Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

🖐️ :) W środę mam wizytę u ginekologa. Ciekawe czy będzie już widać serduszko. U mnie mdłości brak, apetytu brak, ale za to głowa mnie boli codziennie :( Czy w trakcie ciąży można brać apap?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOtElEk24
Witajcie nie wiem czy juz mam sie do was przylaczyc ale ostatni oktes mialam ok 7-8-9 lipiec i zawsze cykle 28 dniowe tyle ze bralam tabletki anty teraz jestem juz jakis czas bez bo planowalismy starania zaczac w sierpniu ale widze ze cos ta @ nie chce przyjsc kupilam dzis test i w noczy albo nad ranem bede testowac zobaczymy co wyjdzie ale wiem ze poczecie moglo nastapic napewno po 20 lipca a jak u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Chcialam napisac ze wczoraj bylam na USG dzidzi ma 3 mm i serduszko bije :) bede brała acard i zastrzyki w brzuch oraz luteine na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, chcialabym sie do Was przylaczyc. Czytam was juz od dawna,ale troche sie balam postawic kropke nad i:) Dzisiaj bylam na wizycie u gin. Widzilam na usg zarodek-5,25mm i bylo widac pulsujace tetno. Niesamowity widok:)) Jestem w 7 tyg. ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę dziewczyny że nie próżnujecie, już widziałyście swoje fasolki, w sumie nie ma się co dziwić! ja to chciałam poczekać jeszcze z tydzień, ale dzisiaj brzuch mnie bolał cały dzień, raz jedna raz druga strona, potem na środku, ciągnie mnie do dołu i w sumie boję się czy to coś złego może się dzieje....Niby nie jest to duży ból, ale ja już zaczynam panikować!!!Dlatego zdecydowałam się żeby jak najszybciej iść do lekarza, jutro będę dzwonić więc mam nadzieję że uda mi się szybko zarejestrować. Już bym chciała zobaczyć groszka na USG!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
nati- a który tydzien??:) ciesze sie ze wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kolezanki :) Ja wrocilam wczoraj od ginekologa i wyszlo, ze jestem w 3 tygodniowej ciazy od momentu poczecia z czego bardzo sie ciesze. Terminu porodu jeszcze nie mam, ale z kalkulatora wychodzi, ze bedzie to koniec kwietnia. W zwiazku z czym Dziewczynki, czy moge sie dolaczyc do Was? Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
kafka- gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Gratuluje wszystkim nowym mamusiom Ja miałam iśc do lekarza wczoraj,ale on przyjmuje tylko w pon,wtorki i piątki,cos mi sie pomyliłllo z poprzedniej ciązy;ide w pon ,bo nieraz pracuje dorywczo i nie mam jak dzisiaj podjechać;będę juz ok 7 tyg ciazy ,moze serduszko zobacze:) Ciągnięcia,ból jajników i brzucha na poczatku jest normalne,macica sie rozciaga i daje o sobie "znać" Ja chodziłam poprzednio prywatnie i teraz tez będę rodzić u tego samego lekarza;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam wizytę na 23 a dzisiaj jak poszłam siusiu zobaczyłam lekko różowy śluz na papierze. Dzwoniłam do gina i mówi że mam być spokojna i że nic złego sie nie dzieje, ze tak czesto jest na początku ciązy .kazał brać dufaston i wypoczywac ,powiedzcie proszę czy któras miała taki problem troche mnie to martwi .jeszcze jedno pytanie czy po zajściu w ciażę odstawiłyście kwas foliowy bo ja biorę cały czas a miałam zapisaną dawke 5 mg przed transferem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim , szczególnie nowym ciężarówką!! już się umówiłam do lekarza w niedziele, u mnie w pracy wszystkie koleżanki się domyślają, tak jakbym miała to na czole wypisane! Mówią, a co Ty taka blada, a co Ty taka poważna....itd Już nie mam wyboru i pierwsze co to chciałabym powiedzieć szefowej, a ona mnie chyba zabije!!! Będę trzecią ciężarną w krótkim odstępie czasu, jedna jest 7 miesiącu, druga w 4 miesiącu a teraz ja....Pracuje tam 4 lata i tyle lat nikt, a teraz wszystkie naraz !!Szefowa będzie w pracy we wtorek, więc jak lekarz powie że z groszkiem wszytko okej to powiem jej i niech mnie bije..... A Wy jak chwaliłyście się już???