Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 36ll,,,,

Gdy krzyknę na męża córkę czy to mnie czyni potworem?

Polecane posty

Gość jakie prawa może mieć
przygodna dupa ? Jakie prawa może mieć żeby w ogóle przebywać z dzieckiem i zatruwać je swoim jadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest wszystko opiera si
na zasadzie - Wituś, popatrz moje i twoje dzieci krzywdzą naszą córkę. Tak nam się ułozyło, jego zona od kilku lat mieszka w Anglii, zapomniała o swoich dzieciach, ja rozwódka - były mąż od 12 lat mieszka w Australii, miał nam przygotować gniazdko, owszem, uwił sobie, ale dla nas miejsca już nie było. I spotkaliśmy się, dwójka samotnych rodziców, obarczonych dziećmi... I potrafimy się dogadywać, nie krzyczymy na dzieci, ale spokojnie im tłumaczymy, jesteśmy szczęśliwi z tą gromadką dzieci. Nie jesteśmy biedni, wiele zachcianek dzieci jesteśmy w stanie spełnić. Najbardziej podoba mi się teściowa mojego męża [rozwodu jeszcze nie maja]ona nie zna różnic, zawsze dla każdego dziecięcia ma "coś" w zanadrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegegegererrrrrrrr
Autorko - a co z matką tej dziewczynki? Dlaczego wychowuje ją ojciec? Matka nie żyje, ma odebrane prawa rodzicielskie? Czy spotyka się czasem z małą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36ll,,,,
poprostu mała mieszka z tata a nie z matka, ona nie ma odebranych praw i widuja sie razem we trójke, jakies lody itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdoleee
a ty lubiwz jak na ciebie sie wrzeszczy, nikt tego nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelagia pelasińska
a musisz krzyczeć? nie możesz spokojnie powiedzieć- co Ci leży na wątrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×