra dwóch facetów nie doszło... a czy Ty miałaś z tego seksu jakąś przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo ja nie mam pochwowych orgazmow ale lechatczkowe wiec sama w trakcie ale seks ogolnie lubie, tą bliskosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój specjalnie doprowadza mnie do orgazmu żebym była jeszcze bardziej mokra. Nigdy nie słyszałam że można być zbyt. Dziewczyny żadnych kompleksów wtedy seks będzie fajniejszy dla obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc skoro lubisz seks i tą bliskość, to czemu chcesz z niego rezygnować? Nie warto rezygnować z przyjemności tylko dlatego że facet nie dochodzi... już pomijam fakt że z tymi facetami coś musiało być nie tak ;) I nie sama masz się doprowadzać do orgazmu, tylko facet powinien to zrobić, nie ważne czy masz orgazm łechtaczkowy czy ten drugi, bo jeden drugiego wcale nie wyklucza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas00030
Właśnie tak. A to że jesteś zbyt mokra to jest twoim atutem i sprawia że jesteś wyjątkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt mokro? No dobra, facet może mieć problem z dojściem podczas drugiej rundy po 30 minutach od pierwszej jeśli jest bardzo mokro. Ale nie podczas pierwszej! I uwierz. Za sucho to dopiero problem. Jak ciężko wejść. Jak są obtarcia. Jak za każdym razem trzeba męczyć się z żelem. Poza tym mokra pochwa to najlepsza oznaka dla faceta! Oznaka tego, że kobieta jest podniecona. Niech żyją mokre! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Robin
lepiej bardzo mokra niż sucha !.. wilgoc w tym miejscu wskazana ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam jak moja kobieta jest mokra :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię. Moja partnerka często jest naprawdę mokra. Czasem przerywamy w trakcie i zaczynam ją lizać. Przepadam za tym jak smakuje i pachnie. Kiedy jest na górze na chwilę zsiada i z członka przenosi się mi na twarz. Wtedy mogę ją dokładnie wylizać i spić nadmiar wilgoci. Potem kochamy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Analizator
Zbyt mokra cipka i nic nie czuć ? Zaproponuj druga dziurkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzenie o soczku z kroczku. .....lubimy. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takk rżnąć taką to sama przyjemność a póżniej stać przy ołtarzu i swiętoszka zgrywać Bsg fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takk rżnąć taką to sama przyjemność a póżniej stać przy ołtarzu i swiętoszka zgrywać Bsg fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za młodu też kiedyś taką kiedyś miałem. Super sprawa!. W czasie seksu aż po du...ci płynęło. Ostra jazda była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej 69 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za młodu ? To ile masz lat stary pryku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię ale po sexie muszę wycierać o firankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie pryku! w 88 to było. Na łące:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest mokra to bardzo dobrze, jest mniejsze tarcie i rzeczywiście powoduje to, że sex trwa dłużej, bynajmniej u mnie. I z tym, że jesteście bardzo mokre to nie ma żadnego problemu. W niektórych pozycjach to racja można mieć problemy z dojściem, ale jak widzę i słyszę, że dziewczynie się podoba i przy odpowiedniej pozycji nie ma z tym najmniejszego problemu. Problemem małym może być jak zbyt szybko robi się mokro, ale też bym nie przesadzał, a to, że po pieszczotach i przed seksem jest "powódz" to fajne i czasami śmiesznie jak zaczyna być ten charakterystyczny dzwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ze smakiem i zapachem? przeciez to chyba nie jest ani smaczne a tym bardziej nie jest to super zapach. nie przeszkadza wam to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie ma jakiegoś charakterystycznego smaku :D no chyba,że ktoś nie dba o higienę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ale mnie taka mokra podnieca. Lubię słyszeć jak chlupie i wydostaje się ten nektar. Jak jest sucho opada mi automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynamy dopiero współżycie ale moja dziewczyna już po pierwszych pieszczotach ma nie tylko krocze ale majtki na całej pupie mokre. To chyba normalne podniecenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bardzo podniecająca, a najlepszy jest wytrysk kobiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×