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulita-nic sie nie martw,bierz kwas i wypoczywaj,to nic zlego!!!ja tez biore 5mg kwasu ale w sumie nie wiem dlaczego az taka dawke mi dal justazg-ja jeszcze sie nie chwalilam ale jak bedzie ok to tez niedlugo powiem,powodzenia na usg pozdrawiam i piszcie co u was ja strasznie senna jestem i w glowie mi sie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj sie w miare czuje :) lekkie mdlosci ale zadko ...ogolnie nic mi sie nie chce ... czuje sie taka napompowana w srodku , brzuch mam wielki jakbym jakies wzdecie miala , macie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulita: nie denerwuj się. Jak oglądałam "ciążę z zaskoczenia" to tam prawie każda mniej lub więcej krwawiła i myślała, że to okres. Ja w poprzedniej ciąży raz lekko plamiłam bo miałam polipa na szyjce. Pojawił się w związku z ciążą i przy porodzie znikł. Byłam wczoraj u dentysty. To był koszmar. Nie znieczuliła mnie bo uznała że lepiej nie i ...wjechała w nerwa. Kolejne dwie godziny chodziłam po ścianach. Zadzwoniłam do ginekologa i jak najbardziej pozwolił znieczulać. Idę w czwartek z tym zębem ale nie wiem czy dla spokoju nie podejdę na usg wcześniej czy wszystko ok. Mnie co dziwne dopadły mdłości. Jednak każda ciąża jest inna. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko pochwalilam sie rodzicom bo jest troche jeszcze wczesnie, ale moj kochany mezus zadecydowal rozgadac wszystkim juz teraz ze szczescia... :) Jesli chodzi o samopoczucie to czuje sie swietnie. Jedynie bardziej glodna niz zwykle, wiec podjadam wiecej miedzy posilkami. Oczywiscie odczuwam dyskomfort w piersiach od dluzszego czasu i lekki bol brzucha od czasu do czasu, ale lawty do zignorowania. Lekarz stwierdzil, ze to normalne. Mam nadzieje, ze bedzie tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulita ja w poprzedniej ciąży miałam dwa razy delikatne krople brązowego śluzu,okazało sie że to zarodek sie zagniezdza;jak masz jakieś obawy ,to dzwoń do lekarza,jak twojego nie ma ,to do innego,bo będziesz sie zamartwiać; U mnie oprócz mojej mamy i tesciowej i jednej koleżanki z byłej pracy,z która sie widuję,bo tak jak pisałam wcześniej nieraz dorabiam,nie wie nikt;po poniedziałku,po lekarzu już wszystkim powiem,kto zapyta Ja troche przytyłam,piersi sie powiększyły i brzuszek też;mdłości nie mam,tylko rano,jak żołądek jest pusty; drugą ciążę podobno szybciej widać,bo mięśnie sa już rozciągnięte,zobaczymy Zaczynam powoli rozglądac sie za kremem na rozstępy,poprzednio używała Musteli,super sie sprawdziła;teraz też zamierzam,na allegro spotkałam w fajnej cenie,moze w przyszłym tyg zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka6
Ja też się chętnie dołączę. Początek tygodnia 7 termin porodu na 4 kwietnia 2012. W środę mam wizytę u lekarza z usg... strasznie się boję czy wszystko ok... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, bedzie wszystko dobrze, ale mysl pozytywnie. Nie ma sensu zamartwiac sie na zapas! Gratuluje nowym mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diewczyny ja ogólnie czuję sie ok ,no cały czas martwi mnie ten lekko różowy śluż ,gin mówi że bedzie ok lezeć ,odpoczywać i brać dufaston .wiec leżę i myślę ciagle o jednym czy się uda .ale jestem dobrej myśli .No i jeszcze okazuje się że mnie dopada cukrzyca ciążowa więc szukam teraz wszelkich porad co jeśc ijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _elena_
Witajcie:):):) Jestem na początku 5tygodnia ciąży, narazie były robione 2 testy - 2 razy wyszły pozytywne z jasnymi kreskami. Do gina jeszcze za wcześnie, nie? O tym, że jestem w ciąży czułam już kilka dni po przytulanku (było w samą owulację), objawy były i są takie same - ból pobrzusza, brak okresu, temp 37,4. Od 2 dni czasem poczuję zgagę, przestałam całkowicie palić bo chciało mi się wymiotować (przedtem popalałam tak 1-2 dziennie), no i co dziwne- totalnie nie chce mi się nic jeść, wręcz mi niedobrze cokolwiek zjem..... Terminy z kalkulatora wychodzą 3, ale najczęściej to 20 KWIETNIA 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _elena_
PS. udalo sie za 1 razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena gratuluję :) Ja też jestem w 5 tygodniu ciąży. MIałąm wczoraj robione usg i lekarz widział jedynie pęcherzyk ciązowy umiejscowiony w macicy. Powiedział, że jest za wcześnie by coś wiecej zobaczyć. Dlatego między 7, a 8 tygodniem mam przyjść na kolejne badanie, to wtedy będzie można coś wiecej zobaczyć. Jestem taka niecierpliwa.... chciałabym by to było już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _elena_
Dziękuję i także gratuluję Tobie i wszystkim kobietką na tym forum! Już byłaś u lekarza, niecierpliwa :P A możesz zdradzić kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Ja 15 lipca, miałam cykle 28dniowe. Myślałam, żeby się umówić do gina pod koniec sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _elena_
Właśnie, to 85 to rok urodzenia?? Jeśli tak to jesteśmy równolatkami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×