Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helam

Do facetow, czy lubicie podczas seksu jak dziewczyna jest bardzo wilgotna?

Polecane posty

Gość Helam

Tak jak wyzej mam problem. Wydaje mi sie ze podczas seksu podniecam sie za szybko i bardzo szybko robie sie bardzooo wilgotna. Troche mi to przeszkadza. Jaka jest Wasza opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttt
talkiem posyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xz
też mam ten problem :( czasami bywa krępująco ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda jestem kobieta,ale moj chyba lubi bo nie dosyc ze jestem mokra sama z siebie to moj facet dodatkowo mnie zwilza duza iloscia swojej sliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-ja789
nie narzekajcie. Moja żona ma wręcz przeciwnie. bez kropli żelu nie ma nawet co zaczynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
nie jesteś zbyt mokra ,tylko masz dobre "smarowanie ":) do póki nie zachlapuje ci butów jest wszystko ok.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba ruba
Nie ma czegoś takiego jak zbyt wilgotna cipka. To tak jakby kto nażekał, że chuj jest zbyt twardy. No może jak sąsiad z dołu przyjdzie i powie że masz mu zwracać za malowanie sufitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zGHAZsj
Jak wyżej. To żaden problem, nie przejmujcie się i nie krępujcie. Same plusy takiej sytuacji, bo nie ma problemu z wejściem, a facetowi może schlebiać, że tak na Was działa :P To mówię ja, facet, który sam zetknął się z takim "problemem" u dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helam
Dziekuje Wam moi drodzy. Pocieszyliscie mnie, a do tego z niektorych postow niezle sie usmialam. Jak jeszcze inni faceci (i nie tylko) maja jakas opinie na ten temat to niech sie z nami podzielą. Chetnie poczytamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 16 lat
ja się wstydzę tego trochę. nie uprawiam jeszcze seksu , ale gdy mój chłopak tylko mnie pocałuje, już się robię strasznie wilgotna.Strasznie głupio się z tym czuję.. gdy ledwo co włoży mi ręce w majtki , a ja już jestem mokra , co ja mam zrobić? ;| on ma 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden88
Moja dziewczyna tez tak ma że chwilę się pocałujemy troszkę podotykamy i już jest strasznie wilgotna, ale mnie to tylko strasznie podnieca i rajcuje jak czuję ten jej wspaniały soczek w tak obfitych ilościach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veguś22
Moja tak samo, wystarczy, że zacznę ją całować w jej czułych punktach i już ma straszną ochotę i jest strasznie wilgotna, jak podziałam palcem to soki lecą, a dalsze czynności to już czysta przyjemność. Uwielbiam jej muszelkę. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica po dwudziestce
Też mam taki problem, nawet kiedy śpię z chłopakiem - śpię - to nie założę np. koszulki i majtek, bo byłyby wilgotne po kilku pocałunkach w szyję i mógłby to wyczuć. Głupie, ale prawdziwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veguś22
Dla facetów uwierzcie kobitki, że jest to dobry znak i wcale nie ma w tym nic wstydliwego. Ja się czuje wspaniale wiedząc, że tak działam na kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek Wa
Moje Drogie,w pierwszej fazie jest to mile uczucie ta wilgotnos.Ale podczas bzykania nie czuje sie tarcia.Zostaje tylko serwetka,ktora osusza. Z drugiej strony taka kopulacja trwa znacznie dluzej,wtedy podnieca nas tylko zachowanie partnerki.Po takim maratonie aby dojsc, jedyne wyjscie to masturbacja , wtedy mamy wytrysk spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat mam dużego i właśnie czuję gdy robi się sucha.Nie wiem dlaczego,ale mi zaczyna więdnąć,a gdy soczki wypływają to już jest mega .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma długość do czucia tarcia? Raczej grubość... Jak będzie długi, ale chudy, to też odczucia marne. Seksuolodzy się znaleźli. A do autorki. Lepiej zbyt mokro niż zbyt sucho. Ale pojęcia 'zbyt mokro' nie ma! Cudna jest taka mokra pipuszka! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powiedzialabym ze taka cudna moj eks byl moim 1 facetem nigdy nie rodzilam mokro mam tak od samego calowania ze robi mi sie plama na spodniach na randki zakladalam kiedys podpaske bo bylo mi glupio moj facet nigdy nie mogl dojsc w seksu drugo zreszta tez potem jeden z nich powiedzial ze nic nie czuc i mam jak wiadro ten co mnie rodziewiczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pol godziny do 40 min seksu i wciaz sie nie moze spuscic to tez masakra jest za mokro i nic nie czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tu komukolwiek dogodzić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A raczej wszystkim! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie jak moja dziewczyna jest wilgotna, facet wtedy czuje ze ja podnieca. a inni naogladali sie p***osow i zachcialo im sie suchych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czuje ze jest wilgotna to od razu nabieram checi na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas00030
Nic nie czuli bo zapewne fiuty mieli wielkości palca. Moja była dziewczyna tak miała i jest to coś wspaniałego jak cipka ocieka cała soczkami. Gdy byłem na niej to czułem się jak na ślizgawce i te odgłosy sklejający się ciał, a orgazmy miała takie że czasami byłem cały mokry zależy w jakiej pozycji dochodziła, jeden za drugim. Wy dziewczyny też tak macie z tymi orgazmami że po sexie trzeba zmieniać pościel albo brać mopa żeby powycierać podłogę ? w zależności gdzie to robicie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy za bardzo wilgotna? Każda normalna cipka robi się mokra a ci co mają problemy z dojściem, to może czas zrezygnować z masturbacji... bo wasz ptaszek się przyzwyczaił do ciasnoty, a później macie problemy ;) A w czym przeszkadza 30 minutowy seks... im dłużej tym przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że miał problemy z dojściem to nie Twoja wina tylko jego... dziewica i do tego zbyt luźna? Jakiś absurd chyba! Nie mógł dojść bo jechał zapewne na ręcznym zbyt często i później właśnie są takie efekty, a wy naiwne dziewczęta popadacie w kompleksy, bo facet zwala winę na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×