Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

mnie jeszcze bola krzyze i spac mi sie chce ciagle ...dzisiaj doszedl nastepeny objaw : wiece słiny w buzi :) Krzyze mnie bolaly nawet jak nie bylam w ciazy wiec sie tym nie przejmuje ... najgorsze jest to ze sie szybko mecze ...a trzeba mieszkanie posprzatac ugotowac obiad , ehh ... jak bylam w pierwszej ciazy mieszkalam jeszcze z rodzicami wiec mamusia wszystko robila a ja odpoczywalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może powinniśmy założyć forum marzec/kwiecień 2012 :) nat: ja w pierwszej też musiałam robić wszystko sama. Mam teraz o tyle dobrze że córcia chodzi do przedszkola i albo o 12.00 albo o 15.00 dopiero jest w domu. O tym zmęczeniu zapomniałam napisać. Troszkę się poruszam i już mam zadyszkę. Do tego to moje przeziębienie i jest fatalnie. No ale cóż są rzeczy które zrobić trzeba i nie ważne jak się czuje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati: widzę że twój syn też nie należał do olbrzymów. Moja ważyła 2950g. A teraz też nie za wile bo 11,500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój niejadek wazy 11 kg wiec jest chudziutki ale za to wszystko mówi bardzo wyraznie :) doslownie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mowa od jakiegoś czasu bardzo przyspieszyła i też mówi bardzo wyraźnie. Wiesz my teraz mieliśmy problemy z obiadami i czytałam dużo w tym temacie. Zero cyrków jedzeniowych, nie chce nie je, czasem nic nie jadła a czasem tylko trzy łyżki. Pomału widzę postępy. Jak nie patrzę na nią to je co raz ładniej. Za to śniadania, kolacje i podwieczorki bez zmian-czyli dużo. Jadę po mojego przedszkolaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! witam Nati ! coś Nas rzeczywiście mało i jeszcze Wy nawet niepewne co do kwietnia! Ja to na pewno kwiecień choć kalkulatory pokazują między 2 - 6, więc w sumie początek. Niby jestem w 5 tygodniu, ale mam takie długie cykle więc to niesprawiedliwie obliczane jest!mnie też pobolewa brzuch,ale np. wczoraj wcale a dziś jakby podwójnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justazg mnie rowniez wczoraj brzuch nie pobolewal , a dzisiaj jak nie klucie to jakos mi tak ciezko ... iu czasami mam taki bol jak na miesiaczke niezbyt mocny ale ja wiem ze to normalne bo macica sie powieksza. Narazie jest mi lepiej nawet balkon posprzatalam , a teraz zajadam kanapki bo jestem mega glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka lala81
witam, jestem juz ;-) , dzis zrobilam test, jest druga, ale tylko ledwo widoczna kreska, jestem na dwa dni przed okresem wiec wszuysko moze sie wydarzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam do Was pytanko! staram się nie stresować ale wychodzi mi to średnio, w dzień i wieczorem spoko, tylko rano myśle o tych wszystkich zmianach. Przez to myślenie wstaje i już mnie boli głowa. Wiem że można brać tylko paracetamol, ale ja bym wolała nie brać nic! macie jakieś sprawdzone sposoby na ból głowy w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalotna
Zgłaszam się !!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku, to czeka mnie 8 miesięcy bólu głowy :( a myślicie że Amolem mogę sobie czoło smarować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
ja mam nadzieje ze do was dobije;) tzn lekarz musi potwierdzic ale sadze ze ja takze kwiecien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :)ja chyba tez na kwiecien mam termin, z kalkulatora wyszlo ze 10.04.mam juz jedno dziecko z 10.2009 :) narazie mam powiekszone piersi i wiekszy apetyt i pije wiecej jutro mam wizyte u gina,troche mam stracha justazg-sok z grejfruta pomaga na bol glowy,ale musi byc taki prawdziwy,w lidlu sa takie 100% za 4,99,sprawdzilam na sobie,wypilam caly karton i przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowo dziewczyny. justazg: możesz zażywać apap. Ale lepiej tylko jak musisz. Druga sprawa zmęczenie, senność i bóle głowy są w pierwszym trymestrze. S.U.R.I: jesteś chyba trzecią mamą z dzieckiem z 2009. Ale fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedługo podwójna mama
Hej dziewczyny. Chyba i ja do Was dołącze.. U mnie sytuacja wygląda tak.. Okres spóźnia mi się 4 dzień, cycki mam obolałe, podbrzusze pobolewa jak na miesiaczke, a jej brak. Dzis zrobiłam test i od razu wyszła ciemna 1 krecha, ale po 30min patrze i wyszła druga jaśniuteńka kreska- wiec jestem juz troche skołowana. Mierzyłam nawet tempke w pochwie i mam 37,7. We wtorek powtórzę test jeśli @ nie nadejdzie, ale kobieca intuicja mi podopowiada,ze jestem. Aha i dostałam jakiegos białego sluu- któraz Was moze tak ma? Na począku byłam przerazona tą myślą ciązy, bo mam już synka z 2009- w czerwcu skonczyl 2 latka, alepowoli sie z tym oswajam i chyba bede sie cieszyc. Zobaczymy. U mnie ost miesiączka 8 lipiec wiec termin wyjdzie na 15 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Co prawda nie jestem jeszcze w ciąży, ale mam cichą nadzieję, że do Was dołączę z terminem na sam koniec kwietnia :) Pozdrawiam i życzę radosnych 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedługo podwójna mama
Dziewczyny a skąd jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super!!! witam wszystkie nowe przyszłe mamusie :) cieszę się że tyle Nas już jest!! gratuluje wszystkim nowym! ja jestem z zachodniej Polski, małe miasteczko przy granicy z Niemcami, ale obecnie mieszkamy z mężem w Irlandii. ciąże mam niepotwierdzoną przez lekarza, bo tutaj do 12 tygodnia nie jesteś w ciąży, uważają że w każdym momencie możesz ją stracić i w sumie pierwsze USG jest po 3 miesiącach. Ale ja tyle nie wytrzymam i pójdę prywatnie do polskiego gina, tylko skoro mam płacić 140 euro to chciałabym już widzieć że jest fasolka, dlatego czekam jeszcze z wizytą. Mam zresztą dobre samopoczucie, więc wierze w irlandzki system i w to że wszystko będzie dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
hmm a ja własnie zastanawiam sie jakiego lekarza wybrac:) co do samopoczucia to od 3 dni mam mdłosci jako ze jest to moja pierwsza ciąza to juz wiem jakie to jest uczucie ale ratuje mnie sok pomaranczowy i zielona herbata:) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedługo podwójna mama
Hej kochane:* Szkoda,ze tu taka cisza... U mnie okresu nadal brak, 5 dzien- jutro powtarzam test. Czuje sie od wczoraj jakbym zaraz miala dostać @,a tu nic.. Juz nie wiem co myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna mamo, też myślałam że dostanę okres, byłam tego pewna ale te dni mijały, brzuch pobolewał, a ja jak okresu nie miałam tak nie mam! ja narazie czuję się świetnie, myśle ze gdyby było coś nietak to przecież by mnie bolało bardziej, a generalnie boli mnie tylko czasami i to jest chwilowe! Pozytywne myślenie przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalotna
Kochane ból podbrzusza jak na okres na początku ciąży to normalne !!!! Ja zrobiłam test 5 dni przed planowaną @ i test był pozytywny i w nocy bolał mnie brzuch ,więc byłam pewna ,że okres przyjdzie!!! A tu rano wstałam i brzuch wcale mnie nie bolał i pojechałam do lekarza potwierdzić ciążę ,chodź mieszkam w UK to zrobili mi test ciążowy i zbadali mocz ! Teraz jestem w 7 tyg. ciąży a na pierwsze USG idę w 12 tyg. NIE MA SIĘ CO MARTWIĆ SKORO OKRESU NIE MA TO CIĄŻA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki! jak tam samopoczucie?? ja nie mam żadnych objawów ciążowych, żadnych mdłości czy wymiotów :) nawet głowa mnie nie boli ufff Oswoiliśmy się już z tą niespodziewaną sytuacją z mężem i jak to On powiedział skoro możemy już normalnie spać ( bo z wrażenia i szoku)przez kilka pierwszych dni nie mogliśmy!!) to znaczy że już jest dobrze :) Teraz nawet cieszę się z tego a mąż ma już imię dla córki: Wpadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie strasznie chce spac ziewam i ziewam , czasami mdlosci mam ale nie sa uciązliwe ale za to mam wilczy apetyt :) oj znowu duzo przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
dzisiaj byłam u lekarza i jestem w 4 tygodniu:) dzidzia ma całe 2 mm:) dostałam skierowanie na badania i karte ciezy wypełnimy przy nastepnej wizycie jak beda wyniki. mam mdłosci nadal niestety cało dniowe, dziewczyny mam takie pytatnie ile placicie za wizyty u waszych gin?? bo ja zapłaciłam dzisiaj 150 plus jeszcze za badania bede płacic... mi sie wydaje ze to troszke duzo, justazg- witaj w klubie u mnie to tez wpadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedługo podwójna mama
Witam wieczorowa pora:* Ja czuje sie nadal jak na okresu.. a okresu brak.. cycki mnie bola i tez mam wilczy apetyttt :) Jutro powtarzam test. I dolaczam do klubu- u Nas tak jak u Was, tym razem wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
Niedlugo podwójna mama- ja tez czułam sie jak na okres:) no ale okresu nie dostałam za to bede miec pamiątke po wycieczce do krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×